REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Rolety, żaluzje, plisy, wertikale, moskitiery

21.10.2016 14:39 rolety.tv
Szukasz firmy zajmującej się sprzedażą i montażem rolet, żaluzji, wertikali oraz plis?
Jesteśmy wstanie sprostać największym wymaganiom klientów indywidualnych oraz instytucji publicznych a do grona naszych klientów należą między innymi: EMPIK, KFC, InPost, Dessa Unicum, Cefarm, Dalkia, Dermica, ZHP, S.A.M.I. Architekci , Uniwersytet Warszawski, Politechnika Warszawska wiele szkół i przedszkoli oraz wielu Klientów Indywidualnych. Realizujemy duże i nietypowe zlecenia.
Zobacz naszą ofertę i aktualne promocje na fb.com/rolety.tv
01.11.2016 08:32 #Janka2
Ja mogę też polecić firmę Verti-Hor http://verti-hor.pl/. Mają bardzo duży wybór rolet, żaluzji i plisów. Obsługują osoby fizyczne ale także różne firmy, instytucje czy firmy. Jestem pewna, że coś u nich wybierzecie i będziecie zadowoleni z efektów.
28.12.2016 22:20 #nika8
Dla mnie najlepszą ofertę ma Roletex. Firma od lat jest na rynku, więc ma solidne produkty w dobrej cenie.
25.03.2017 21:49 #jula89
Jeśli chodzi o verticale, to myślę, że tutaj http://www.guliwer-rolety.pl/verticale/ należy sprawdź ofertę i porównać ceny z konkurencją. Wybór tego typu asortymentu jest ogromny, ale ceny różne. Taki produkt jest nie tylko praktyczny, ale również stanowi ozdobę mieszkania.
22.05.2017 23:19 #zuzka2
Ciekawą ofertę na pewno ma Roletex. Na ich stronie można sobie zobaczyć co oferują. Są tam bowiem ciekawe rozwiązanie dopasowane do potrzeb klientów.
REKLAMA
31.05.2017 12:56 kasia.jablon
Mnie się podobają rolety drukowane, można właściwie wykorzystać każdy wzór, natomiast jeśli chodzi o żaluzje to szczególnie podobają mi się te drewniane - łączą w sobie funkcjonalność i estetyczny wygląd. Moja rodzina właśnie takie ma i salon zyskał szlachetność i urok, oni są ze Szczecina, więc polecili mi rodzimy sklep: http://www.rolis.pl/zaluzje-drewniane Dzwoniłam do nich i już złożyłam zamówienie, super kontakt, szybka i profesjonalna obsługa.
16.06.2017 11:56 graz
Sprzedajemy i montujemy "moskitiery w Warszawie" i okolicy. Moskitiery zarówno na okna jak i na drzwi. Montujemy lub oferujemy moskitiery do samodzielnego montażu. Jesteśmy przedstawicielem producenta włoskich moskitier na wspomnianym terenie.

Wykonujemy: usługi budowlane, malowanie, remont mieszkania, osuszanie, instalacje elektryczne, instalacje wentylacyjne, instalacje wodno-kanalizacyjne i centralnego ogrzewania - "remonty Warszawa"
Polecamy się - grazdom.pl
23.07.2017 21:57 #nośka
Sprawdźcie sobie koniecznie ofertę Roletexu.Wiele dobrego o nich słyszałam. Sama też mam od nich rolety. Jakość jest ok. Co do żaluzji nie wiem, bo nie mam.
10.08.2017 09:32 #xewww
Zostawiam ci kontakt telefoniczny do gościa, który mi podpowiadał przy wyborze żaluzji do bardzo dużego biura. Działam w biurowcu i potrzebowałem czegoś prostego w pielęgnacji. Numer 510 060 900, pytaj o montażystów firmy Fen. 100% uczciwy pomiar i wycena. Mają wszystkie rodzaje dekoracji okiennych, więc moim zdaniem duża oszczędność czasu.
07.09.2017 15:04 #vafda
Idź koniecznie na ekspozycję rolet i innych osłon okiennych do ekipy "Najtańsze we Wszechświecie". Wszystkie rozwiązania dekoracyjne przetestujesz na żywo i przemyślisz sprawę. Jakiś czas temu brałem od nich rolety, można powiedzieć z systemem podwójnego zaciemnienia, takie dwa przechodzące przez siebie materiały. Jak chcesz na priv podeślę zdjęcie.
REKLAMA
25.09.2017 13:30 #Pobowik
Ja polecam rolety warszawa żoliborz http://www.ardeko.pl/ mają dobre w przystępnych cenach.
25.09.2017 13:35 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom...
16.01.2018 17:04 jakamillka
Cześć, w zeszłym roku zamawiałam żaluzje plisowane w Sulejówku bo cenowo wyszło taniej niż w Warszawie (złożyłam kilka zapytań) i jestem bardzo zadowolona z efektu - plisy do dziś elegancko się sprawdzają. Nawet nie przypuszczałam, że będę aż tak zadowolona. Tu można zobaczyć stronę na której zanalazłam moje wymarzone plisy. Na początku trochę się obawiałam, że różnica w cenie odbije się na jakości, ale wyszło świetnie. Panowie szybko przyjechali (okazało się, że to około 25 min. autem) pomierzyli, wycenę dostałam jeszcze na miejscu. Zdecydowanie była to bardzo dobra decyzja :)
22.07.2018 15:42 naarie
Rok temu wymieniliśmy w domu wszystkie żaluzje na plisy, montowała je firma Perfecta producent osłon pr...łonecznych. Wszystko solidnie i na czas. Plisy sprawdzają się rewelacyjnie i nie mieliśmy z nimi żadnego problemu.
23.07.2018 08:51 #syfff reklamaa
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.

mam jeszcze cymbałki po 9

ktoś cos ? ?
28.07.2019 13:13 #rolki
https://www.rolbos.waw.pl/
28.07.2019 13:14 #rolki
https://www.rolbos.waw.pl
28.11.2020 18:37 #Kalk
Jak dla mnie tylko plisy! Polecam markę NAFI, to gwarancja soliności i trwałości na lata
30.11.2020 13:51 Karola12
Rolety dzień noc to chyba najpraktyczniejsza opcja, w dodatku sprawdzą się w każdym pomieszczeniu.
30.12.2020 11:37 #cucharka
Tylko i wyłącznie plisy okienne Nafi. Najlepsze na rynku, bez dwóch zdań! :) Mam je w oknach w całym domu i super się sprawdzają. Dowolnie sobie mogę je ustawiać na oknie, miałam mnóstwo kolorów do wyboru i bez problemu wszystkie zostały zamontowane :)

199/4924 

• Poleć
  • Polub Tu Stolica
  • Udostępnij

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA