REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# ziulek

20.01.2021 20:50

Tak to wy jesteście przyjezdni... NIE ZAPOMINAJCE PSEUDOWARSZAWIACY z Grójca, Garwolina, Białegostoku itp.

# Mieszkaniec Piaski

21.01.2021 10:18

Pasożyty parkingowe, wyp*******ć! Dodatkowo od dawna fotografowane i zgłaszane są wszystkie w okolicy przypadki parkowania na trawnikach, przed przejściami dla pieszych, zastawianie chodników i tym podobna patologia.

# Autochton

24.01.2021 11:46

Na tym parkingu nie parkują klienci bankow czy inngch firm, bo jest od nich zbyt oddalony. Parkują jedynie mieszkańcy "żółtych bloków" i budynkow wzdłuż Kochanowskiego.
Sąsiednie osiedle ma bramy otwarte od 6:00 do 20:00.
Zamknięcie ulicy odetnie dojazd do ul. Niedzielskiego, gdzie mozna bezpiecznie włączyć się do ruchu na ul. Kochanowskiego (swiatla).
Przypomnieć należy, że to mieszkancy "żółtych bloków" przed laty rozpoczeli manię grodzenia w tej okolicy. Taki charakter.

REKLAMA

# Rodo

21.05.2021 03:43

TAKI CHARAKTER DLACZEGO KTOŚ MA JEŻDZIĆ PO MOJM MIESZKANIU A TA ULICA NALEŻY DO MNIE TO TAK JA PŁACE ZA TĄ ULICE A KTOŚ PO NIEJ JEŻDZI TO TAK JAK BY KTOŚ Z WAS MIESZKAŁ W TYCH BLOKOCH I TEŻ BY CHCIAŁ ŻEBY BYŁY SZLABANY ZAWSZE TO JDZIE ODWROTNIE BO JA NIE MIESZKAM W TYCH BLOKACH TO SE PRZEJADE DO ULICY NIEDZIELSKIEGO I POTEM DO ULICY KOCHANOWSKIEGO.A PASZAŁ WON WPIER.........
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024