REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

serdeczne podziękowania

 książkowa

24.05.2004 09:03

dla organizatorów zawodów na boisku szkolnym przy strumykowej za darmową pobudkę o godzinie 6 rano
znając życie takie atrakcje mamy zapewnione co weekend
jeszcze raz bardzo dziękuje

# pilkarz

24.05.2004 12:33

No i bardzo dobrze że ktoś jeszcze organizauje jakieś zawody (chociaż jak znam życie to jest to kolejna komercha BOSu), a wolisz żeby te same dzieciaki robiły Ci pobudke wybijając szyby w Twoim bloku albo zaczepiając kogoś pod budą z piwem? Ehhh tak to jest jak się wieś sprowadzi...

 książkowa

24.05.2004 12:42

oczywiście jak się wieś sprowadzi to wolałaby piania kogutów słuchać.
nie mam nic przeciwko zawodom, ale puszczanie muzyki w sobote o 6 rano to już lekka przesada, drogi warszawiaku

REKLAMA

# Duśka

24.05.2004 21:33

Jestem rodowitą warszawianką, ale w tym wypadku trzymam stronę "książkowej". I to nie jest kwestia skąd się pochodzi, tylko jakim poziomem kultury się legitymujesz miły "piłkarzu". To cudowne, że ktoś organizuje dla dzieciaków olimpiady i zawody, ale o 6 rano to chyba przesada. Też bym była wkurzona, tym bardziej, żes obota to raczej jedyny dzień kiedy się można dobrze wyspać, a nie zrywać rano do pracy. Duśka

# kornik

24.05.2004 22:06

Dziewczyny jestem z Wami, co prawda mam okna od zachodu ale i ja miałem dosyć. Prosiłem nawet straż miejską o interwencję żeby choć trochę zciszyli te głośniki, niestety odmówiono interwencji !!!

# pasłęcka

24.05.2004 22:55

Moi drodzy, chciałbym poinformować, że nie była to żadna komercha BOSu, tylko olimpiada dzieci niepełnosprawnych. I za to chwał organizatorom. Jeżeli chodzi o poranne granie to zgadzam sie że można było to przemyśleć i zastanowić się czy rozgrzewka o 6 rano (zastanawiam sie czy faktycznie to było o 6) ma sens.
W najbliższą sobotę będzie Festyn Rodzinny. Rozpocznie się o 11. Mam nadzieję że tym razem wyspani przyjdziemy bawić się tam z naszymi pociechami.
Myślę że okoliczne zarządy wspólnot mogłyby zasugerować BOSowi żeby z większym namysłem przygotywawać w większości cenne imprezy.

REKLAMA

 książkowa

25.05.2004 08:08

tak dla wyjaśnienia to z dziada pradziada jestem z warszawy, nie mam nic przeciwko zawodom i festynom, jestem za, dzieci powinny mieć też jakieś rozrywki ale to była lekka przesada, spojrzałam na zegarek, była 5.59 jak zaczęłi grać
ja zamknęłam balkon i jakoś przebolałam, ale co miała zrobić moja sąsiadka z niespełna rocznym dzieckiem?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe