REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

12.12.2012 09:11 #xxx
Bardzo proszę o przestrzeganie poprawności językowej- "zamiast ulica... należy do jednej z bardziej niebezpiecznych ulic"( bo ciśnie się pytanie do której?) powinno być " należy do bardziej niebezpiecznych"
13.12.2012 09:09 #mad_racoon
A ja po raz kolejny apeluję o rozsądek...

Ogólnie uważam, że wyspowe progi zwalniające są metodą dyskryminującą kierowców którzy do tej pory przestrzegali przepisów na mrówczej... i mówię im stanowcze NIE. Wiem że jest to metoda 1. tania, 2. stosunkowo prosta, 3. bywa że nawet skuteczna, ale jak dla mnie krzywdząca wszystkich po równo, co nie powinno mieć miejsca...

Pozdrawiam,
MK
16.12.2012 14:21 #pawel-l
Dlaczego te progi zwalniające są takie kwadratowe ? Niezależnie czy jedzie się 30 czy 70 to i tak cały samochód podskakuje i niszczą się opony.
Czy to tak trudno zrobić progi o falistym kształcie ?
17.12.2012 09:36 #Kali
Jeszcze nic nie zrobili a się chwalą. Ten artykuł jest o sprawach wirtualnych. Kolejne zapewnienia urzędu itd.....Po co nam takie artykuły. Piszcie o konkretach.
18.12.2012 14:26 #miłośnik_motyk
#mad_racoon napisał(a) 13.12.2012 09:09

A ja po raz kolejny apeluję o rozsądek...

Ogólnie uważam, że wyspowe progi zwalniające są metodą dyskryminującą kierowców którzy do tej pory przestrzegali przepisów na mrówczej... i mówię im stanowcze NIE. Wiem że jest to metoda 1. tania, 2. stosunkowo prosta, 3. bywa że nawet skuteczna, ale jak dla mnie krzywdząca wszystkich po równo, co nie powinno mieć miejsca...

Pozdrawiam,
MK
Całkowicie popieram. Lepszym rozwiązaniem są szykany, np. takie jakie jeszcze kilka lat temu mozna było spotkać obok kościoła na Korkowej.
REKLAMA
19.12.2012 13:00 #kocieruchy
Z fajnej uliczki zrobili dziwoląga - wszystko przez garstkę frustratów z ulicy Mrówczej. Po tych "progach" jedżą tylko ci którzy są na tej ulicy pierwszy raz - reszta śmiga pomiędzy, dalej nikt nie zwraca uwagi na znaki ograniczenia prędkości, podówjną ciągłą - zrobiono farsę - jeśli tak ma wyglądać ta ulica to chciałbym aby powróciła do stanu z przed 2005 roku - miła, piaskowa dróżka.
20.12.2012 15:16 #kocieruchy
Gdzie podział się 6-ty komentarz - czyżby cenzura?
20.12.2012 20:54 #anton-i-na
kocieruchy, mamy wolnosc slowa i wyznania... stad nie da sie uniknac lektury komentarzy tego poziomu.
opinie "z fajnej uliczki zrobili dziwolaga" i lekcewazace epitety jak "garstka frustratow" o mieszkancach, ktorzy pro publico bono, wbrew wawerskiej tradycji niechlujnosci i bylejkosci urzedniczej - walcza o poprawe bezpieczenstwa na tej konkretnej, ale tez na innych ulicach, po 5 ofiarach smiertelnych w ciagu 12 miesiecy na Mrowczej, swiadcza o autorze, oglednie ujmujac, nie najlepiej.
sposob, w jaki spowolnienie ruchu na tej ulicy urzad zaczal realizowac, pozostawia wiele do zyczenia. progi zamontowane w sposob ewidentnie wadliwy, azyle - po zmroku niewidoczne zupelnie, itp... umacniaja tylko decyzje o radykalnych zmianach przy wyborczych urnach.
zgadzam sie, ze najlepiej, gdyby urzednicy wypowiadali sie kompetentnie i operujac faktami, a nie supozycjami...
a pan rzecznik juz tyle razy dyrdymaly o zmianach na Mrowczej mielil, ze az przykro czytac i przekonywac sie, ze mozna jeszcze gorzej.
21.12.2012 10:08 #Kocieruchy
#anton-i-na
Jakie pro publico bono - dla mnie i moich sąsiadów z Mrówczej napewno "ta garstka frustratów" tego nie robi, nikt z moich znajomych tego nie chciał - dziwoląg Mrówcza będzie przedmiotem kpin.
A przy okazji to na Mrówczej nie zgineło w ciągu ostatniego roku 5 osób - od kogo pochodzą te dane - 2 zginęły na Zwoleńskiej- sic.
Kierowcy - trochę wolniej i rozważniej.

1237/1333 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wawer

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Oddam za darmo
 Hejka;) Jestem Weronika, mam 23 lata i jestem studentką zaoczną. Szukam partnera, z którym będę mogła spotykać się na niezobowiązujący seks. Po przebytym związku nie chcę się z nikim wiązać ale dobrze zabawić np raz w tygodniu. Nie szukam sponsora !! Z góry mówię, że nie zgadzam się na seks bez zabezpieczenia jednak jestem otwarta na wszelkie jego formy. W kwestii trójkątów- jestem otwarta ale dopiero po zapoznaniu się z partnerem więc na pierwszym spotkaniu odpada. W grę wchodzi układ z dwoma kobietą i facetem jak i dwoma facetami. Partner musi być miły,wyluzowany, uprzejmy i przede wszystkim przystojny i zadbany. Nie mam górnej ani dolnej granicy wieku więc jeśli masz mi coś do zaproponowania to pisz bezpośrednio na stronie www.erodatex.pl gdzie jestem pod nickiem weronicze97 ;)

2-pokojowe sprzedam
 Do sprzedania pokojowe mieszkanie dwustronne idealne w lato / ciche mieszkanie/ środkowe cieple// nie używamy kaloryferów zima// super lokalizacja Rozłogi Bemowo jelpnki

Dom sprzedam
 Sprzedam duży dom w Ciechocinku, może być wynajmowany na pokoje, posiada 8 pokoi, 4 łazienki, 2 kuchnie, 2 balkony, duży taras, garaż. Dom jest piętrowy 3 kondygnacyjny ( niski parter, wysoki parter, pierwsze piętro ) wraz z lokalem użytkowym, który jest z boku domu na parterze. Lokal posiada oddzielne wejście i oddzielną łazienkę. Dom jest murowany z cegły, ocieplony, otynkowany i pomalowany na biało. Okna PCV, na podłogach mozaika parkietowa, w łazienkach i kuchniach glazura na ścianach i podłogach. Ogrzewanie gazowe, gaz miejski, kanalizacja, dojazd z dwóch stron ulicą asfaltową. W okolicy park, szpital, apteka, sklepy, basen solankowy, deptak spacerowy. Cena 700 000 zł telefon 607418153 Ciechocinek blisko sanatorium Promień i Wojskowy.

Sprzedam samochód
 SAMOCHÓD ELEKTRYCZNY BREEZE - TANI, ŁADOWANIE W DOMU Mały, dwuosobowy samochód elektryczny o zasięgu ok. 100 km. Ładowanie jest możliwe ze zwykłego gniazdka elektrycznego. Idealny sposób na OSZCZĘDNOŚCI - koszt jazdy wynosi od 4 do 6 zł/100 km! Koniec z kłopotliwą organizacją transportu w rodzinie - minimalny wiek kierowcy to 14 lat! Kontakt email office@breeze-energies.com tel 791 322 572

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
oprawki-50%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA