REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Śmierdząca sprawa

# Królewna Fiona

17.03.2004 19:49

Chodzi o psie kupy na trawnikach I żeby nie było że mam coś przeciw psom - ja je bardzo lubię Ale, czy nie sądzicie że właściciele powinni sprzątać po swoich pupilach? i wyrzucać to na przykład do śmietnika? Wystarczyłaby szczotka z szufelką. A tak mamy szambo pod blokiem. Mam na myśli blok na Książkowej (ten który stoi przy Światowida - 9a,b itd).
A może wiecie kto jest zobowiązany do sprzątania tego trawnika? Widziałam dzisiaj jak panowie z obsługi sprzątali osiedlowy trawnik, ale na ten na Światowida nie zabrnęli

# kornik

17.03.2004 23:29

Droga Królewno trawnik od strony Światowida powinny sprzątać dwie firmy z osiedla i sprzątają bo widać że jest świeżo zagrabiony, ale oni sprzątają około 2 m od chodnika, to nasz teren pozostała część to już niestety nie w naszej (osiedla) gestji. Co do psich kup to niestety niektórzy właściciele są bardzo wygodni, otwrzą drzwi od klatki wypuszczą psa a ten robi tam gdzie go wypuścił pan. Najmilszy widok to bawiące się na tym trawniku maluchy pod okiem plotkujących mamuś.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA