REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

SZKOŁY JEZYKOWE NA TARCHOMINIE

# KOKO

25.06.2003 14:49

CZY KTOS Z FORUMOWICZOW KORZYSTAL LUB KORZYSTA ZE SZKOL JEZYKOWYCH ZNAJDUJACYCH SIE NA NASZYM OSIEDLU M.IN. ATUT, EURO-LINGUA ITD. CZY W OGOLE WRTO TAM SIE UDAC CZY LEPIEJ UDERZYC W SRODMIESCIE?? JAKI JEST POZIOM SWIADCZONYCH USLUG TJ., LEKTORZY, WARUNKI I CENY W POROWNANIU Z TYMI Z INNYCH DZIELNIC. A MOZE KTOS POLECI MI DOBRA SZKOLE JEZYKOWA (NIEZBYT DROGA) GDZIES W WARSZAWIE PRZYGOTOWUJACA DO NP. FC ??? JEST TAKA KONKURENCJA ZE NIE MOGE SIE ZDECYDOWAC. MYSLE ZE OPINIA INNYCH BEDZIE POMOCNA.

# lektorka

26.06.2003 10:46

Najtańsza, a jednocześnie o bardzo wysokim standardzie (jeśli ktoś lubi 15-osobowe grupy) jest Profilingua - Al. Jerozolimskie 27. Uczą tam wyłącznie wykfalifikowani lektorzy, którzy są bardzo dokładnie sprawdzani również w czasie pracy (wizytacje itp.).
Co do innych szkół, to trzeba po prostu trafić na dobrego lektora, bo to od niego najwięcej zależy...

# Dorka

26.06.2003 11:14

A ja zapisałam się na kurs do Empiku. Kurs trwa 2 m-ce po 6 godz/tygodniowo (spotkania 3 x po 2 godz). Cena kursu - 780 zł. W grupie 5 osób.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024