REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

najlepszy pasaż handlowy na nowodworach

# mieszkaniec

02.06.2004 13:28

nareśćie na światowida 63 jest winiarnia ,ale również można się dobrze ubrać i zjeść naleśniki . a pozatym jest tu sklep spożywczy gdzie wreśćie jest miła obsługa .

# lokator

02.06.2004 13:29

super

# PG

02.06.2004 15:25

Najlepszy to chyba będzie przy ul. Topolowej, gdzie firma BARC buduje wielopoziomowy parking. Cały dół ma być centrum handlowym z dużym sklepem spożywczym i galerią handlową. Kłopot dla mieszkających na tym osiedlu, ale może wybawienie dla reszty mieszkańców Nowodworów.

REKLAMA

# gosc

03.06.2004 11:41

jaki tam kłopot, będą zachwyceni

# Vladymir

03.06.2004 23:07

Tak, zwłaszcza, że będzie tam Champion, który wykupił cały ten betonowy sarkofag.

# gosc

04.06.2004 10:52

Bardzo miła sieć, przyjemniejsza od tych mega kolosów na Modlińskiej i CH Targówek

REKLAMA

# Królewna Fiona

04.06.2004 19:28

A gdzie dokładnie ma być ten sklep? Jak jest przystanek autobusowy "Topolowa", to po której stronie ronda - w stronę Odkrytej, czy Modlińskiej?

# gość

05.06.2004 15:27

Modlińskiej, jest to przy kolorowych blokach firmy Barc (Strumykowa 40)

# Ja

06.06.2004 16:06

Champion i champion -zero konkurencji. Że bedzie to dobrze, że ta sama firma raczej słabo. I tak lepszy Leader Price. Sklepów i usług nam potzreba . A jak z parkingiem???

REKLAMA

# CC

07.06.2004 15:17

A'propos usług, gdzie jest dobry szewc na Tarchominie ? O tym na bazarku nie chcę słyszeć, bo to jakiś niemiły, frustrowany gość był (pół roku temu).

# Marginalia_Filozoficzne

07.06.2004 18:22

Dobry ( serio ! ) szewc jest na Pancera, ale nie powiemy "pod ktorym", bo nie wiemy. Wszystko umie: fleczki do szpilek wstawic, zameczek wszyc do botka, podeszwe, co sie odkleila od nowych polbutow "made in italy" na nowo przytwierdzic ... W piwnicy urzeduje Bestia, blisko piekarni ... ot , taka to Marginalii precyzja ...

# kris

07.06.2004 18:33

Był kiedyś szewc na Pancera 5 (w piwnicy), ale chyba z pól roku temu (lub więcej) zrezygnował. Do tego na bazarku chodziłem jakoś 2 m-cę wstecz i nie narzekałem.

REKLAMA

# gosc

07.06.2004 21:51

Champion w porównaniu z Lider Szajs to nieba a ziemia.
W końcu jakby nie było, to sieć Carrefour.
Może dzieki nim stanieją trochę drogie sklepy na nowodworach...
Do 'Ja': wyglada na to, że parking (kryty) zajmie całe piętro tej budowli, a spód to będa sklepy. Szykuje się OK.

# Vladymir

07.06.2004 23:31

I bedzie OK, bo, rzeczywiście, parking dla mieszkańców płatny 100 zeta za miesiąc będzie na górze, a na dole szampionik. I niech nikt nie porównuje szampionika do liderszajsa, który handluje tandetnymi podróbami rodem paryskiej sieci gównianych towarów o nazwie TATI. A ceny na Nowodworach, a w szczególności na bazarze przy basenie, które są 100% wyższe, niż w Selgrosie, upoważniają każdego konsumenta do popełnienia zbrodni zabójstwa sprzedawcy pod wpływem silnego wzburzenia emocjonalnego /przed wojną mówiło się: w afekcie/. Mam nadzieję, że sprzedawców nie wyeliminuje z rynku fala zabójstw w afekcie, a jedynie uczciwa konkurencja taniego szampionika, czego wszystkim Wam życzę. Kupuj tanio, bojkotuj drogich sklepikarzy, ta prosta maksyma nich nam przyświeca w naszych codziennych zakupach, a o efekty nie musimy się martwić, przyjda same w postaci fali bankructw bazarowego złodziejstwa.

# Marginalia_Filozoficzne

08.06.2004 09:39

To smutna wiadomosc Kris ... rzeczywiscie dawno tam nie bylam...pamietam, ze kiedys zanioslam moj but, bo cos od niego odstawalo ( słoma ? sama, nie wiem... ), a On ( ... mial takie psychopatycznie niespokojne oczy...echh ) zlapal ta moja szpilke i oderwal od niej obcas ... ha, ha...bylam przerazona, bo kompletnie zdemolowal mi pantofel ! Ale powiedzial, ze wszystko poskleja na jutro i tak zrobil. Terminowo. Za 10 zł. Do dzisiaj te buty wspaniale sie nosza ... Szkoda, ze sie zalamal, moze... moze mial za malo swiatla "pod ta Piatka" ?

REKLAMA

# Marginalia_Filozoficzne

08.06.2004 09:55

Ach ... Vlad...co za dzien "tu" dzisiaj, po prostu Orgia ! ... przymykam oczy "chorej wyobrazni" i juz widze (!) perspektywe Swiatowida z latarniami, na ktorych wisza Sprzedawcy. A dolem, po dziurawej sciezce rowerowej ida "czworkami" Chlopcy z ABP ... oni Ida ( w afekcie )...ha, ha... "Po Pedałow", .... a Wenus Przesuwa Sie Nad Słoncem ... "To Wyglada Jak Rzym Kaliguli" (?) - byl kiedys taki temat - a tu T-a-a-a-a-ka Gmina !

# Obserwator2004

10.06.2004 12:06

Chłopcy z ABP chodzą najczęściej "trójkami", ubrani na czarno, ze smutnymi twarzami. Często towarzyszy im "królik" oraz paczka fajek. Patrolujących, można spotkać najczęściej około 22.00 na ulicach tarchomina. Pozdrawiam

# Webster

10.06.2004 15:46

Ciekawy wątek się robi... tylko patrzeć jak ciota która już tu raz się odzywał zacznie pyskować. Swoją drogą kiedyś ktoś prosił by nie dyskutować na "te" tematy na niniejszym forum a tu proszę, szanowni forumowicze sami taką dyskusję wszczynają... ale to dobrze bo temat jest coraz bardziej palący i niebezpieczny.
Aha zapomniałbym o najważniejszym: Aborygien where are you?

REKLAMA

# Olewus

10.06.2004 19:05

Olać to.

# gosc

11.06.2004 13:50

a co z gejami i lesbijkami, jak już jestesmy przy temacie nowego Championa?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024