REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

HISZPANIA

# dariar

17.03.2004 21:29

Podobno hiszpania przeżywa tragedie, to niech pomyślą jaką tragedie i krzywdę robią setkom byków zabijajac ich.
Może to nie ETA i Alkaida a zemsta Bykow

# jose

17.03.2004 22:12

...i co małe, biedne byczki zrobią bez rodziców ?
po poziomie wypowiedzi Dariana nie dziwię się że żyję w kraju gdzie Samoobrona za chwilę wygra wybory....
Gratuluję rozsądku Darianie - pamiętaj mają jeszcze bitwę na pomidory raz w roku, które swoją drogą w większości pochodzą z Polski - więc teraz kolej na nas....

# dariar

17.03.2004 22:30

mordowanie zwierzat a człowieka stawiam na tym samym poziomie wiem. lepperr to porzadny czlowiek chyba bo mysli i mowi co mysli nie jak ci z twojej SLD korpucjonalne krawaciarze a jakubowska to wogle ....

REKLAMA

# dariar

17.03.2004 22:32

byki cierpia to oni tez niech wiedza co to cierpienie może sie zmienia na lepsze

# dariar

17.03.2004 22:33

szkoda mi tylko tych ludzi, którzy nie biora udzialu w mordowaniu bykow a reszta jest mi obojetna.
Zdradzili Polsce w Uni zdradza i usa

# Marcin

18.03.2004 08:35

a ja mam nadzieję w tym roku wybrać się do Hiszpanii :)
pozdrawiam

REKLAMA

# robo

18.03.2004 09:38

# dariar - w związku z widocznym brakiem logiki w twoich wypowiedziach oraz dysgrafią ,zapytaj czy forumowicze nieznają
specjalistów ,którzy by ci mogli pomóc.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA