REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Cytują nas w Echu

# Duśka

17.05.2003 20:14

Czytaliście ostatnie Echo? Na przedostatniej stronie są nasze pogaduszki z forum dotyczące matur i dzieci. Duśka

# Fanka Michasia

17.05.2003 20:29

No i Michaś Vladymirowy jest słynny na całą Białołękę

# Duśka

17.05.2003 20:44

Dułączam się do fan klubu Michasia i Vladymirów. Duśka

REKLAMA

 Dorota Vladymirowa

17.05.2003 22:34

Czuję się trochę onieśmielona sławą mojego syna ;). Teraz już nikt nie uwierzy, że mój mąż pisząc o jego wyczynach nieco podkoloryzował rzeczywistość (choć niewiele, musze przyznać)...

# Piotrek z Odkrytej

17.05.2003 23:50

Mnie też cytują ? Bo ja juz od dawna pisanej wersji echa nie dostaję - nie dociera na Akacje drugie, trzecie i ponoc na czwarte.
Chyba muszę troche porozrabiać jak Michaś, żeby byc sławnym. Chociaż w moim wieku chyba nie wypada wpadać w spazmy z powodu "niemania" kolejnego samochodzika - (a zabawki teraz piękne, oj).

# martyna

18.05.2003 09:55

Echo nie dociera też na Książkową. Już to nawet zgłosiłam w redakcji, zapytali o adres i ... cisza. Ale nie dam się spławić, będę o tym pisać.

REKLAMA

# Vladymir

18.05.2003 23:33

Nie wiem, dlaczego redakcja "pisanego" Echa wybrała Michasia jako clou programu, czy on jest aż tak wyjątkowy ? To bardzo mu źle wróży na przyszłość, bo u nas ceni się przeciętność, a MIchaś przeciętny nie jest, oj, nie. A ja, uwierzcie mi, niczego nie podkoloryzowałem, opisując zabawy mojego starszego syna, oraz nasze próby zabezpieczenia mieszkania przed jego pomysłami, to wszystko jest prawda, i te szyby plastikowe, i ten sprzędt RTV zamknięty na klucz, i te parawany przed telewizorem, i te meble przykręcone do podłogi, bo taki Michaś jest i już. W przeciwieństwie do mojej żony, która uważa, że to dobry dla niego znak, ja jestem zatroskany o jego przyszłość, bo wiem, jak są nastawieni ludzie na tego typu osobowiści, ciche dzieci, które nie odzywają sią ni razu w ciągu dnia, mają o niebo lepiej w zyciu, niż takie, jak Michaś...

# ka$ka

19.05.2003 07:15

Do mnie na Książkową (Buczynek) dociera. Vladymirowie, czy planujecie jakieś wywiady i autografy?

# Dorota od Michasia

19.05.2003 22:41

Wywiady - owszem, gorzej z autografami, bo Michaś niepisaty.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024