REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# xxx

12.12.2012 09:11

Bardzo proszę o przestrzeganie poprawności językowej- "zamiast ulica... należy do jednej z bardziej niebezpiecznych ulic"( bo ciśnie się pytanie do której?) powinno być " należy do bardziej niebezpiecznych"

# mad_racoon

13.12.2012 09:09

A ja po raz kolejny apeluję o rozsądek...
Ogólnie uważam, że wyspowe progi zwalniające są metodą dyskryminującą kierowców którzy do tej pory przestrzegali przepisów na mrówczej... i mówię im stanowcze NIE. Wiem że jest to metoda 1. tania, 2. stosunkowo prosta, 3. bywa że nawet skuteczna, ale jak dla mnie krzywdząca wszystkich po równo, co nie powinno mieć miejsca...
Pozdrawiam,
MK

# pawel-l

16.12.2012 14:21

Dlaczego te progi zwalniające są takie kwadratowe ? Niezależnie czy jedzie się 30 czy 70 to i tak cały samochód podskakuje i niszczą się opony.
Czy to tak trudno zrobić progi o falistym kształcie ?

REKLAMA

# Kali

17.12.2012 09:36

Jeszcze nic nie zrobili a się chwalą. Ten artykuł jest o sprawach wirtualnych. Kolejne zapewnienia urzędu itd.....Po co nam takie artykuły. Piszcie o konkretach.

# miłośnik_motyk

18.12.2012 14:26

#mad_racoon napisał(a) 13.12.2012 09:09
A ja po raz kolejny apeluję o rozsądek...
Ogólnie uważam, że wyspowe progi zwalniające są metodą dyskryminującą kierowców którzy do tej pory przestrzegali przepisów na mrówczej... i mówię im stanowcze NIE. Wiem że jest to metoda 1. tania, 2. stosunkowo prosta, 3. bywa że nawet skuteczna, ale jak dla mnie krzywdząca wszystkich po równo, co nie powinno mieć miejsca...
Pozdrawiam,
MK
Całkowicie popieram. Lepszym rozwiązaniem są szykany, np. takie jakie jeszcze kilka lat temu mozna było spotkać obok kościoła na Korkowej.

# kocieruchy

19.12.2012 13:00

Z fajnej uliczki zrobili dziwoląga - wszystko przez garstkę frustratów z ulicy Mrówczej. Po tych "progach" jedżą tylko ci którzy są na tej ulicy pierwszy raz - reszta śmiga pomiędzy, dalej nikt nie zwraca uwagi na znaki ograniczenia prędkości, podówjną ciągłą - zrobiono farsę - jeśli tak ma wyglądać ta ulica to chciałbym aby powróciła do stanu z przed 2005 roku - miła, piaskowa dróżka.

REKLAMA

# kocieruchy

20.12.2012 15:16

Gdzie podział się 6-ty komentarz - czyżby cenzura?

# anton-i-na

20.12.2012 20:54

kocieruchy, mamy wolnosc slowa i wyznania... stad nie da sie uniknac lektury komentarzy tego poziomu.
opinie "z fajnej uliczki zrobili dziwolaga" i lekcewazace epitety jak "garstka frustratow" o mieszkancach, ktorzy pro publico bono, wbrew wawerskiej tradycji niechlujnosci i bylejkosci urzedniczej - walcza o poprawe bezpieczenstwa na tej konkretnej, ale tez na innych ulicach, po 5 ofiarach smiertelnych w ciagu 12 miesiecy na Mrowczej, swiadcza o autorze, oglednie ujmujac, nie najlepiej.
sposob, w jaki spowolnienie ruchu na tej ulicy urzad zaczal realizowac, pozostawia wiele do zyczenia. progi zamontowane w sposob ewidentnie wadliwy, azyle - po zmroku niewidoczne zupelnie, itp... umacniaja tylko decyzje o radykalnych zmianach przy wyborczych urnach.
zgadzam sie, ze najlepiej, gdyby urzednicy wypowiadali sie kompetentnie i operujac faktami, a nie supozycjami...
a pan rzecznik juz tyle razy dyrdymaly o zmianach na Mrowczej mielil, ze az przykro czytac i przekonywac sie, ze mozna jeszcze gorzej.

# Kocieruchy

21.12.2012 10:08

#anton-i-na
Jakie pro publico bono - dla mnie i moich sąsiadów z Mrówczej napewno "ta garstka frustratów" tego nie robi, nikt z moich znajomych tego nie chciał - dziwoląg Mrówcza będzie przedmiotem kpin.
A przy okazji to na Mrówczej nie zgineło w ciągu ostatniego roku 5 osób - od kogo pochodzą te dane - 2 zginęły na Zwoleńskiej- sic.
Kierowcy - trochę wolniej i rozważniej.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe