REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

reklamacje w JWD

# misso

24.03.2003 10:32

Czy możecie powiedzieć dokładnie co należy zrobić i do kogo konkretnie się skierować w celu zareklamowania usterek w mieszkaniu? Pamiętam, że ktoś z Was się dokładniej na ten temat wypowiadał. My to robiliśmy jak JWD było jeszcze na osiedlu, a teraz - jak sądzę - trzeba już na Radzymińską. Czy tak? Poza tym chcieliśmy naprawienia, a teraz - za przykładem jednego z forumowiczów - chcemy kasę. Jak to zrobić, żeby efekt był pozytywny? Pomóżcie proszę, z góry dzięki...

 micha$

25.03.2003 12:50

a moze trzeba się udać do admininstratora ??? kurcze też chyba muszę zgłosić kilka rzeczy

 m0n1ka

26.03.2003 01:05

Myśmy wysłali pismo na Radzymińską - efekt był taki, że po paru tygodniach skontaktowali się z nami i umówili na wizytę komisji. Komisja stawiła sie w formie jednoosobowej, coś tam postanowiła (tj. złożyć rekomendację) i nie wiem, co z tym fantem dalej zrobić. Czy sprawdzać, czy rekomendacja została złożona? Czy pisać od nową? Nie mam pojęcia. Rekomendacja dotyczy ocieplenia komina wentylacyjnego, więc trudno mi to sprawdzić ;)

REKLAMA

# misso

26.03.2003 09:39

Chyba po rpostu zadzwonię do JWD i się spróbuję dowiedzieć...

# B.B.

26.03.2003 20:16

trzeba napisać oficjalną reklamację
zajmuje się tym dział napraw gwarancyjnych
tel.: 771 75 72, 771 75 71
Pani Ewa Śmiech
potem przychodzi komisja (fakt jednoosobowa)
potem się umawiają na termin naprawy

# vizytor

27.03.2003 08:22

czyli sprawa jest Śmiech(u) warta...

REKLAMA

# misso

28.03.2003 14:18

dzięki B.B.

# Vladymir

31.03.2003 01:05

Misso,
na zgłoszenie naprawy gwarancyjnej masz 3 lata od podpisania protokołu odbiorczego mieszkania /tzw gwarancja budowlana z kodeksu cywilnego/, zgłasza sie ja obowiązkowo na pismie za potwierdzeniem odbioru firmie wykonującej roboty budowlane - w naszym wypadku JWD, bo ta firma nie ma podwykonawców instytucjonalnych. Komisja jest jednoosobowa, fakt, to taki pan z tautażami starego wyrokowca i wąsami, ale pamiętaj, że możesz zgłosić zastrzeżenia do protokołu sporządzanego przez niego, wtedy zgłasza się komisja w składzie rozszerzonym, tj nasz wyrokowiec i pani Śmiech, która stale pyta lokatora piskliwym dyszkantem "no, ale co się Panu nie podoba, przecież mieszkanko było bardzo tanie..." Sam tego doświadczyłem, zgłaszając zaciekanie z balkonu z piętra wyżej na polowę sufitu mojego salonu, dyszkancik pani Śmiech ustał dopiero, ,kiedy udokumentowałem jej przepisami prawa odpowiedzialność za szkody wynikające ze złej jakości produktu, tj mojego mieszkania. Pani Śmiech natychmiast z komórki wydzwoniła po ekipę naprawczą z JWD, która natychmiast, bez pytania mnie o zgodę i sposób zabezpieczenia mebli, skuła tynki na suficie salonu, wywaliła gruz wiaderkami przez okno 4 piętra na trawnik, posiany przez mieszkańców, a następnie zafajdała mi wszystkie szyby w oknach trudno zmywalną substancją utwardzającą wilgotne tynki, nie mówiąc o plamach farby na podłodze, po czym pani Śmiech zapytała: No, ale chyba jest Pan zadowolony z szybkości działania naszych ekip remontowych ? A pan z tatuażami i wąsami, całując na pożegnanie tego kataklizmu rękę mojej żony, powiedział: A widzi Pani, jaka to dobra firma, następne mieszkanie tylko w JWC. Nic dodać, nic ując, czy ktoś z forumowiczów chce jeszcze zgłaszać reklamacje w JWD ?

# misso

31.03.2003 10:33

Reklamację już zgłosiłam, tzn. wysłałam faks, a dziś wyślę to samo poleconym. Ale nie chcę żeby mi nic robili, tylko niech wycenią i dadzą kasę, sami sobie zrobimy. Już raz nam naprawiali pękające ściany i po kilku miesiącach znów zaczęły pękać w tym samym miejscu, więc drugi raz takiej roboty nie chcę. Tym bardziej biorąc pod uwagę Twoje, Vladymirze, doświadczenia. Dzięki, już wiem czego się spodziewać.

REKLAMA

# Vladymir

01.04.2003 23:51

Misso,
życzę szczęścia w Twoich planach, ale kasy chyba od nich nie wyrwiesz, bo to taka firma, która ma port komunikacyjny skonfigurowany tylko w jedna stronę, tj przyjęcia kasy :)))

 zesi

17.01.2024 15:17

Warto sprawdzić https://pawelcichon.pl/jak-tworzyc-skuteczne-materialy-promocyjne/ polecam.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe