REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Mój mąż z zawodu jest dyrektorem

# clio

01.02.2006 09:20

mój mąż z zawodu jest dyrektorem i mówi żebyście się tak nie podniecali tymi Katowicami. bo umarłym potrzebna jest modlitwa a teraz na tym nieszczęściu widowisko i kariery robią żywi.Tak mówi mój mąż a on wie co mówi bo jest dyrektorem.

# gosc

01.02.2006 10:24

clio, przymknij się już i wstydu oszczędź lekturą twoich wypocin (mowa o tym i innych wypowiedziach). Czy tylko dlatego, że nie dotknęło cię to nieszczęście to nie masz szacunku dla ludzi w cierpieniu i dla zmarłych ofiar tej katastrofy? Co ty chcesz udowodnić, oczywiście nie licząc własnej głupoty?

# clio

01.02.2006 11:19

o zmarli na pewno się cieszą że pochylasz nad nimi czoło i płoniesz świętym oburzeniem.na pewno poczuli ulgę że cała polska ogląda trzy dni jak wyciągają ich po kawałku.i tak bardzo bardzo współczują.a po wspaniałym przedstawieniu-zaćma. wsiadają do swoich białych autek i zapierda......ją po warszawie(oczywiście rozgrzeszeni bo powodowani świętym oburzeniem)cóż ktoś sie nawinie może i pod koła ale to już nie tragedia bo zginie jeden najwyżej pięciu.nie trybisz krzysiu to nie płacz bo na ch.j płacz potrzebny twój.tak mówi mój mąż a on wie bo jest dyrektorem

REKLAMA

# karmi

01.02.2006 11:22

Fakt jest faktem.Politycy PiSu (szczególnie ) mysla że na tej tragedi zrobią dodatkowe punkty .Dla mnie śmieszne jest to że Marcinkiewicz na spotkanie z ratownikami poprosił psy .Powinien do kazdego coś powiedzieć i je poglaskać .

# gosc

01.02.2006 15:50

Każda frakcja polityczna zrobiłaby dokładnie to samo, co robi obecna ekipa. Tylko za młodzi jesteście, aby to zrozumieć i podniecacie się każdymi nowymi wyborami.

# clio

01.02.2006 16:07

szacunek -jak ty misiu okazałeś? podniosłeś współczynnik oglądalności? na ch.j im taki szacunek. z takich szacunkowych jak ty to cieszą się tylko dziennikarze.tak mówi mój mąż a on wie bo jest dyrektorem

REKLAMA

# piotrek

01.02.2006 17:15

clio, a Twój mąż ma może fajną sekretarkę

# clio

02.02.2006 10:08

bardzo fajną! bardzo ją lubimy.

# gosc

06.02.2006 16:13

clio, a może i Matko, nudna jest ta twoja prowokacja

REKLAMA

# clio

07.02.2006 17:28

no ja się bawię świetnie

# szafy wnękowe

26.09.2016 22:06

fajnie mieć meza dyrektora
__________
http://www.lober.pl/szafy.php
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA