REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Klub przedszkolaka Kuferek (nie reklama)

# sylwia

04.12.2005 21:36

Od jakiegos czasu da sie zaobserwowac walka admina z wlascicielami ww klubu przedszkolaka. Wlasciciele klubu po chamsku wciskają reklame na forum, admin ją wycina. Juz kilka razy widziałam info o Kuferku, ktore wkrótce zniklo. Przed chwilą skasowali anonsik o balu dla dzieci. I pomysleć ,że to wychowawcy naszych dzieci. Dają przykład jak należy postępować, jak po chamsku robić coś, czego nie wolno (reklamowaś się na forum). I żeby to raz, wycięte i chwacit. Ale oni musza przechytrzyc admina, piszą codziennie wiele razy.
Czy oddalibyście dzieci pod opieke osób w tak ewidentnie chamski sposób łamiące zasady postępowania? Co tacy ludzie mogą przekazać naszym dziecim? Czy mają coś do zaproponowania?

# yyy

06.12.2005 00:24

Myślę, że admin walczy z reklamą Kuferka nie dla zasad, tylko dla pieniędzy, jeśliby Kuferek wydał w Echu jakąś kwotę to opublikowałby ją bez problemu, natomiast kiedy idzie o kasację wulgaryzmów i obraźliwych epitetów rzucanych pod adresem konkretnych osób to nie robi nic, a już szczególnie gdy są to osoby z innej opcji niż redakcja.
Natomiast Sylwio nie rozumiem twego oburzenia czy ty też prowadzisz przedszkole ?

# xxx

06.12.2005 08:46

1. Ciekawi mnie z jakiej opcji jest redakcja, bo ja tego od dawna nie potrafię ustalic.
2. Admin z reklamami postepuje słusznie, a z atakami na "ludzi z opcji" też słusznie, w przeciwnym razie forum byloby nudne, a ty yyy pisalbyś o cenzurze.
3. Też kilka razy widziałem reklame Kuferka, wiec chyba są zbyt nachalni.

REKLAMA

# kociara

06.12.2005 09:32

mnie najbardziej interesuje z jakiej opcji jest redaktor z kotkiem

# yyy

07.12.2005 00:11

1. Zgadzam się co do zasady, ,że forum dyskusyjne to nie dział reklamy, ale co do chęci zarobku Redakcji Echa to pozostanę przy swoim.
2. forum jest po to aby między innymi krytykować ludzi, którzy sami chcieli być osobami publicznymi i sprawować władzę, ale używanie określeń typu zdzira, śmieć, folksdojcz itd często z nazwiskiem lub ogólnie znanym imieniem nie należy chyba do dobrych obyczajów. A tolerowanie tego przez admina o czymś świadczy.
Ciekawe gdyby, któraś z tych obrażanych osób zaskarżyła redaktorów witryny do sądu, że tolerują i nie usuwają takich tekstów - może to jest sposób na admina?

# xxx

07.12.2005 08:50

1. Nadal nie wiem jakiej opcji jest redakcja
2. Daj jakieś konkretne przykłady. Zawsze możesz zawiadomić admina, że cos jest nie halo. Ja to zrobiłem kilka razy i usuwali
3. Co do checi zarobku to gadasz tak, jakbyś sam nie miał ochoty zarabiac.

REKLAMA

# antypis

07.12.2005 08:58

Watpię, żeby ktoś przed wyborami zdecydował się na walkę sądową z gazetą z powodu forum. Po wyborach to też mało prawdopodobne. Redaktorzy Echa wiedzą znacznie więcej niż piszą.

# yyy

07.12.2005 23:00

antypisie - np. zdzira <kobieta rozwiązła, dziwka>, śmieć <o kimś lub o czymś lichym, bezwartościowym; byle kto, byle co> to znaczenia słow podane za słownikiem j. polskiego PWN, tak więc są to określenia conajmniej obraźliwe, niezależnie co redakcja potencjalnie wie o danej osobie, sądzę, że pomyliłeś pomówienie z obrażaniem.
Do XXXa ja się nie dziwię redakcji, tylko temu agresywnemu oburzeniu, Kuferek też chce zarabiać

# sylwia

07.12.2005 23:31

Nie prowadze przedszkola, ale mam dzieci w wieku przedszkolnym i zastanawiam sie jaki przyklad moga dać wychowacy, ktorzy wciskaja sie na chama z reklama na forum, czyli łamia prawo. Wolalabym aby nikt nie przekazywał moim dzieciom zasady 'po trupach co celu'

REKLAMA

# marcin

11.12.2005 03:21

A skąd wiesz, że to wychowawcy? Może to właściciel? A jakie prawo łamią wciskając się z reklamą na forum? Jest jakiś zakaz? Nie to, żebym zaraz pochwalał takie działanie, ale sami zareklamowaliście kilka razy ten klub w tym wątku. Czyli też łamiecie prawo? Bo przecież podanie nazwy tego klubu to chyba też jest jakaś reklama prwda?

 Matka_Sławka_z_Gdańska

11.12.2005 13:52

Cieszy Wasza postawa Y ! Znacie jezyk i slowom, ktore czytacie potraficie nadac ogolnie rozumiany sens. Ale jeszcze bardziej raduje Matke, ze wiecie o kim czytacie....tak.
Moze dzieki temu, zmieni sie jakosc zycia i za jakies 20-30, a moze nawet 40 lat, dokonacie takich swiadomych wyborow, ze Prostytutka w stolicy Unii, Brukseli biorac diete do reki , powie z niedowierzaniem:
Pan z Warszawy ? Nie... to ... niemozliwe... to niemozliwe ... !

# nowy

13.12.2005 14:53

Matko, widzę że znowu się rozbrykałaś. A może ty jesteś niezaspokojona i musisz się ..............????????? Trzymaj się ciepło, KOCHANA!

REKLAMA

 zesi

17.01.2024 15:44

Zobacz https://pawelcichon.pl/jak-tworzyc-skuteczne-materialy-promocyjne/ polecam.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break