REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

serdeczne podziękowania

 książkowa

24.05.2004 09:03

dla organizatorów zawodów na boisku szkolnym przy strumykowej za darmową pobudkę o godzinie 6 rano
znając życie takie atrakcje mamy zapewnione co weekend
jeszcze raz bardzo dziękuje

# pilkarz

24.05.2004 12:33

No i bardzo dobrze że ktoś jeszcze organizauje jakieś zawody (chociaż jak znam życie to jest to kolejna komercha BOSu), a wolisz żeby te same dzieciaki robiły Ci pobudke wybijając szyby w Twoim bloku albo zaczepiając kogoś pod budą z piwem? Ehhh tak to jest jak się wieś sprowadzi...

 książkowa

24.05.2004 12:42

oczywiście jak się wieś sprowadzi to wolałaby piania kogutów słuchać.
nie mam nic przeciwko zawodom, ale puszczanie muzyki w sobote o 6 rano to już lekka przesada, drogi warszawiaku

REKLAMA

# Duśka

24.05.2004 21:33

Jestem rodowitą warszawianką, ale w tym wypadku trzymam stronę "książkowej". I to nie jest kwestia skąd się pochodzi, tylko jakim poziomem kultury się legitymujesz miły "piłkarzu". To cudowne, że ktoś organizuje dla dzieciaków olimpiady i zawody, ale o 6 rano to chyba przesada. Też bym była wkurzona, tym bardziej, żes obota to raczej jedyny dzień kiedy się można dobrze wyspać, a nie zrywać rano do pracy. Duśka

# kornik

24.05.2004 22:06

Dziewczyny jestem z Wami, co prawda mam okna od zachodu ale i ja miałem dosyć. Prosiłem nawet straż miejską o interwencję żeby choć trochę zciszyli te głośniki, niestety odmówiono interwencji !!!

# pasłęcka

24.05.2004 22:55

Moi drodzy, chciałbym poinformować, że nie była to żadna komercha BOSu, tylko olimpiada dzieci niepełnosprawnych. I za to chwał organizatorom. Jeżeli chodzi o poranne granie to zgadzam sie że można było to przemyśleć i zastanowić się czy rozgrzewka o 6 rano (zastanawiam sie czy faktycznie to było o 6) ma sens.
W najbliższą sobotę będzie Festyn Rodzinny. Rozpocznie się o 11. Mam nadzieję że tym razem wyspani przyjdziemy bawić się tam z naszymi pociechami.
Myślę że okoliczne zarządy wspólnot mogłyby zasugerować BOSowi żeby z większym namysłem przygotywawać w większości cenne imprezy.

REKLAMA

 książkowa

25.05.2004 08:08

tak dla wyjaśnienia to z dziada pradziada jestem z warszawy, nie mam nic przeciwko zawodom i festynom, jestem za, dzieci powinny mieć też jakieś rozrywki ale to była lekka przesada, spojrzałam na zegarek, była 5.59 jak zaczęłi grać
ja zamknęłam balkon i jakoś przebolałam, ale co miała zrobić moja sąsiadka z niespełna rocznym dzieckiem?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy