REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Biżuteria ze stali chirurgicznej ELORI opinie

# meksykanka

03.08.2021 20:37

Cześć,
U nas na Złotej 59 jest sklep z biżuterią Elori. Spodobało mi się kilka naszyjników, bransoletki też mają ładne. Myślę nad zakupem. Co sądzicie o ich ofercie o wykonaniu itd?

# karolajn

04.08.2021 09:14

Nie byłam w salonie, ale zamawiałam online bo nie wiedziałam, że u nas w Wawie mają stacjonarny salon. Szkoda bo bym się przeszła ;) Dopiero na paczce zauważyłam, że przesyłka wysłana z Warszawy do Warszawy :D W każdym razie mam od nich naszyjnik celebrytkę, pierścionek piękny z masą perłową i kolczyki takie delikatne. Szukałam kompletu na wesele. Pięknie wykonane. Jestem bardzo zadowolona z zakupu, a zapłaciłam trochę ponad stówkę.

# Basia90

04.08.2021 09:57

Ja zamawiałam do Wyszkowa, bo nie było mi po drodze kilkanaście km jechać po dwa produkty bo do Warszawy to już jest wycieczka na pół dnia ;) Zamówiłam sobie bransoletkę i kolczyki. Ładne są nie mam się do czego przyczepić. Jak zamówiłam w niedzielę wieczór to we wtorek w południa paczka była u mnie.

REKLAMA

# doominika

25.08.2021 17:22

Elori ma spory wybór faktycznie. Skompletowałam sobie u nich bizuterię do dwóch stylizacji i nie zapłaciłam za nie więcej niż 120zł w sumie. Jestem mega zadowolona, ja lubię błyskotki a one lubią mnie. Jak za tą cenę to na pewno wrócę z kolejnym zamówieniem.

# basia88

03.09.2021 13:55

Ja zamówiłam sobie ten komplet https://elori.pl/kolczyki-damskie-wysadzane-krysztalkami/ i powiem Wam jestem zachwycona. Codziennie go praktycznie noszę. Mega! Pasuje do wszystkiego, a chyba najbardziej do mojej delikatnej satynowej sukienki.

# mika90

01.10.2021 21:29

Czekam na swoje pierwsze zamówienie z Elori. Jestem ciekawa :) Na stronie mi się wszystko bardzo podobało.

REKLAMA

# Bajada

31.10.2021 15:05

Mnie się bardzo podoba nowa kolekcja. Mam już kilka błyskotek z ELORI, ale nowa kolekcja biżuterii podoba mi się tak bardzo, że znowu zamawiam paczkę :D Ostatnia przyszła tydzień temu, ale co ja poradzę, że uwielbiam jak moje dodatki tak pięknie błyszczą. Poza tym biżuteria Elori jest niedroga, a przy tym na prawdę efektowna i porządnie wykonana. Ostatnio chrześniak pociągnął za łańcuszek z Elori i byłam w szoku, że mi się nie zerwał.

# mika90

04.11.2021 14:46

Produkty, które zamówiłam są piękne. Bransoletka, kolczyki i naszyjnik z masą perłową i do tego jeszcze kolczyki w takie pawie pióro podobne widziałam w Lilou za dużo większe pieniądze. Wszystko super!

# bakulina

27.12.2021 11:08

Dla mnie biżuteria z Elori ma na prawdę świetną jakość. Przede wszystkim takich modeli nie kupisz w innych sklepach, oni mają swoje autorskie projekty i są bardzo oryginalne przy tym. Mnie się bardzo podobają i pewnie jeszcze nie raz zamówię coś z Elori.

REKLAMA

# jadwiga

04.01.2022 17:10

#bakulina napisał(a) 27.12.2021 11:08
Dla mnie biżuteria z Elori ma na prawdę świetną jakość. Przede wszystkim takich modeli nie kupisz w innych sklepach, oni mają swoje autorskie projekty i są bardzo oryginalne przy tym. Mnie się bardzo podobają i pewnie jeszcze nie raz zamówię coś z Elori.
Nie znałam sklepu, ale sprawdzę. Teraz mają noworoczną wyprzedaż, więc mam szansę się obkupić ;)

# nika9166

04.04.2022 14:03

Ja jestem zachwycona nową kolekcją. Widzieliście? Na https://elori.pl/nowosci/ jest. Po prostu cuda, trochę w stylu Lilou, ale znacznie taniej. Ja bardzo lubię taką delikatną, kolorową biżuterię. Elori zaskoczyło mnie jakością. Nie spodziewałam się, że za kilkadziesiąt złotych otrzymam pięknie zapakowaną w logowane pudełko biżuterię.

 gu-gusia

05.04.2022 09:45

Nie widziałam. Z chęcią zobaczę, bo szukam czegoś dla siebie.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break