REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

filtr powietrza

# kola

11.04.2018 13:53

Polećcie dobry filtr powietrza do domu. Szukam porządnego urządzenia - takie a la chińskie nie wchodzą w grę.

# Samar Krotosjan Emiir

11.04.2018 14:12

syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.

# Lol

11.04.2018 14:47

Puknij ty się w głowę

REKLAMA

# ubuntu33

11.04.2018 14:52

kola, kiedy sobie sam odpiszesz ?

# Lucyna

12.04.2018 08:56

Dajcie spokój, przy zalewie rynku cjińszczyzną, znaleźć dobry, sprawdzony sprzęt jest trudno. Mnie to pytanie nie dziwi.

# krysianek

12.04.2018 09:23

polećcie dobry filtr anty spamowy, przeciwko takim kretynom od marketingu szep.tanego

REKLAMA

# Bogusławw

15.04.2018 23:55

Ja mam z philipiaka, mieszkam w kawalerce w sercu falenickiego smogu i sprawdza się, bo zainstalowałem dodatkowo niezależne mierniki.

# syyf reklama

16.04.2018 09:24

syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.

# kola

17.04.2018 18:40

#Bogusławw napisał(a) 15.04.2018 23:55
Ja mam z philipiaka, mieszkam w kawalerce w sercu falenickiego smogu i sprawdza się, bo zainstalowałem dodatkowo niezależne mierniki.

Możesz coś więcej o nim? Jakie ma funkcje?

REKLAMA

# przykre to

18.04.2018 09:16

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..

# Marta Kowalewska

19.04.2018 18:09

Witam! Kola, filtr powietrza Air Purifier zwiększa komfort oddychania oraz: usuwa dym i pyłki, zatem będzie pomocny w tym zakresie. Poza tym zwalcza on nieprzyjemne zapachy, oczyszcza powietrze ozonem usuwając wirusy, koncentruje jony ujemne, rozkłada formaldehyd, sterylizuje promieniami UV / fotokatalizator oraz usuwa bakterie chorobotwórcze, pleśnie i grzyby.
Pozdrawiam, Marta Kowalewska
Online Ekspert marki PHILIPIAK

# Syf reklama

21.04.2018 19:50

Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy

REKLAMA

# Kolere

21.04.2018 19:51

Te filtry philipiak to dziadostwo, szkoda kasy

# Regesta

02.05.2018 20:40

Jesteś w błędzie a co więcej pewnie nigdy nawet na oczy go nie widziałeś. A ten Philipiaka to akurat mercedes wśród oczyszczaczy a wiem bo miałam już porównanie z innymi i kładzie tamte na łopatki.

# Syf reklamaa

02.05.2018 22:25

Przestań pierd.o.lić głupoty i nie reklamuje tu tego badziewia

REKLAMA

# StudentSGGW

08.05.2018 11:54

Przepraszam za wtrącenie w dyskusję, ale potrzebuję państwa pomocy! Bardzo proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej używania roweru przez Warszawiaków. Uznałem, że to forum będzie bardzo dobrym miejscem by państwa znaleźć. Ankieta jest anonimowa i posłuży wyłącznie do napisania pracy dyplomowej w temacie ruchu rowerowego w Warszawie. Do wyrażenia opinii zapraszam szczególnie osoby powyżej 25 roku życia! Aczkolwiek młodsze osoby również będą mile widziane. Z góry dziękuję serdecznie!
https://goo.gl/forms/QZofNy0fo8MC5aI63
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe