REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Siłownia w forcie p.

# zidane

10.05.2003 20:02

Zamierzam zapisac sie na siłownie w forcie piątek na Modlińskiej, może ktoś z Was tam przychodzi, lub znacie kogoś kto tam ćwiczy, chodzi mi o ceny, klimat itp. z góry dzięki za odpowiedzi.

# kk

12.05.2003 21:54

Ceny strasznie wysokie. Chciałam się tam zapisać, ale jak zobaczyłam cennik, odechciało mi się.

# tato

15.05.2003 11:02

Ceny podobne do innych tej klasy klubów. Sprzęt super, sympatyczni i kompetentni instruktorzy (po lub w trakcie AWS), czysto, w cenie sauna i jacuzzi. Chodzę tam od 3 miesięcy i jestem bardzo zadowolony.

REKLAMA

# zidane

15.05.2003 15:30

Dzieki za odp. Wiesz może "tato" czy mają swoją stronę www?

# wl

15.05.2003 16:39

A jakie ceny?

# tato

15.05.2003 16:48

Strony niestety nie mają.
Są rózne opcje karnetów: open (dowolna ilość wejść w miesiącu, sauna, jacuzzi) - 160 zł, wejścia pojedyńcze (min. 5x w miesiącu) 14 zł za wejście.
Radzę wybrać się i zobaczyć - klub robi naprawdę bardzo dobre wrażenie i z moim kilkumiesięcznym doświadczeniem mogę Wam go polecić.

REKLAMA

# zidane

15.05.2003 20:03

160 za open, to całkiem przyzwoita cena. Na pewno sie tam wkrótce wybiorę. Pozdrawiam i dzięki.

# Kupa w namiocie

16.05.2003 18:10

A są też otwarci w niedziele?

# Basia

03.07.2003 11:04

Właśnie zaczęłam tam chodzić i bardzo mi się podoba. Sprzęt faktycznie niezły, a instruktorzy bardzo pomocni.
Są otwarci i w niedziele.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy