REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Stańczyk Paweł -kandydat

# sala

06.06.2004 09:23

Przeczytałem wasze wypowiedzi z 17 maja i chciałbym jednak do nich powrócić.Skąd ten kandydat ma tyle kasiory na te reklamy?W każdej skrzynce pocztowej wita Cię po cichu kandydat do Parlamentu Europejskiego Piotr Stańczyk.26 lat-a jak ładnie się ślizga.Szkolenia,prace zmienia jak rękawiczki. Na wszystko mu wystarcza .My kończymy studia,pracujemy też pojechalibyśmy trochę pomondralować za granice brak kasiory i stop.Powiedz nam jak to jest....Ja jestem przekonany że nie powinneś teraz nas zostawić -jesteś potrzebny właśnie tu i teraz .Ucz nas jak iść twoim śladem ,choć przez chwilę poczuć ten smak i trochę pokombinować

 Kriss

06.06.2004 11:09

no cóż......

# menagerka

07.06.2004 01:40

A może jest zdolny. Rozumiem,że Salę oburza to,że te stanowiska dostaje dzięki koneksjom partyjnym. To rzeczywiście w polskiej rzeczywistości pewien problem - upartyjnianie funkcji publicznych. Tylko,że zdarzają się partyjni fachowcy i profesjonaliści, i niepolityczne miernoty. Kiedyś rozmawiałam z wysokiej rangi urzędnikiem francuskim, który powiedział, by apolityczności funkcjonariuszy publicznych nie doprowadzać do absurdu.
Jeśli ktoś zostaje burmistrzem, to chyba ma prawo wybrać sobie sekretarkę, która będzie odpowiadać za jego, również poufną korespondecję.
Tylko, ze jeśli dobrze funkcjonują reguły gry, to ten nowy burmistrz (prezydent, dyrektor etc.) zrobi wszystko z instynktu samozachowawczego,zeby fachową i profesjonalną sekretarkę zatrzymać. To dzięki jej wiedzy i doświadczeniu szybciej wejdzie w nowe obowiązki.
Reasumując, to jakie stanowiska pełnił pan Piotr i jak do nich doszedł ma znaczenie wtórne, ważne jest jakim tam był pracownikiem.

REKLAMA

# swojak

08.06.2004 11:13

Paweł Stańczyk, (nie Piotr) nazywa się nasz białołęcki kandydat do PE. Słuchajcie ten chłopak od najmłodszych lat był zaangożowany społecznie i politycznie w róznych organizacjach młodzieżowych i politycznych. Teraz jest prezesem Stowarzyszenia Młodzi Konserwatyści, zasaiada we władzach PiS. Osiągnął to ponieważ jako młody chłopak (ciągle jest młody) udzielał sie społecznie i robił coś co dla wiekszości jego pokolenia jest stratą czasu. Takie zaangażowanie często jest doceniane przez wyborców (jest radnym w Białołęce) i często przekłada się na zasobność portfela, ale nie zawsze. To jest normalne.
Ja głosuję na niego bo jest z Białołęki i jest przedstawicielem mojego pokolenia. Nie ważna dla mnie jest jego bartwa polityczna, Kaczyńskich szanuję ale mam też dużo uwag do PiSu.
Poprostu Białołęczanin i tyle.

# sala

09.06.2004 14:42

Do menagerki.Ładne przykłady dajesz -bo francuzkie.Czytałem że podaje się Francje ,jako kraj gdzie korupcja sięga tylko 72% w stosunku do ogółu stanowisk ( najlepiej na zachodzie ).Znawcy z kolei twierdzą że pozostałe to firmy rodzinne.Czyli tak jak u nas-najważniejsze że razem to 100%

# kollo

09.06.2004 14:58

Swojak-.Pomimo ,że masz dużo uwag do PiSuszanujesz Kaczyńskiego .Nie szukasz innych a szkoda? Gdybyś był na spotkaniu z nim i póżniej pomyślał sobie ,że formuje innych na obraz i podobieństwo swoje to może miałbyś obawy podobne do moich.To ,że Stańczyk jest Białołęczaninem to żaden argument.Przy tej filozofii jeśli Tobie ktoś powie że jesteś warszawiakiem to każdy potwierdzi ,że widzisz dalej..?

REKLAMA

# drugi swojak

09.06.2004 22:46

Stańczyk jest przede wszystkim kompetentny, zna języki, zna Parlament Europejski i jest młody. To przedstawiciel nowego pokolenia w polityce, które nie musi składać oświadczeń lustracyjnych, bo za komuny bawiło się w chowanego i robiło babki z piasku w piaskownicy.
Słuchajcie to nowa jakość w polityce. Mam taką nadzieję, że ci młodzi to nowa jakość. Ja mu zaufam.

# Mieszkaniec białołeki

10.06.2004 19:10

Witam serdecznie. Tak się skąłda że jestem mieszkańcem osiedla na którym ten pan mieszka i miałem okazję kiedyś go posłuchać. Wybaczcie kolokwializm, ale gdzie on się pcha do PE skoro nie ma pojęcia o tym co się dzieje u niego w najbliższym sąsiedztwie????? Nie ma pojęcia o planowanych inwestycjach na białołęce, nie wie co się dzieje na jego własnym osiedlu. A w sumie chyba powinien, ponieważ jest jakby nie było naszym radnym. Pozdrawiam
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy