REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Rozrywka na Tarchominie

 Kriss

06.06.2004 11:15

Hej!!!
Znacie jakieś ciekawe miejsca na Tarchominie, gdzie można ciekawie spędzić czas??? Mieszkam tu prawie 20 lat i myślę że raczej nic ciekawego tu niema.
Może znacie jakieś miejsca których ja nie znam??

# gosc

06.06.2004 11:19

sex w krzakach przy wale na d Wisłą

 Rudolf

06.06.2004 13:40

Jeżeli lubisz rowery i teren to napewno znajdziesz coś dla siebie. Ja mieszkam tu juz długo jakos nie narzekam. Choćby trasa wdłuż brzegu Wisły, a także tereny wzdłuż Modlińskiej po jej zachodniej stronie. Można sie wyszaleć.

REKLAMA

# Thomas

06.06.2004 14:15

Oprócz jazdy na rowerze można łowić ryby w Wiśle i Kanale Żerańskim , można grać w tenisa na kortach przy parku na Picassa , na wielu placach zabaw stoją stoły do ping ponga , można się też położyć na jakiejś trawce przy wale wiślanym i poopalać się . Jeśli ktoś lubie biegać , uprawiać jogging to może pobiegać np. po wale.

# nawalony

06.06.2004 22:14

Kratka piwa i na wał,
nie ma to jak nawalić się w słoneczku

# trzeźwy

07.06.2004 10:00

nawalony - kratka piwa lub kratka wina. Jak kto lubi. Polecam z Żabki "Lipa z miodem" za 5.20 :)

REKLAMA

# Thomas

11.06.2004 22:08

A ja dziś odkryłem w czasie jazdy na rowerze , że przy samym wale mniej więcej na wysokości ulicy Aluzyjnej jest pub , ze stolikami i parasolami. Można tam usiąć i wypić sobie 0,5 litra piwka za 4 zł, no i do tego coś przekąsić. Przed pubem jest stojak na rowery i ogólnie jest tam bardzo przyjemnie.

# TOST

13.06.2004 20:47

i po piwku za kierownicę ?

# Vladymir

13.06.2004 23:55

Kierowanie rowerem pod wpływem alkoholu jest przestępstwem, ale dotyczy to jazdy po drodze publicznej, a wał nią nie jest. Mniemam, że Thomas po kilku piwkach nie szarżuje Modlińską pod prąd, ścigając się z autobusami podmiejskimi...

REKLAMA

# aza

17.06.2004 19:37

jednak warto idac na piwo wziac ze soba rower, przynajmniej jest kto/co do domu zaprowadzic :)
pozdrawiam bardzo ale to bardzo bardzo

# TDK2004

17.06.2004 23:20

Wtedy mamy do czynienia z bardzo ciekawym zjawiskiem: rower prowadzi człowieka :) Polecam, satysfakcja gwarantowana. Ostatnio pogoda nie dopisuje i trzeba się w domu delektować trunkami. Na szczęście można oglądać w tv piłkarskie wyczyny w Portugalii. Pozdawiam

# Vladymir

17.06.2004 23:25

Aza!!! Aza!!!! Aza!!!!!! Wróciłaś, jakie to fajne !!!! HURRRAAAAAA!!!!! Jak ja za Tobą tęskniłem na tym forum, to moja zona o tym nie wie... Zostań z nami na dłużej, a rozkręcimy jakieś fajne tematy.

REKLAMA

# aza

19.06.2004 22:51

aza pojawia sie i znika
ale jest i PAMIETA :)
ja sie boje po tarchominie chodzic... jeszcze spotkam Twoja zone.... strasznie ale to strasznie sie boje
ale tak sobie mysle - najwyzej odpracuje pilnujac Wasze bobaski :)
co do kontaktu - to bylabym za mailem, poniewaz nie mam inetu w pracy :( ino mail....
i powiem szczerze - strasznie mi z tym, tzn bez tego zle! kurna! nawet nie wiesz jak bardzo :(((
pozdrawiam Ciebie, Twoja zone i bobasy :)

# Vladymir

20.06.2004 00:05

bobasy bardzo chcą być pilnowane przez Ciebie, dlatego podają Ci mejla: zarlacz@polbox.com.

# Aborygen

22.06.2004 08:32

Rower bez piwa to porażka, to tak jak mówią na Ukrainie: piwo bez wódki to stracone pieniądze.
A gdy już ziemia zacznie się kołysać to.....
...trzeba włączyć autopilota.

REKLAMA

# aza

22.06.2004 21:51

mam
dziekuje
:)

# misza

07.07.2004 00:49

wodnik szuwarek - Polecam na wysokości ul. Grzymalitów tam to dopiero jest klimat !!!

# szafy wnękowe

26.09.2016 22:05

o dzieki za cynk
________________
http://www.lober.pl/szafy.php

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA