REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

najlepszy pasaż handlowy na nowodworach

# mieszkaniec

02.06.2004 13:28

nareśćie na światowida 63 jest winiarnia ,ale również można się dobrze ubrać i zjeść naleśniki . a pozatym jest tu sklep spożywczy gdzie wreśćie jest miła obsługa .

# lokator

02.06.2004 13:29

super

# PG

02.06.2004 15:25

Najlepszy to chyba będzie przy ul. Topolowej, gdzie firma BARC buduje wielopoziomowy parking. Cały dół ma być centrum handlowym z dużym sklepem spożywczym i galerią handlową. Kłopot dla mieszkających na tym osiedlu, ale może wybawienie dla reszty mieszkańców Nowodworów.

REKLAMA

# gosc

03.06.2004 11:41

jaki tam kłopot, będą zachwyceni

# Vladymir

03.06.2004 23:07

Tak, zwłaszcza, że będzie tam Champion, który wykupił cały ten betonowy sarkofag.

# gosc

04.06.2004 10:52

Bardzo miła sieć, przyjemniejsza od tych mega kolosów na Modlińskiej i CH Targówek

REKLAMA

# Królewna Fiona

04.06.2004 19:28

A gdzie dokładnie ma być ten sklep? Jak jest przystanek autobusowy "Topolowa", to po której stronie ronda - w stronę Odkrytej, czy Modlińskiej?

# gość

05.06.2004 15:27

Modlińskiej, jest to przy kolorowych blokach firmy Barc (Strumykowa 40)

# Ja

06.06.2004 16:06

Champion i champion -zero konkurencji. Że bedzie to dobrze, że ta sama firma raczej słabo. I tak lepszy Leader Price. Sklepów i usług nam potzreba . A jak z parkingiem???

REKLAMA

# CC

07.06.2004 15:17

A'propos usług, gdzie jest dobry szewc na Tarchominie ? O tym na bazarku nie chcę słyszeć, bo to jakiś niemiły, frustrowany gość był (pół roku temu).

# Marginalia_Filozoficzne

07.06.2004 18:22

Dobry ( serio ! ) szewc jest na Pancera, ale nie powiemy "pod ktorym", bo nie wiemy. Wszystko umie: fleczki do szpilek wstawic, zameczek wszyc do botka, podeszwe, co sie odkleila od nowych polbutow "made in italy" na nowo przytwierdzic ... W piwnicy urzeduje Bestia, blisko piekarni ... ot , taka to Marginalii precyzja ...

# kris

07.06.2004 18:33

Był kiedyś szewc na Pancera 5 (w piwnicy), ale chyba z pól roku temu (lub więcej) zrezygnował. Do tego na bazarku chodziłem jakoś 2 m-cę wstecz i nie narzekałem.

REKLAMA

# gosc

07.06.2004 21:51

Champion w porównaniu z Lider Szajs to nieba a ziemia.
W końcu jakby nie było, to sieć Carrefour.
Może dzieki nim stanieją trochę drogie sklepy na nowodworach...
Do 'Ja': wyglada na to, że parking (kryty) zajmie całe piętro tej budowli, a spód to będa sklepy. Szykuje się OK.

# Vladymir

07.06.2004 23:31

I bedzie OK, bo, rzeczywiście, parking dla mieszkańców płatny 100 zeta za miesiąc będzie na górze, a na dole szampionik. I niech nikt nie porównuje szampionika do liderszajsa, który handluje tandetnymi podróbami rodem paryskiej sieci gównianych towarów o nazwie TATI. A ceny na Nowodworach, a w szczególności na bazarze przy basenie, które są 100% wyższe, niż w Selgrosie, upoważniają każdego konsumenta do popełnienia zbrodni zabójstwa sprzedawcy pod wpływem silnego wzburzenia emocjonalnego /przed wojną mówiło się: w afekcie/. Mam nadzieję, że sprzedawców nie wyeliminuje z rynku fala zabójstw w afekcie, a jedynie uczciwa konkurencja taniego szampionika, czego wszystkim Wam życzę. Kupuj tanio, bojkotuj drogich sklepikarzy, ta prosta maksyma nich nam przyświeca w naszych codziennych zakupach, a o efekty nie musimy się martwić, przyjda same w postaci fali bankructw bazarowego złodziejstwa.

# Marginalia_Filozoficzne

08.06.2004 09:39

To smutna wiadomosc Kris ... rzeczywiscie dawno tam nie bylam...pamietam, ze kiedys zanioslam moj but, bo cos od niego odstawalo ( słoma ? sama, nie wiem... ), a On ( ... mial takie psychopatycznie niespokojne oczy...echh ) zlapal ta moja szpilke i oderwal od niej obcas ... ha, ha...bylam przerazona, bo kompletnie zdemolowal mi pantofel ! Ale powiedzial, ze wszystko poskleja na jutro i tak zrobil. Terminowo. Za 10 zł. Do dzisiaj te buty wspaniale sie nosza ... Szkoda, ze sie zalamal, moze... moze mial za malo swiatla "pod ta Piatka" ?

REKLAMA

# Marginalia_Filozoficzne

08.06.2004 09:55

Ach ... Vlad...co za dzien "tu" dzisiaj, po prostu Orgia ! ... przymykam oczy "chorej wyobrazni" i juz widze (!) perspektywe Swiatowida z latarniami, na ktorych wisza Sprzedawcy. A dolem, po dziurawej sciezce rowerowej ida "czworkami" Chlopcy z ABP ... oni Ida ( w afekcie )...ha, ha... "Po Pedałow", .... a Wenus Przesuwa Sie Nad Słoncem ... "To Wyglada Jak Rzym Kaliguli" (?) - byl kiedys taki temat - a tu T-a-a-a-a-ka Gmina !

# Obserwator2004

10.06.2004 12:06

Chłopcy z ABP chodzą najczęściej "trójkami", ubrani na czarno, ze smutnymi twarzami. Często towarzyszy im "królik" oraz paczka fajek. Patrolujących, można spotkać najczęściej około 22.00 na ulicach tarchomina. Pozdrawiam

# Webster

10.06.2004 15:46

Ciekawy wątek się robi... tylko patrzeć jak ciota która już tu raz się odzywał zacznie pyskować. Swoją drogą kiedyś ktoś prosił by nie dyskutować na "te" tematy na niniejszym forum a tu proszę, szanowni forumowicze sami taką dyskusję wszczynają... ale to dobrze bo temat jest coraz bardziej palący i niebezpieczny.
Aha zapomniałbym o najważniejszym: Aborygien where are you?

REKLAMA

# Olewus

10.06.2004 19:05

Olać to.

# gosc

11.06.2004 13:50

a co z gejami i lesbijkami, jak już jestesmy przy temacie nowego Championa?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA