REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Michał Howorus

22.04.2021 11:44

Ładnie upozowana butelka po piwie, redaktor i fotograf w jednej osobie mógł jeszcze kupę zrobić, ale drzewa nadal łyse, a łopian jeszcze nie urósł.

# ona

22.04.2021 15:43

Nie upozował, przejdź się po okolicy tu jest tak na każdym kroku.
Takich tu miasto osiedla obywateli, syf wszędzie.
Można dwa razy dziennie sprzątać i bez efektu zaraz jest to samo.

# ajo

22.04.2021 16:59

Do #ona. A skąd to wiesz przecież, jak rozumiem, ty tu nie mieszkasz ? Czyżby miasto i ciebie tu osiedliło ?

REKLAMA

# Kolo

22.04.2021 17:47

Specyficzne towarzystwo to jedno (wina władz samorządowych że lokują takie a nie inne grupy osobnikow) ale inna kwestia to że w tamtych okolicach sprząta się bardzo rzadko, kosi trawniki w ostatniej kolejności i max 2 razy do roku a jesienne liście grabi późna wiosna (teraz tez zalegaja). Nie wiem dlaczego tak jest ale jest to fakt. Budowa Nocznickiego może spowoduje że się trochę to ucywilizuje, także z parkowaniem bo jest tam armagedon i wszystko na dziko. I te ohydne ogródki działkowe a w zasadzie syf, śmietnik, graciarnia i szalet dla meneli. Toż to jest super atrakcyjne miejsce z doskonałą komunikacją i blisko metra i tramwaju. Niepojęte jest żeby na takim terenie funkcjonowały jeszczectskie relikty komunizmu. To powinno być już dawno zlikwidowane.

# ona

20.05.2021 10:14

#ajo napisał(a) 22.04.2021 16:59
Do #ona. A skąd to wiesz przecież, jak rozumiem, ty tu nie mieszkasz ? Czyżby miasto i ciebie tu osiedliło ?
Mieszkam, i nie osiedliło mnie tu miasto.
Ale jestem w szoku, że tacy chlewiarze tu mieszkają

# ona

20.05.2021 10:15

#Kolo napisał(a) 22.04.2021 17:47
Specyficzne towarzystwo to jedno (wina władz samorządowych że lokują takie a nie inne grupy osobnikow) ale inna kwestia to że w tamtych okolicach sprząta się bardzo rzadko, kosi trawniki w ostatniej kolejności i max 2 razy do roku a jesienne liście grabi późna wiosna (teraz tez zalegaja). Nie wiem dlaczego tak jest ale jest to fakt. Budowa Nocznickiego może spowoduje że się trochę to ucywilizuje, także z parkowaniem bo jest tam armagedon i wszystko na dziko. I te ohydne ogródki działkowe a w zasadzie syf, śmietnik, graciarnia i szalet dla meneli. Toż to jest super atrakcyjne miejsce z doskonałą komunikacją i blisko metra i tramwaju. Niepojęte jest żeby na takim terenie funkcjonowały jeszczectskie relikty komunizmu. To powinno być już dawno zlikwidowane.
Popieram, okolica jest super.
Wystarczy o nią zadbać i nie osiedlać tu najgorszej patologii a będzie ładnie i cicho.

REKLAMA

# ona

20.05.2021 10:47

#ajo napisał(a) 22.04.2021 16:59
Do #ona. A skąd to wiesz przecież, jak rozumiem, ty tu nie mieszkasz ? Czyżby miasto i ciebie tu osiedliło ?
I żeby było jasne, nic nie mam do ludzi, których miasto osiedla a zachowują się jak ludzie.
Ale do tych co zachowują się jak bydło.
Niszczą, śmiecą, pija na klatkach i wszczynają awantury.
Wszystko dostają od miasta a za ich wyczyny płacą lokatorzy.
Mam takich w bloku i od kilku lat z nimi problemy , ćpają, pija, dewastują łącznie z sikaniem na klatce.
Tacy powinni mieszkać na odludziu.
A tu cwaniactwo kwitnie, przed urzędnikami robi się teatrzyki a w bloku prawdziwe oblicze pokazuje.
Myślę, że inni też nie chcą płacić ok 7 tys za sprzątanie bloku , w którym po godzinie od sprzątnięcia znów jest brudno.
Wymieniono okna i kaloryfery w bloku, jedna rodzina zdewastowała to, za co inni zapłacili.
Okna przypalane , kaloryfery zdewastowane.
Jak to jest dla ciebie normalne to współczuję ale tak tu jest przez tych osiedlanych degeneratów.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe