REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Termometr na podczerwień?

# ilka

26.04.2018 08:36

Kochane co myślicie o termometrach na podczerwień? Warto waszym zdaniem takei kupować? Jakie macie termometry? Ja myślałam o takich termometrach: http://haxe.pl/strona-glowna/ produkty/temperatura/product/ 2720-termometr-na- podczerwien-do-ucha-i-czola.html może ktoś ma taki?

# anty spam

26.04.2018 14:30

Szukam szm.at szepta.nych do marketingu sz.eptanego.
Czujesz, że jesteś szm.atą szep.taną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla sz.mat sz.eptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ..

 pamina99

02.05.2018 06:12

Pierwsze słyszę o czymś takim :O

REKLAMA

# Syf reklamaa

02.05.2018 22:28

Spam

# StudentSGGW

08.05.2018 12:01

Przepraszam za wtrącenie w dyskusję, ale potrzebuję państwa pomocy! Bardzo proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej używania roweru przez Warszawiaków. Uznałem, że to forum będzie bardzo dobrym miejscem by państwa znaleźć. Ankieta jest anonimowa i posłuży wyłącznie do napisania pracy dyplomowej w temacie ruchu rowerowego w Warszawie. Do wyrażenia opinii zapraszam szczególnie osoby powyżej 25 roku życia! Aczkolwiek młodsze osoby również będą mile widziane. Z góry dziękuję serdecznie!
https://goo.gl/forms/QZofNy0fo8MC5aI63

# marekff

13.09.2018 13:31

No witam, ja kupowałem niemiecki termometr Non contact i działa bezawaryjnie. Ja kupowałem ale znalazła go żona w internetach ;- ) Sam takim łowcą zakupowym nie jestem. Prosty w obsłudze szybki bezdotykowy także nie trzeba termometru wsadzać pod pachę i tak dalej.

REKLAMA

 krawiecdariusz

13.09.2018 22:54

my kupiliśmy ten wynalazek w rosmanie i tylko się wkurzyliśmy bo dziadostwo nie działało a paragon gdzieś przepadł, nie ma jak tradycyjny termometr "pod pachę"

# mag

18.10.2018 14:52

Też mi się podoba w NonContact ten czas pomiaru, to jest dosłownie dwie sekundy i mam wynik.

# truskawkowa

15.11.2018 10:52

a jak z wytrzymałością tego termometru NonContact? Nie chce kupić kolejnego badziewia na miesiąc i się rozpadnie ;/

REKLAMA

# truskawkowa

27.11.2018 11:47

Posiadamy ten termometr już kilka dobrych miesiecy i przy naszej dzidzi działa bezproblemowo. Chwila i wynik gotowy

# renata

19.12.2018 15:41

Również zainwestowałam w NonContact i wszystko działa prawidłowo. Szybki dokładny wynik bez męczenia siebie i dziecka.

# natiii

31.01.2019 13:36

Termometrów to jest teraz cała masa , mi służy nonContact już drugi miesiąc. Bardzo dobra niemiecka jakość, nie mam się do czego przyczepić, a raczej należę do osób dość wymagających. Zawsze wolę dopłacić ale mieć sprzęt solidny, w wyższym standardzie niż kupić jakąś taniznę a potem tylko się denerwować.

REKLAMA

# aska

19.02.2019 15:18

Polecam BabyTemp. Najlepszy termometr z jakim miałam do czynienia w swojej 10 letniej karierze matki. :)

# aaa

16.05.2019 14:21

#natiii napisał(a) 31.01.2019 13:36
Termometrów to jest teraz cała masa , mi służy nonContact już drugi miesiąc. Bardzo dobra niemiecka jakość, nie mam się do czego przyczepić, a raczej należę do osób dość wymagających. Zawsze wolę dopłacić ale mieć sprzęt solidny, w wyższym standardzie niż kupić jakąś taniznę a potem tylko się denerwować.
Ja tez polecam ten termometr

# aska898

10.06.2019 15:26

#natiii napisał(a) 31.01.2019 13:36
Termometrów to jest teraz cała masa , mi służy nonContact już drugi miesiąc. Bardzo dobra niemiecka jakość, nie mam się do czego przyczepić, a raczej należę do osób dość wymagających. Zawsze wolę dopłacić ale mieć sprzęt solidny, w wyższym standardzie niż kupić jakąś taniznę a potem tylko się denerwować.
Rewelacyjne urządzenie. Bardzo dokładne a do tego można nim zmierzyć temperaturę prawie wszystkiego. Testowaliśmy mierząc wodę, temperaturę mleka oraz oczywiście temperaturę ciała. Super sprawa.

REKLAMA

# mmm

28.10.2019 14:17

Nie wiem na czym konkretnie Ci zależy, czy na marce, czy na cenie, ale u mnie w domu mamy nonContact od Geratherm i jesteśmy zadowoleni. Obsługa termometru jest prosta, także myślę, że ten zakup to strzał w 10.

# Dusia

27.07.2020 14:34

Termometr dla dzieci musi spełniać 3 podstawowe warunki- musi być dokładny, szybki i bezdotykowy.
https://helpmedi.com.pl/dziecko/jaki-termometr-bezdotykowy-wybrac-dla-dziecka/ przeczytasz o polecanych termometrach bezdotykowych dla dzieci.

# żurnalistka

04.04.2022 14:09

Mamy w domu od kilku miesięcy termometr iXellence Temp Tricolor od Genexo i jest to najdokładniejszy termometr jaki kiedykolwiek miałam. Kosztuje w granicach 100zł, ale jest tego wart. Poza tym posiada pozytywną opinię IMiD, został sprawdzony.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA