REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Cytują nas w Echu

17.05.2003 20:14 #Duśka
Czytaliście ostatnie Echo? Na przedostatniej stronie są nasze pogaduszki z forum dotyczące matur i dzieci. Duśka
17.05.2003 20:29 #Fanka Michasia
No i Michaś Vladymirowy jest słynny na całą Białołękę
17.05.2003 20:44 #Duśka
Dułączam się do fan klubu Michasia i Vladymirów. Duśka
17.05.2003 22:34 Dorota Vladymirowa
Czuję się trochę onieśmielona sławą mojego syna ;). Teraz już nikt nie uwierzy, że mój mąż pisząc o jego wyczynach nieco podkoloryzował rzeczywistość (choć niewiele, musze przyznać)...
17.05.2003 23:50 #Piotrek z Odkrytej
Mnie też cytują ? Bo ja juz od dawna pisanej wersji echa nie dostaję - nie dociera na Akacje drugie, trzecie i ponoc na czwarte.
Chyba muszę troche porozrabiać jak Michaś, żeby byc sławnym. Chociaż w moim wieku chyba nie wypada wpadać w spazmy z powodu "niemania" kolejnego samochodzika - (a zabawki teraz piękne, oj).
REKLAMA
18.05.2003 09:55 #martyna
Echo nie dociera też na Książkową. Już to nawet zgłosiłam w redakcji, zapytali o adres i ... cisza. Ale nie dam się spławić, będę o tym pisać.
18.05.2003 23:33 #Vladymir
Nie wiem, dlaczego redakcja "pisanego" Echa wybrała Michasia jako clou programu, czy on jest aż tak wyjątkowy ? To bardzo mu źle wróży na przyszłość, bo u nas ceni się przeciętność, a MIchaś przeciętny nie jest, oj, nie. A ja, uwierzcie mi, niczego nie podkoloryzowałem, opisując zabawy mojego starszego syna, oraz nasze próby zabezpieczenia mieszkania przed jego pomysłami, to wszystko jest prawda, i te szyby plastikowe, i ten sprzędt RTV zamknięty na klucz, i te parawany przed telewizorem, i te meble przykręcone do podłogi, bo taki Michaś jest i już. W przeciwieństwie do mojej żony, która uważa, że to dobry dla niego znak, ja jestem zatroskany o jego przyszłość, bo wiem, jak są nastawieni ludzie na tego typu osobowiści, ciche dzieci, które nie odzywają sią ni razu w ciągu dnia, mają o niebo lepiej w zyciu, niż takie, jak Michaś...
19.05.2003 07:15 #ka$ka
Do mnie na Książkową (Buczynek) dociera. Vladymirowie, czy planujecie jakieś wywiady i autografy?
19.05.2003 22:41 #Dorota od Michasia
Wywiady - owszem, gorzej z autografami, bo Michaś niepisaty.

6965/7322 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

GIEŁDA SĄSIADÓW - TANIO KUPIĘ
 Masz projekt, dla którego szukali finansowania, masz niestety odmówiono kredytu z banków z różnych powodów. Jesteś wyjątkowy, uczciwy i dobry charakter. Masz dochód, który pozwala na dokonywanie miesięcznych płatności. Nie martw się jestem osobą fizyczną z kapitałem, chcę udostępnić Państwu w formie pożyczki spłacanej w ciągu maksymalnie 20 lat w tempie od 3 do 5% w zależności od żądanej kwoty i czasu trwania spłat. Nie wahaj się przez chwilę, ponieważ nie będzie rozczarowany. Twoje propozycje i sugestie będą analizowane i brane pod uwagę w możliwie największym stopniu. W przypadku wszystkich Twoich próśb o nasze usługi prosimy o kontakt w skrzynce odbiorczej: leszekadam.spiewak@gmail.com

Oddam za darmo
 Oferuję Ci pożyczkę od 1000 do 500.000 euro na bardzo prostych warunkach. Robię również inwestycje i pożyczki między jednostkami wszelkiego rodzaju. Oferuję pożyczki krótko-, średnio-i długoterminowe we współpracy z moim adwokatem. Nie wiemy o swoich zwyczajach, a nasze transfery są ubezpieczone przez Bank w celu zabezpieczenia transakcji. Dla wszystkich wniosków złożonych w odniesieniu do stawek i staggerings płatności i będę z waszą pomocą. Wreszcie proszę o kontakt przez e-mail: leszekadam.spiewak@gmail.com Whatsapps: +48 515 702 018

Usługi motoryzacyjne
 KORONAWIRUS Uwaga - DZWOŃ i SIEDŹ W DOMU Rowery naprawa, serwis mobilny Dzwoń 607715169 NAPRAWA ROWERÓW i SERWIS SPRZĘTU FITNESS w czasie Pandemii. Jesteśmy do Państwa dyspozycji ,służymy fachową pomocą. NAPRAWA ROWERÓW - dojeżdżamy. Serwis rowerowy.Kompleksowe przeglądy i modernizacje sprzętu. Konserwacja, czyszczenie, mycie.Fachowe doradztwo.Spawanie i naprawa ram aluminiowych, z magnezu.Naprawy powypadkowe oraz modernizacje sprzętu. Warsztat Kierszek 12b, Konstancin-Jeziorna ( przy ulicy Głowackiego za torami jadąc od ogrodu botanicznego )

Inne nieruchomości sprzedam
 Jeśli posiadasz ułamkową część nieruchomości i chciałbyś sprzedać swój udział - odkupimy Twoją część w spadku lub we współwłasności nieruchomości. Skontaktuj sie z nami. Tel. 571-360-354.

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA