REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# ziulek

20.01.2021 20:50

Tak to wy jesteście przyjezdni... NIE ZAPOMINAJCE PSEUDOWARSZAWIACY z Grójca, Garwolina, Białegostoku itp.

# Mieszkaniec Piaski

21.01.2021 10:18

Pasożyty parkingowe, wyp*******ć! Dodatkowo od dawna fotografowane i zgłaszane są wszystkie w okolicy przypadki parkowania na trawnikach, przed przejściami dla pieszych, zastawianie chodników i tym podobna patologia.

# Autochton

24.01.2021 11:46

Na tym parkingu nie parkują klienci bankow czy inngch firm, bo jest od nich zbyt oddalony. Parkują jedynie mieszkańcy "żółtych bloków" i budynkow wzdłuż Kochanowskiego.
Sąsiednie osiedle ma bramy otwarte od 6:00 do 20:00.
Zamknięcie ulicy odetnie dojazd do ul. Niedzielskiego, gdzie mozna bezpiecznie włączyć się do ruchu na ul. Kochanowskiego (swiatla).
Przypomnieć należy, że to mieszkancy "żółtych bloków" przed laty rozpoczeli manię grodzenia w tej okolicy. Taki charakter.

REKLAMA

# Rodo

21.05.2021 03:43

TAKI CHARAKTER DLACZEGO KTOŚ MA JEŻDZIĆ PO MOJM MIESZKANIU A TA ULICA NALEŻY DO MNIE TO TAK JA PŁACE ZA TĄ ULICE A KTOŚ PO NIEJ JEŻDZI TO TAK JAK BY KTOŚ Z WAS MIESZKAŁ W TYCH BLOKOCH I TEŻ BY CHCIAŁ ŻEBY BYŁY SZLABANY ZAWSZE TO JDZIE ODWROTNIE BO JA NIE MIESZKAM W TYCH BLOKACH TO SE PRZEJADE DO ULICY NIEDZIELSKIEGO I POTEM DO ULICY KOCHANOWSKIEGO.A PASZAŁ WON WPIER.........
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe