REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Rajdowe popisy na Dorodnej

# Piotrek z Odkrytej

17.10.2002 10:13

Jeżdżę tamtędy rano. Niestety większość kierowców też wpadła na pomysł, aby nie stać w korku na Modlińskiej i włączać się w nią dalej. Stąd też na Dorodnej robi się korek, który jednak dosyć sprawnie podąża do Modlińskiej. Co jakiś czas jednak obserwuje się, że jakiś rajdowiec wyskakuje z kolejki i omija czekających i jedzie pod prąd. Z naprzeciwka też co jakiś czas ktoś jedzie i musi się zatrzymać albo uciekać na chodnik, aby Panu/Pani Spieszącym się ustąpić drogi. To tyle mojego, ale chyba nie tylko mojego, spostrzeżenia

# dixi

17.10.2002 11:25

Zawsze masz dwa wyjscia
1 stac dalej w korku
2 zrobic tak jak pisales
wybor nalezy do ciebie i zawsze patrz jak sam jezdzisz, bo moze to przeszkadza innym kierowca co robisz na drodze.

# Piotrek z Odkrytej

17.10.2002 16:29

No cóż święta prawda, ale myślę jednak, że mniej ja i inni czekający w korku przeszkadzamy sobie nawzajem niż ci, którzy na oślep pod prąd pakują się na Bogu ducha winnych ludzi podążających w kierunku odwrotnym.

REKLAMA

# mela

18.10.2002 10:05

mysle ze nalezy tez dodac o kierowcach-rajdowcach, którzy wjezdzaja na most Grota, aby nie stac w korku skrecaja z pasa dla jadących prosto i wciskaja sie przed innych, to jest horror

# asm

18.10.2002 10:22

to nie tylko horror to chamstwo. Gdyby nie wciskacze, korek byłby mniejszy, bo jazda szłaby dużo płynniej.
A wracając do pierwszej wypowiedzi Piotrka z Odkrytej, to na dojeździe Świderską do Dorodnej też już jest ciasno i ci, którym "się spieszy" wyprzedzaja sznurek samochodów nawet na skrzyżowaniu nie patrząc, że z boku może coś wyjechać. Najlepszy przykład to dzisiejszy poranny wypadek przy wyjeździe z jednej z mieszczących sie tam firm - ktoś wyjeżdżał, ktoś go przepuszczał, a "spieszący się" wyprzedzał. Nie dosyć, że i tak do pracy nie dotarł na czas to jeszcze popsuł ludziom samochody i spowodował olbrzymi korek.

# Alf

18.10.2002 22:43

To co się dzieje na Dorodnej plus wcinanie się cwaniaczków na Modlińskiej to skandal - dlaczego nie ma tam rano policji? Czyżby woleli łapać za przekroczenie predkości o 20km/h bo to się bardziej opłaca? (no wiecie sami, kameralna atmosfera i można ponegocjować łapóweczkę).
Brak policji drogowej w takich miejscach to poparcie dla łamiących przepisy , którzy w swojej arogancji uważają, że w swoim samochodzie są niezniszczalni a inni na drodze, to idioci, bo karnie stoją w kolejce.
Kiedyś na Dorodnej nie puściłem drania z powrotem do kolejki, gdy z naprzeciwka ktoś jechał.
Miałem dużo wrednej radości patrząc na palanta, który nie wiedział, co ze sobą zrobić - ani do przodu, ani z powrotem na swój pas...

REKLAMA

# Vladymir

18.10.2002 22:57

Ocena tego problemu zależy od miejsca siedzenia. Ja siedzę wygodnie na skórzanym fotelu autobusu E - 4 i gdy kierowca omija korek na wjeździe na most toruński skręcając z lewego pasa do jazdy na wprost, to ludzie bija mu brawo, bo szybciej jedzie, a jak "grzecznie" ustawia się w korku na ul. Konwaliowej i czeka, to cały autobus klnie, że palant, idiota, bez jaj itd...
Co Wy na to ?

# Alf

19.10.2002 21:55

W kodeksie drogowym autobus jest jednak bardziej uprzywilejowany, niż samochód osobowy. Mnie jako kierowcy takie numery nie przeszkadzają, w końcu kierowca popełnia w tym komencie czyn prospołeczny ;-)

# asm

21.10.2002 13:49

autobus jest duży, dużo może i tak jak napisał Alf jest uprzywilejowany. Mogę zrozumieć jeszcze przyjezdnych, którzy pierwszy raz jadą trasą i nie wiedzą, że będą musieli wpychać się do kolejki. Takich też czasami przepuszczam, ale jeżeli kolejny raz zobaczę takiego cwaniaczka, to niestety, musi czekać na jakiegoś naiwnego za mną, bo ja do kolejki nie wpuszczam. I radzę to innym.
Podobnie wygląda sytuacja przed rondem Starzyńskiego, gdzie czasami też jeżdżę - wpychacze są tu też nagminni. Obok jest baza policji i nigdy nie było żadnego patrolu. Panowie policjanci do roboty!

REKLAMA

# Cierpliwy - do czasu

22.10.2002 08:56

Chciałbym podziękować panom policjantom, którzy dzisiaj w okolicach 8-mej sparaliżowali ruch przed rondem Starzyńskiego, wpuszczając samochody ze wszystkich stron tylko nie z Modlińskiej. 14 minut, które spędziłem tuż przed rondem było fascynujące: takich trzech niezgranych i powolnych facetów dawno nie widziałem, brak koordynacji ruchów mam nadzieję, że cudem nie spowodował wypadku do tej pory.

# Basia

22.10.2002 10:10

I to jest właśnie odpowiedź na obecność patroli policyjnych w miejscach gdzie się korkuje. Jak jest policja to korkuje się jeszcze bardziej.

# asm

22.10.2002 12:28

Niekoniecznie. W godzinach popołudniowego szczytu na rondzie Starzyńskiego policja świetnie sobie radzi z rozładowywaniem korka. Dużo sprawniej wtedy zjeżdża się z Mostu Gdańskiego, a pozostałe dojazdy do ronda też są prawie puste.

REKLAMA

# Piotrek z Odkrytej

22.10.2002 13:03

Faktycznie czasami sobie radzą po 17-tej. Ale rano jeśli są to korek murowany.

# Basia

22.10.2002 13:50

Problem w tym że jak kierowcy widzą policję to zaczynają dziwnie się zachowywać. Nie dość że nie do końca wiedzą jakie ustawienie policjanta pozwala jechać a jakie stać ( policjant musi mocno sie namachać ) to zwalniają o ok.20km/h poniżej dozwolonej - normalnie jest w drugą stronę.

# asm

22.10.2002 14:55

Może myślą, że policjant macha do nich żeby zjechali na pobocze i że chce im wlepić mandat, dlatego na wszelki wypadek zwalniają.

REKLAMA

 cezar

22.10.2002 19:13

Witam, na wstepie chciałbym powiedziec ze narazie nie da sie uniknac korków na wjezdzie na most Grota i przed rondem Starzyńskiego dopoki nie zbuduja mostu północnego łaczacego Białołeke z Bielanami. Druga rzecz, to policjanci ktorzy 'staraja sie' przywrocic sprawny ruch na rondach i innych skrzyzowaniach. Jezdże od paru lat 509 z Białołeki przez cała Prage i widze gdzie panowie z Cyryla sie 'ucza' kierowac ruchem(rog Ratuszowej z Jagielonska),wiec wydaje mi sie ze na Starzynskiego tez maja praktyki :-) w koncu rondo to tez skrzyzowanie musza tez to umiec, trzeba im pomoc i nie utrudniac praktyk:-).To tyle narazie,jeszcze chetnie tu 'zaglądne' w przyszłosci!

# Piotrek z Odkrytej

23.10.2002 08:58

Uczyć się policja może niekoniecznie rano albo po południu, kiedy tysiące ludzi jedzie do pracy. Eksperymentowanie na żywym organiźmie i sprawdzanie ile kierowcy wytrzymają chyba nie ma sensu. Może lekarz też uczyłby się i eksperymentował na czyimś organiźmie ?

# asm

23.10.2002 09:23

Dzisiaj rano na rondzie Starzyńskiego policja ograniczyła się do kierowania ruchem tylko na przejściu dla pieszych przy wjeździe na Gdański. I chyba trafili w dziesiątkę, bo korków w ogóle nie było. Wygląda na to, że ruch ograniczają najbardziej piesi, bo przecież tam są przystanki i kolejki podmiejskiej, i tramwajów i autobusów, więc ruch pieszy jest ogromny.

REKLAMA

 cezar

23.10.2002 14:04

Piotrze hehehe ...ja wiem to, ze Plicja powinna juz umieć kierowac ruchem a nie sie uczyć dopiero, i to na ulicach stolicy. To było tylko moje spostrzezenie na ten temat...

# przekorna

23.10.2002 14:29

Po pierwsze: na rogu Ratuszowej z Jagielońską uczą się kierować ruchem generalnie przyszli policjanci drogówki. Po drugie: na Cyryla nie ma drogówki. Po trzecie: zatem policjanci kierujący ruchem na rondzie Starzyńskiego nie są z Cyryla. To tak dla ścisłości.

# Piotrek z Odkrytej

23.10.2002 16:00

No wiesz Cezar nie każdy jest omnibusem i od razu wszystko umie (vide nauka machania rękami na skrzyżowaniu), ale ja jednak upierałbym się przy innej porze nauki. Zresztą to chyba nie są obserwowane przez przełożonych treningi. Wiele razy widziałem takie nauki na skrzyżowaniu Grzybowskiej z Żelazną - wtedy jest więcej niż trzech czterech policjantów i wygląda to dużo sprawniej (pańskie oko konia tuczy).

REKLAMA

 cezar

23.10.2002 16:07

ooooo pani policjantka??? Pani przekorna :-) oki spox, niech bedzie ze nie ma tam drogówki, nie wiedziałem o tym ale najblizej jest tam komisariat na Cyryla, wiec wydawało mi sie[co juz wczesniej pisałem] ze to z tamtad sa chłopcy, no ale juz nie wazne, to była moja własna dygresja nie zwiazana z tematem

 cezar

23.10.2002 16:12

Piotrek, wiesz tez jestem za tym by nauki pobierali w godzinach :-)
22-6 i do tego stworzyli sobie sztuczny tłok...(zartuje oczywiscie, zaraz sie ludzie przyczepia ze zartuje sobie z Polskiej policji )

# Karolj

24.10.2002 10:45

Witam Wszystkich
Co do autobusu przy wjezdzie na Grota, to ja zawsze wpuszczam, ale tylko autobus. Pojade kawalek za nim , strace cirka 30s i potem na moscie go wyprzedze, zero problemu , a ludziska scisnieci w autobusie sie uciesza, ze caly czas jada;
Teraz na nieszczescie dla wpychaczy od strony Auchana zamkneli te uliczke do jazdy na wprost do mostu, wiec teraz skrecanie w prawo z modlinskiej za swiatlami tez odpada.
Jak milo widziec auto co jedzie wzdluz kolejki z wlaczonym kierunkowskazem, mija swiatla i co? I wylacza kierunkowskaz i niestety.... jedzie dalej prosto
Pozdrawiam
Karol

REKLAMA

# asm

24.10.2002 14:03

ale jutro już wciśnie się gdzieś wcześniej i niestety nie będzie już tak miło

# mieszkanka

24.10.2002 18:45

a ja się wciskam i bedę to robić. BARDZO DZIĘKUJĘ TYM CO WPUSZCZAJĄ i nie uważam, że jestem sprytniejsza od nich albo że jestem lepszym kierowcą, co do policji to w zeszłym roku bardzo często stali na skrawku zieleni oddzielającym wjazd na most w kierunku na Żoliborz od tego na Bródno i wyłapywali tych co wjeżdżali na most dojazdem od AUCHAN, nie wiem dlaczego w zeszłym roku mogli a w tym nie.

 cezar

24.10.2002 19:55

Karolku bardzo miło ze wpuszczasz autobusy komunikacji miejskiej, mam nadzieje ze nie tylko przy wjezdzie na Grota?
Pozdrawiam, pasazer 509

 Przewoos

31.10.2002 01:16

Szanowna "mieszkanko", bardzo dziekuję Ci za to, że zasiliłas armię tych co zwiększają tylko korki. Rób tak dalej, a kiedyś ktoś Ci wciśnie błotniczek albo drzwi w Twoim ślicznym autku.. ups.. Na mnie nie licz, że mi się "wciśniesz". BARDZO POZDRAWIAM TYCH CO NIE WPUSZCZAJĄ.

# Alf

31.10.2002 16:39

Popieram.
Będę miał mieszkankę na "oku", takie spryciule co innych uważają za jeleni (bo stoją w kolejce) to należy wysłać na kurs odchamiania

 cezar

02.11.2002 14:22

kurs odchamiania? Fajnie tez jestem za, ale mysle ze powinni taki kurs połączyć z kursem na prawo Jazdy, ciekawe ile osób w wawie zdało by taki kurs(y) na prawo jazdy

# MIESZKANKA BUCZYNKU

04.11.2002 22:13

Alfie wyraźnie powiedziałam, że nie uważam się za lepszą od tych co stoją, wprost przeciwnie, ale jeżeli ty siebie uważasz za jelenia no cóż wolna wola! A co do Przewoosa to moje autko nie jest śliczne bo jest do jeżdżenia a nie do oglądania, a tych co nie wpuszczają no cóż na moście lubię sprawdzać ich refleks i hamulce, jak się nie wyrobi to wjedzie mi w tył a to już nie mój problem.

# Kierowca

05.11.2002 11:40

Szanowna Mieszkanko. Jeżeli ktoś się nie wyrobi i wjedzie Ci w tył (mam nadzieję, że już niedługo) to będziesz miała nieprzyjemności za spowodowanie kolizji (wymuszenie pierwszeństwa lub gwałtowne hamowanie bez uzasadnionej przyczyny) więc będzie to na pewno Twój problem. Mam również nadzieję, że ktoś kto się nie wyrobi będzie miał solidniejszy samochód od Twojego i właśnie w Twoim będą większe zniszczenia.
Ja nie wpuszczam i nie mam takiego zamiaru. Pozdrawiam TYCH CO NIE WPUSZCZAJĄ.

# basia

05.11.2002 14:31

Mieszkanko!
Popieram Kierowce. Poza tym jesli posiadalaś znizki przy ubezpieczeniu to biorąc udział w kolizji (nawet jesli jej nie spowodujesz,lub twoim zdaniem jej nie spowodujesz) traciasz je.

# mieszkanka

06.11.2002 19:45

mam zniżki na full, a przy kolizji, może o tym nie wiesz nie trzeba informować zakładu ubezpieczeń pokrzywdzonego i żadnych zniżek się nie traci, bo ubezpieczenie wypłaca się z OC sprawcy. Co do wypowiedzi "Kierowcy" udowodnienie że ktoś hamował bez podstawnie przy takim natęrzeniu ruchu jak rano na Grota jest niemożliwe a nie jestem idiotką i pierszeństwa nie wymuszam tak ostentacyjnie, aby narazić się na szkody? I jeszcze jedno ja mam to szczęście, że spotykam ludzi uprzejmych i kulturalnych którzy mnie wpuszczają.

 Przewoos

06.11.2002 20:49

Do Mieszkanki:No to nie spotykasz ludzi kulturalnych i uprzejmych tylko regularne łamagi, które się boją, że w nich wjedziesz i wolą ustąpić przed przemocą żeby potem nie mieć kłopotów z blacharzem, policją itp, ... gdzie indziej też tak wykorzystujesz ludzką uprzejmość i naiwność?? Fakt, auto jest do jeżdżenia a nie do oglądania, co widać po twojej wypowiedzi. Faktem jest też to, że to ty wymuszasz pierwszeństwo i to ty zmieniasz pas ruchu i nikt nie ma obowiązku ci ustąpić.. tak więc to będzie TWÓJ probem , a przy okazji tego biednego człowieka, który może nie zdąży cię wpuścić i go staranujesz lub wjedzie ci w kufer.

# Alf

06.11.2002 23:48

Zostawcie może już tę "mieszkankę", dorosłego (?) się nie zmieni, ona sam musi dojść do pewnych prawd...
Kiedyś spowoduje kolizję i będzie miała nauczkę na przyszłość, a na razie niech jej ciasny umysł spróbuje przetrwić podane tu konkrety dotyczące odpowiedzialności. To, co ona pisze o ubezpieczeniach to jakaś parodia wiedzy na ten temat, poza tym zapomina o mandacie policji za spowowanie katastrofy drogowej :-)
A już herezje na temat kwestii odpowiedzialności za wypadek, w sytuacji, gdy z pasa podporządkowanego wjeżdża się na pas główny (zawężenie zaczyna się z lewej strony, najdjeżdzajacy z prawej mają pierwszeństwo itp.) świadczą o tym, że panience należałoby odebrać prawko - niech sobie kupi drugie!

 cezar

07.11.2002 23:42

no comment

# kobietka z tarchomina

11.11.2002 00:19

Skoro mieszkanka jest taka sprytna to zwroce szczegolna uwage , zeby nie wpuszczac kobiet , choc i tak staram sie jak moge, zeby nie wpuszczac wciskajacych sie. Zauwazylam tez spora solidarnosc u innych kierowcow, czasami widze, ze goscie za mna tez sie poca, zeby tylko nie zostawic wolnego miejsca. A co powiecie na cwaniaczkow co przejezdzaja po tej zakreskowanej wysepce jak sie konczy ten lewy pas??? Zauwazylam, ze niektorzy nie sila sie na zmiane pasa tylko na chama jada do przodu.

# Alf

11.11.2002 16:48

Wystarczy jechać nieco w środku, tak, aby ani z lewej ani z prawej nikt nie wyprzedził - wjeżdzajcie nieco lewymi kołami na tej "zakreskowanej" części jezdni, żadna mieszkanka się nie wepchnie...

# Vladymir

12.11.2002 00:04

Mieszkanko, pierdoły, jakie opowiadasz o procedurze wypłaty odkszokodowań z polisy OC sprawcy świadczą o tym, że nie czytasz nic ponad Harlekiny. Propnuję wnikliwa lekturę ogólnych warunków uzbezpieczenia OC/AC/NW twojego autka. Jeśli coś z tego zrozumiesz /a nie sądzę po stylu twoich wypowiedzi/ to szybko zmienisz styl jazdy i nie będziesz sprawdzała stanu hamulców samochodów jadących z tyłu. Zyczę ci szybkiego wypadku na moście Grota, my takich "mieszkanek" naszego miasta nie chcemy i nie tolerujemy.

# NN

12.11.2002 10:09

Mnie także zastanawia niekiedy bezmyślność kierowców, którzy próbują "zarobić" kilka metrów wciskając się, ale równocześnie przychodzi refleksja, że ja "stracę" tylko kilka metrów i nic ponadto.

# Piotrek z Odkrytej

12.11.2002 16:22

Nie daj Boże, żeby mieszkance ktoś wjechał w samochód - wyobraźcie sobie ten korek spowodowany przez dobrego kierowcę za jakiego pewnie się uważa. Tak więc niech się wpycha, dopóki nic nie zrozumie. Nie cierpię cwaniaczków do niej podobnych przez których ci jadący poprawnie czekają dłużej. Nie jeżdżę Grotem, ale podobną sytuację mam przy rondzie Styarzyńskiego, gdzie zardzewiałe autobusy z reklamą Pruszyński Blachy i co lepsi cwaniaczkowie jadą po kracie i wykorzystują moment, żeby się wepchnąć. Wystarczyłby jeden policjant łapiący takich delikwentów, a Policja miałaby z mandatów niezły utarg.

 Przewoos

12.11.2002 20:58

Podobne sytuacje dzieją się codziennie na Grocie po południu na zjeździe na Białołękę. Gdyby każdy jechał bliżej prawej krawędzi pasa do zjazdu, wtredy prawy pas, który służy w zasadzie do zjazdu na Jagielońską, nie byłby najszybszym sposobem zjazdu na Białołękę.

# michass

12.11.2002 21:17

szanowna "mieszkanko" mam nadzieje że kiedyś trafisz na mnie usiłując się wcisnąć !! a gwarantuje Ci że ja nigdy nie hamuję przed takimi chamami !!!!!

 cezar

13.11.2002 20:19

michass niezła zapowiedz, jezdzisz moze ciezarówką??? Czy innym wielkim pojazdem? Pamietaj jednak zeby to zrobic umiejetnie, tak aby nie zniszczyc Sobie samochodu...

# Piotrek z Odkrytej

14.11.2002 16:58

Czyżby sezon polowań na Mieszkankę otwarty ???

 Przewoos

14.11.2002 20:11

Ja już na nią poluję. Przy odrobinie szczęscia i umiejętności z jej OC upoluję sobie nowe zdrerzaki

# misiek

15.11.2002 08:49

a moze mieszkanka to glupiutka blondynka (wybaczcie inne blond piekności)

# aaa

16.11.2002 01:49

test

# B.B.

16.11.2002 01:54

witam,
przeczytałam kilka ostatnich postów (czy jak to się tam nazywa) i tak mi się coś nasunęło:
jadę sobie autobusem w środę (nomen omen trzynastego) około godz. 20.30 naszą "ukochaną" ulicą Modlińską i widzę trzy niezależne kraksy na dosyć krótkim odcinku, bo między mostem Grota a McDonaldem, łącznie około ośmiu samochodów, których być może było nawet więcej ... ok. 20.30 już było po wypadkach, Panowie lub Panie "Mieszkańcy", "Polujący" lub inni byli na etapie zaprzyjaźniania się z laweciarzami
ot tyle ..........
a i jeszcze jedno
w przypadku stłuczki bez ofiar w ludziach na policję można sobie czekać i czekać, i czekać ................ bywają 2 godzinki
o i jeszcze jedno "jedno"
takie np. PZU nie wypłaci odszkodowania na podstawie samego oświadczenia spisanego bez udziału policji, tzw. "sprawca" musi jeszcze raz potwierdzić pisemnie, że jest "sprawcą" .... a czy potwierdzi? ;-) mógł być przecież w szoku i nie wiedzieć co podpisuje na oświadczeniu ;-)
ciekawe czy mieszkańcy i polujący lubią się bawić w szukanie świadków...
się rozpisałam
pozdrawiam
Też Mieszkanka ... tyle, że innego mieszkanka
P.S. Ten test to JA!!! Udało się :))))) Zdolna jestem, czy co? ;-)

 cezar

16.11.2002 22:02

Wooooow ale wypracowanko B.B. ocena: 4+
P.S. tez widziałem te stłuczki w środe i stwierdziłem z kumplem, że ludzie bardzo CHCĄ nauczyć sie jeżdzić ale im to nie wychodzi, no ale zycze powodzenia, moze po kilku słuczkach pojda po rozum do głowy i bedą trzymac "bezpieczna" odległosc od pojazdu poprzedzającego. Tyle na ten temat!!! Pa

# Doc

18.11.2002 12:33

A czy nik nie zauważył, że po przebudowie wyjazdu/wjazdu z/do Auchana gwałtownie wzrosła ilość karamboli w tym miejscu? Toż to zgroza - każdy kto popatrzy na rozwiązanie, które zafundowały nam wespół gmina (wtedy jeszcze), Auchan i ZDM może sam stwierdzić, że w tym miejscu po prostu MUSI dochodzić do kolizji. Sprokurowanie dwóch zjazdów do Auchana, z tym, że ten drugi kończy się wysepką, wprowadza tylko zamieszanie, który wybrać, a równocześnie otwiera drogę dla "ścigantów" gwałtownie wpychających się przed samą wysepką. Kolejnym bublem jest długość wjazdu na Modlińską - nieprawdopodobnie długi z barierką i linią ciągłą dla zjeżdżających z Grota i bardzo krótki dla wyjeżdżających z Auchana. Efekt - od kilkunastu dni praktycznie codziennie dochodzi tam do kolizji. Ktoś nad organizacją ruchu w tym miejscu musiał dłuuuuuugo myśleć i koniecznie jak najmniej wydać pieniędzy. Co się tam będzie działo jak powstanie "Królewski Port Żerań" made in JWD??? Przecież dojazdy będą w tym samym rejonie!!!

 Przewoos

20.11.2002 23:09

Na wjeździe na Grota moża było poprowadzić z Białołęki 2 pasy (po małych modyfikacjach wjazdu) i podporządkować im wtedy wjazd od strony Jagiellońskiej.. Bo wciskaczki dalej powoduja korki.. tylko, że teraz jakb przesunięte o kilkaset metrów w stronę mostu..

# Piotrek z Odkrytej

28.11.2002 18:04

Żadnych dobrych ani złych wieści w/w temacie ?? Jak odbieracie nową sytuacje przed rondem Starzyńskiego z kierunku Modlińskiej ?? Wycięcie dwóch pasów nie powoduje większego korka, a wręcz usprawnia przejazd, uniemożliwiając
wjazd "sprytnym" kierowcom typu Mieszkanka, co to wepchnąć się chcą na siłę.

# Piotrek z Odkrytej

16.12.2002 23:39

Odwołuję. Korki zaczęły się jakiś czas temu. A tak w ogóle, to co tam sie dzieję ??? Dziura w ziemi na kilka metrów, kilku robotników tam pracujących uwija sie dosyć szybko, a robota ciągle nie jest skończona.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break