REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Stołeczna- ocenia wybory!!!!!

# nurt*

14.06.2004 11:48

Oceniono ,że niby na Kobiałce -w wyborach lewica ma wyniki lepsze(tak oceniają tamtejsi urzędnicy zdaniem prasy) niż przeciętne.Argumentują to tym ,że wszystko to dzieje z powodu bloków na Tarchominie ,gdzie mieszkają zawodowi oficerowie.Burmistrzu S.......!!!!!!naucz swych urzędasów gdzie Rzym a gdzie Krym prosimy-bo będziemy skłonni myśleć że te kombinacje to wymysł.....Ponadto sądzę,że wszyscy mundurowi mieszkający na Białołęce -w tym klawisze ,wojskowi ,kolejarze,policjanty itp.to znikoma część 60000 cznej Białołęki.Może to zależy od rozsądku?-ale gdzie bym śmiał ?

# Mundurowy

14.06.2004 12:39

Jako tzw. mundurowy glosowałem za UPR. Nie znoszę komuny i proszę mnie w te statystyki nie mieszać.

# Vladymir

14.06.2004 23:57

Mundurowi mieszkają na osiedlu Pajdaka, do Kobiałki stąd rzeczywiście, jak do Rzymu przez Pekin, oraz na klawiszowie, ale to inni mundurowi, ci nie wychodzą z domu z obawy o zycie, więc położenia tego osiedla nie zdradzam, żeby mogli spać spokojnie, a obeznany w temacie i tak wie, o kim piszę...

REKLAMA

# z klawiszewa

15.06.2004 09:25

To raczej na to osiedle nie nalezy się wypuszczać w obawie o życie, bo tych innych mundurowych niewiele już tak naprawdę zostało, raczej ich potomkowie, którzy po uzyskaniu okreslonego prawem wieku zmieniają numer domu z 2 na 1. A do swojego obwodu wyborczego daleko mają, fakt, mnie by się tam nie chciało chodzić taki kawał.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe