REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

radny Opolski dobry kandydat?

# alek

03.11.2006 20:34

#KANIA Alek 2006.10.29 19:22
Panie Opolski
1. Rada Osiedla
Czy rada osiedla potrzebuje roku aby podac sie do dymisji? Skoro obecny skład nie otrzymał absolutorium powinno to nastapić wcześniej nie po upływie kadencji bo wtedy Pan nie robi łaski że odejdzie.
2. Parking
Czemu nie wspomina Pan o chęci rozliczania pieniedzy na oświadczenia. To tak jakbym ja powiedział, ze wydałem pieniadze na sadzonki drzewek, napisał oświadczenie i chciał za to pieniądze a drzewka wziął od lesniczego za darmo. To chyba jest przekret, prawda?
Stara budka... dlaczego to ogłoszenie nie wisiało? może i gdzies Pan to wpisał ale ogłoszenia nie było. Korzystam z samochodu codziennie ale nie widziałem aby cokolwiek było wywieszone. A tak na marginesie, skoro budka miała byc sprzedana to czemu została odnowiona i wyremontowana? Wydano na to rówież moje pieniądze.
Kolejna sprawa - grodzenie osiedla.
Czy przeprowadzono jakiekolwiek konsultacje w sprawie grodzenia osiedla z mieszkańcami? Ja mieszkam na tym osiedlu i nikt mnie nie pytał jakie jest moje zdanie. Przeprowadził Pan konsultacje ale z kim? z sasiadem? Mówi Pan że to głupota grodzic osiedle. Niech Pan popatrzy z okien i zobaczy osiedle Stefanika. Ich bloki staja o wiele krócej niz nasze. Potrafili osiągnąc to o czym na Pajdaka możemy marzyc. Grupy wyrostków zbierajace sie przy wejściach do bloków. Przeklinający, pijący piwo. Pan tego nie widzi. Dzięki ogrodzeniu osiedla i zatrudnieniu ochrony to zjawisko przestało by istnieć. Mówię o prawdziwej ochronie a nie o panach bojących sie wyjśc w nocy z budki gdy "wyje" alarm któregoś z zaparkowanych samochodów. Pana pomysł z monitoringiem osiedla byłby dobry ale jako dodatkowa rzecz, a nie jako podstawowy sposób zabezpieczenia osiedla.
Tak więc niech Pan nie mówi mi o woli mieszkańców bo to właśnie Pan ma tę wole mieszkańców w nosie.

# dodo

04.11.2006 06:36

#dodo 2006.10.29 12:41
Sz.Panie "alku " może Pan się pochwali na tym Forum co Pan zrobił dla osiedla Pajdaka przez ostatnie dziesięć lat. Usta to pan ma pełne Frazesów i półprawd Proszę napisać ile posadził Pan drzewek co dobrego uczynił Pan dla swego osiedla ale konkretnie.
Wnioskuję z Pana tekstów że posiada Pan dużą wiedzę o poczynaniach na Pańskim osiedlu ale wiadomości podawane przez Pana są nieaktualne proszę je skonsultować z Administratorem Zarządu Wspólnot, który jest Panu znany a potem pisać i pisać do woli ale prawdę. Nie występuję w obronie Pana Opolskiego ale proszę nie atakować nieprawdami bo to jest PIENIACTWO!!!

# pielęgniarz

04.11.2006 08:05

Kania _ podgrzewasz kotlet którego sam nie potrafisz ugryż.W sumie to trudno Cię nawet określić.No bo wpierw mówisz (właściwie piszesz) żeś Kania z nazwiska -a wiesz że nie ma takiego na naszym osiedlu (sam się pytałem i potwierdzają ) potem dorobiłeś z siebie Alka ,by podgrzać atmosferę (tylu ma inne zdanie ) ,potem się połączyłeś jako Kania -Alek i nic.Coś Cię gryzie albo trzyma.Może nawet zapiera.Jak mawiał pewien felczer na zaparcie lewatywa.Strzel ją sobie i się wyluzuj.

REKLAMA

# alek

05.11.2006 21:42

pielegniarz może Ty odpowiesz mi moje pytania skoro jestes taki dobrze poinformowany?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy