REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# hgw

23.09.2005 11:25

Gdzie dwóch sie bije tam trzeci Kaznowski

# niszczyciel zła

23.09.2005 15:46

poznałem radnego Stańczyka -to facet co ma klapki na oczach,nastawiony jest TYLKO na karierę osobistą kosztem wszystkich! I wy chcecie takiego posła,żenada?

# anonim

23.09.2005 15:47

Pan Stańczyk nie jest ideowcem tylko karierowiczem!!!!!!!

REKLAMA

# mimi

23.09.2005 15:51

Jak czytałam w"Echo" o kandydatuże pana Stańczyka to odrazu przypomniałam sobie wybory do Europarlamentu -ten pan ma tupet tam już nie zagości to oczy świecą mu się na stołek na Wiejskiej

# r

23.09.2005 16:02

poproszę o fakty anonimowi niszczyciele zła, bo żenada to takie komentarze.
a może Wam przykro, bo starzy towarzysze odchodzą?

# likwidator

23.09.2005 17:00

bo to rowny gosc

REKLAMA

# andrzej

23.09.2005 17:53

W sposób oczywisty wygra najlepszy

# Michał Góras

23.09.2005 17:55

Najlepszy wybór dla polski to Paweł Stańczyk.

# Pani X

23.09.2005 18:16

Widzę tu agitatorów Pawła Stańczyka.Pytanie czy to ludziki z MK czy z Konaru? A fakty są takie moji drodzy że przyuważyłam jak(JEDNI Z WAS ) ZRYWALI PLAKATY Hanny Miejrzejewskiej. Nie nawołuję na do jej osoby ale stawiam na czystą rywalizacje.No ale czego można spodziewać się po młodym ambicjonaliście

REKLAMA

# członkini PIS

23.09.2005 18:40

Jestem nowym członkiem PIS-u na Białołece i to co zrbił pan Stańczyk godne jest pogardy.A dla czego? Bo miesiąc temu Pani poseł,mimo że zdawała sobie sprawęc że może strzela sobie"samobuja" zaprosiła 2 -e innych kontrkandydatów z Białołeki. Panią J.Kluzik i Pawła Stańczyka.Każdy miał na osiedlowym kworum przedstawić siebie i swe cele.Ale Stańczyk całkowicie nas ZLEKCEWAŻYŁ. Nie dość że nie przyszedł to po kilku dniach za sprawą pani poseł "zakomunikował"że ponoć samochód mu się zepsuł- zabawne,bo widziałam go następnego dnia rano za kierownicą .Prawda jest taka że pan radny bał się konfrontacji z dwiema konkurętkami bo.....nic nie ma do zaoferowania,prucz ........siebie samego. NIE DZIĘKUJEEEE-zagłosuję na J.Kluzik lub panią Poseł ale na młodego lekceważącego klub aroganta-NIE.

# członek Białołeckiego PIS

23.09.2005 18:47

Pawłowi Arogantowi Stańczykowi klubowi działacze mówią NIE!!!!

# studęcina z POLITECHNIKI

23.09.2005 18:54

Pytanie: czy ów Stańczyk już raz kandydowałdo EUROPARLAMĘTU?
Bo jak tak-to widać jego ambicjonalne podejście do sprawy. JAK WIELU LICZY NA STOŁEK I KASĘ

REKLAMA

# michal

23.09.2005 19:31

Bo to porządny facet. tyle.

# ADAM.G.

23.09.2005 19:55

Jest człowiekiem ambitnym i posiadający wiedze w tym co robi o czym światczą liczne artykuł potrzeba takich ludzi jestem za!!!

# Marek Zagrobelny (koło górowskie)

23.09.2005 20:21

Ja, podobnie jak całe środowisko młodokonserwatywne stawiam na Pawła!!!

REKLAMA

# julietta

23.09.2005 20:31

jak stanczyk jest karierowiczem to pis lpr jest za aborcja. takie bzdury, zeby ludziom pokielbasic w glowach wypisujmy w pamietnikach

# Stary członek PiS

23.09.2005 21:44

Jestem starym członkiem PiS-u. Razem z Panią Poseł i Pawłem Stańczykiem i rzeszą innych osób tworzyliśmy Komitet PiS w Białołęce. Dzięki tej pracy PiS osiągnął najlepszy wynik w Białołęce w wyborach samorządowych (ordynacja przeszkodziła przełożyć to zwycięstwo na mandaty). Teraz gorszą mnie te ataki na Pawła. Paweł wielokrotnie pokazał, że jest świetnie przygotowany do pełnienia funkcji radnego, Przewodniczącego Rady, czy posła. Członkowie PiS apeluję o pohamowanie emocji, nie dajmy sie skłócić przez pseudoczłonków. Pani Hani Mierzejewskiej dziękuję za te 4 lata współpracy i zaangażowania. Życzę obojgu mandatu, osobiście jednak popieram Pawła.

# młody

23.09.2005 21:54

Jak jest młody, wykształcony i chce coś w życiu osiągnąć dla siebie i Polski to od razu przypina mu się łatkę karierowicza. A co ma czekać, aż stare pierdziele znowu rozbabrzą naszą Ojczyznę. Ma racje, czas na młodych, na nowe pokolenie. Zachęcam mieszkańców Białołęki (w większości młodych) do głosowania na Pawła Stańczyka.

REKLAMA

# stefan

23.09.2005 22:02

Białołęczanie głosujcie na konkretnego i merytorycznie świetnie przygotownego Stańczyka, a nie na bezbarwnego i nijakiego Kaznowskiego.

# Szewczyk

23.09.2005 22:13

Stańczyk na posła. Jak obserwuję kampanię w Białołęce, to jest chyba najbardziej białołęcki kandydat ze wszystkich. To w naszej dzielnicy skupił się na pozyskiwaniu elektoratu. Kilka dni temu dostałem od niego ulotkę z kawą (świetny pomysł) pod Leaderem a moja żona w niedzielę różę. Sąsiad mi mówił, że wczoraj był u niego w bloku. Nie znam innego kandydata tak zaangażowanego w kampanię i w kontakt z Białołęczanami

# Toporowski

24.09.2005 06:00

Nie rozumiem jak to się dzieje, że pan Kaznowski miał rano zdecydowaną przewagę?! Czy pan Stańczyk ma aż tylu komputerowych zwolenników, czy po prostu program jest hackowany??

REKLAMA

# topór św. Jakuba

24.09.2005 07:06

Do pana Zagrobelnego:
Jakimże to prawem kaduka mianuje się pan reprezentacją środowiska młodokonserwatywnego??!
Ja osobiście przynależę (świadomie, w odróżnieniu od co poniektórych) do tego zbioru a zarazem, wierz mi Pan, nic a nic wspólnego nie chcę i nie zamierzam mieć z Pana PT Kandydatem - za styl w jakim uprawia politykę - po trupach do celu - a właściwie to raczej brak stylu (charakterystyczny wydawałoby się bardziej dla postkomunistów), jak również z Waszą uzurpatorską! organizacją.
Konserwatyzm, proszę Pana, wiąże się NIEROZŁĄCZNIE z kulturą osobistą i ZAWYŻANIEM - a nie na odwrót - standardów działania na niwie społecznej, politycznej i jakiejkolwiek innej. Jeśli Prezes Waszego Stowarzyszenia działa w sposób taki, jak widać na załączonym obrazku - i na domiar złego cieszy się tak mocnym poparciem z Waszej strony - to biada, wołam, biada polskiemu ruchowi konserwatywnemu!!
Nie wiem, poza wszystkim, czy u Was w organizacji znacie pojęcie rzetelnej LOJALNOŚCI? Obawiam się, że Wasza jedyna pseudo-konserwatywna filozofia da się streścić w krótkim zdaniu "po trupach do celu". Nie ważne jakim kosztem! Nie ważne, czy wizerunek partii straci na tym in general! A straci, Panie dzieju, straci.
"Gratulacje" za niszczenie tego, co tak wielu porządnych ludzi próbuje odbudować w Polsce - Zaufania, Godności, Solidarności. Jeśli Wasz PT Kandydat wejdzie do Sejmu, będzie to porażka Rzeczpospolitej, moja osobista i wielu ludzi dobrej woli. Bo będzie to oznaczać, że rządzi jednak prymityw, masa i brak wychowania.
Bez ukłonów
Krzysztof Latowicz

# Bliski Wspułpracownik HM.

24.09.2005 08:28

Przykro mi ale stwierdzam że kampania jest brudna i brutalna.Wczoraj pod wieczur powiadomiono mnie że para młodych aktywistów agitujących za kandydaturą Pawła ochoczo zabrała się do niszczenia plakatów Posłanki H.M.
Kiedy zwrucono im uwagę owi młodzi(chłopak i dziewczyna) z furią oświatczyli że teraz oni muszą się odegrać i zawisić swoje plakaty.Problem polegał na tym że ludzie posłani do punktu przy przestanku byli tam pierwszy raz. Aktywista pracujący na żecz kandydatury H.M. oświatczył"-żeby uszanowali pracę i nie niszczyli plakatów. Dziewczyna zaś z niedoopisanym
tupetem stwierdziła "że,z panią poseł jest na PER TY i Hania nie widzim w tym żadnego problemu"
Żenada-młodzi czy myślicie że wszyscy wkoło to idjoci? Nieznam człowieka ktury pozwolił by sobie na niszczenie swego mienia. Apeluję do was psełdo-patrioci z psełdo katolickimi ideałami doprowadziliście do takiej sytułacjiże rozważany jest(w tym wypadku)rozłam w klubie PIS
Mało tego: apel do Pawła .
Osobiście jesteś odpowiedzialny za zaognienie owej sytułacji. Powinieneś porozmawiać z posłanką i przeprosić ją za wybryki swych młodzików.

# Pablo

24.09.2005 13:03

Osobiście wspierałem Pawła w kampanii do sejmu i nie zdażyło mi się zakleić plakatu osobie nawet z partii o b. odmiennych poglądach, a okazji nie brakowało. Wiele osób pomagało Pawłowi, zawsze znajdzie się jakaś czarna owca. Nie żałuje swojej pracy, bo mam nadzieję że Pawłowi uda się zdobyć mandat - życzę mu tego. I co ważne będę wiedział do kogo mieć pretensję jak coś będzie nie tak przez kolejne cztery lata.

# świadek zajścia

24.09.2005 18:02

kimkolwiek jesteś PABLO to albo zgrywasz wariata i" odwracasz kota ogonem" albo masz tupet i jesteś obłudnik.NIE OBCHODZI MNIE TO Z KIM SIE PRZYJAZINISZ!!!! chodzi o fakty-i to te dokonane. Taką wywrotową gadką zarzucasz mi kłam-zupełnie jak SLD-wiec przed komisją.Mam światków zajścia....Jak mielibyście choć trochę honoru to bilibyście się w piersi - bando faryzeuszy!!!!!
Na koniec powiem że takie metody agitacji miały bojówki w brunatnych koszulach w latach 30-tych!!!
Ale zaraz dopiszesz albo jakiś gałgan że to nie tak...czarna owca czy co,żenada!!!

# lubię KAZNOSKIEGO

24.09.2005 18:25

Ja popieram kaznowskiego .Kloeś jest spoko.Jeżeli chodzi kandydature posłanki to sam nie wiem....faktem jest że ona i jej ekipa pracują (ma paru naprawde pracowitych i uczynnych asystentów)ale kandydatury Radnego absolutnie nie popre. Wyglada właśnie na takiego karierowicza i ma najgłupsze hasło wyborcze
młoDOSYĆ TEGO! razem wychodzi mdłość!!!

# niepewna

24.09.2005 18:59

Właśnie,cały czas agitujecie tu posłanke i jakiegoś cwaniaka radnego a co z kaznowskim?

# forumowicz

24.09.2005 22:42

Stańczyk ma hasło młoDOŚĆ tego. Szkoła nie nauczyła czytać?
Stańczyk jako jedyny kandydat na posła wypowiedział się na forum. Reszta korzysta z podstawionych klakierów. Tylko Stańczyk okazał szacunek forumowiczom.
Popieram Panie Pawle!!!

# SRZEŻ SIĘ TYCH MIEJSC

25.09.2005 02:57

fORUMOWICZ??!
PS. A tY TO CHYBA CZYTAĆ NIE UMIESZ W OGÓLE. bO JA WYPOWIEDŹ PANI MIERZEJEWSKIEJ NA FORUM WIDZIAŁEM. a pANA PS ZA CHOLERĘ NIE. cZY COŚ ZE WZROKIEM NIE TAK? - MOŻE ZA DŁUGO PRZY KOMPUTERZE SIEDZISZ ROBIĄC WREDNĄ ROBOTĘ?

# członek komisji

25.09.2005 05:22

Ja chyba czegoś nie rozumiem. MAMY CISZĘ WYBORCZĄ A JA TU WIDZĘ DALSZĄ AGITACJĘ - I TO NAJSILNIEJSZĄ NA (PODOBNO) DOŚWIADCZONEGO KANDYDATA (HM).
A swoją drogą oprócz tej trójki mamy jeszcze innych kandydatów..............

# pb

25.09.2005 16:24

paweł stańczyk to fajny gość. jak go nie znacie to nie komentujcie!!!

# w

27.09.2005 14:49

No i mdłoDość tego. Żaden z kandydatów się nie dostał i czas na święty spokój...

# zwolennik

27.09.2005 22:15

OTO efekt negatywnej kampanii.
Myślę, że każdy, kto interesował się choć trochę, tym co się działo w związku z wyborami w Białołęce, dobrze wie, który z PT Kandydatów uznał ten sposób prowadzenia kampanii za drogę do sukcesu.
Efekt jaki jest - widać. Dla PiS-u Białołęka raczej opłakany. Nie mówiąc o tym, ile PiS jako partia od tak dawna starająca się o dobry wizerunek w dzielnicy straci in general.
Gratulacje dla tych, którzy za nic mają zasady fair-play, dla których liczy się tylko parcie na karierę, bez żadnych ideałów, gdzie jedynym priorytetem jest tzw. skuteczność. Jaki jest Skutek??
Każdy, kto potrafi wyciągać wnioski, niech je wyciągnie. Każdy, kto może wyciągnąć konsekwencje, niech je wyciągnie.
Ja popierałem i popieram PiS, jako partię, która rzeczywiście chce coś zmienić w moim kraju. I która dzięki Bogu teraz ma taką szansę. Szkoda tylko, że moja radość z krajowego sukcesu wyborczego została tak mocno zabarwiona niesmakiem i złością - za brak kultury, za brak lojalności, za chamstwo.
Jestem zdania, że po tym gorszącym spektaklu gry tylko na siebie ze strony jednego z kandydatów, powinien być on wykluczony z partii. I mam nadzieję, że tak się stanie. Inaczej będę musiał poszukać sobie komitetu w innej dzielnicy

# No comment

28.09.2005 07:44

Kaznowski 1261 głosów
Mierzejewska 1165 głosów
Stańczyk 935 głosów

# znamy się

28.09.2005 12:16

Drogi zwolenniku .Wiem że się znamy osobiście-100% pewności że to ty "zwyciesco zakładu w Modern'nie" Odmiennie od Ciebie ja posługuję się retoryką faktów dokonanych , nazwanych po imieniu i w całokwitej "równance tego zadania" stwierdzam że Chodzi tu o Pawła S. Niech mamy nauczkę wszyscy Pisowcy Białołeki -bo przyczniliśmy się dom porażki na dzielnicy jedni olewającym podejściem do problemu fair-play,bez natychmiastowego wyciągnięcia
wniosku a drudzy za....uprawianie obłudy i chamstwa politycznego kosztem całego wysiłku klubu.

# Piotr Dąbrówka W.

28.09.2005 14:07

Witam
Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta. PO na Białołęce dostało ponad 36 % a najwiecej głosów spośród kandydatów z Białołęki dostał jacek Kaznowski. To dobry prognostyk przed wyborami samorządowymi...... w których Pan Stańczyk na pewno wystartuje :) - co to za koło PIS-u na Białołęce - kabaret.

# młoDOSYC stanczyka

28.09.2005 20:30

tak to był kabaret. Ale już niedługo bo WYP.......ASZ panie Stańczyk.Nikt prucz Oracza się za tobą nie wstawi. Ale to i tak nic nie zmieni BOŚ rasowy ogłupiały karierowicz jesteś.Jak wylecisz z PISu to wślizgniesz się do PO lub Gospodarności.Nawet z SLD'uchami w komitywe wejdziesz aby tylko dostać się do koryta.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno
Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe