REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Dziennikarz

06.10.2011 17:28

Według tego dzienniakryzny należałoby jednocześnie przebudowywać skrzyżowanie Berensona-Skarbka (co oczywiście wiąże się z ograniczeniem jego przepustowości) oraz zamknąć łącznik Skarbka-Magiczna puszczając cały ruch przez przebudowywane właśnie skrzyżowanie.
Co za mądry dziennikarzyna to wymyślił. Weź sobie człowieku kup mapę i popatrz dobrze.

# mieszkam

06.10.2011 22:05

A mi to wygląda tak, że urzędnicy myśleli, że tylko skrzyżowanie jest problemem. Szydło wyszło z worka później. Gdyby planowali od razu obie przebudowy, to kilka miesięcy temu podano by informację kompleksową, że I etap to takie prace, II etap takie.

# Aneta

07.10.2011 08:11

Jasne,że tak było. Przecież nie tak dawno strona urzędu Białołęki podawała radośnie, że po przebudowie skrzyżowania na Derby pojadą przegubowce. Wyszło jak zwykle. Czasem się zastanawiam, czy urzędnicy Białołęki podlagają jakiejkolwiek ocenie merytorycznej burmistrza. Mam wrażenie, że nie, że burmistrzowi jest wszystko jedno jak oni pracują.

REKLAMA

# mana

11.10.2011 14:54

Mam wrażenie, że urzędnicy nigdy nie byli w tej części Białołęki. Może czas na małą wycieczkę po dzielnicy?

# zakorkowany

12.10.2011 18:33

a czy jakikolwiek urzędnik podlega ocenie? Jakoś nie słychać o ukaranych, a jedynie nagradzanych...
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe