REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Rada Osiedla RSM Praga PORAJE

# Jaskóla-wróbel

12.05.2006 01:40

Czy ten siwo-czarny cwaniak zwany kierownikiem Marek Mężykowski jest godny reprezentować naszego Prezesa Andrzeja Półrolniczka i interesy mieszkańców RSM Praga. Dlaczego jesteśmy mieszkańcami, którzy ponoszą najwższe w Polsce koszty eksploatacyjne z tytułu opłat. Dlaczego Prezes Półrolniczak nie reaguje? Doskonale wiemy ile zarabia Mężykowski i czym jeżdzi(to nas razi). Panie Prezesie Pan się obudzi. Czy Pan jest taki naiwny czy udaje? Niedżwiedzie też się wybudziły z zimowego snu. Już wiele razy zwracaliśmy Panu uwagę na postępowanie tego cwaniaka. Brak Pana reakcji stwarza obawy , że on coś wie na pański temat. Acz kolwiek my w to nie wierzymy. Sadzimy , że przed zblizającą się kampanią sprawozdawczo-wyborczą w RSM rozwiąże Pan ten bolacy nas problem. Jest to test wiarygodności pańskiej w naszych oczach. Jak to jest możliwe , że po tylu latach naszych starań jesteśmy nadal oszukiwani w sprawach parkingu.

# Jaskóla-wróbel

12.05.2006 01:46

Nie znam sie na tym ale ten facet ma racje. Bo tyle ile place jakom nowy spoldzielca to sie k.... w paloe nie miesci. A mieszkalem i w Londynie i Sydney. Gdzie my zyjemy.

# janek z porajow

12.05.2006 01:52

Jaskuła nie pisz głabie tego samego chociaż po części gamoniu masz rację. To<że tyle płacimy to wina tego Męrzykowskiego i Połrolniczka ijego ekipy. My to wyjaśnim y na zebraniu RSM. Trzeba zmian i my was pogonimy w pi.....u.

REKLAMA

# Zdzichu

12.05.2006 01:55

Półroniczku parking nasz.

# Zyczliwa

12.05.2006 02:00

Prezesie, jaskólka chce zająć twoj stolek i po nnocach nie morze spać az ci nie dolorzy na zebraniu RSM.

# M-M

12.05.2006 05:22

Jak wam nie pasuje to do Londynu jazda nieroby jedne, to że koszty są takie a nie inne to nic na to nie poradzę. Jak za mało zarabiacie to do czynszówek zasuwajcie. A zarabiam zgodnie ze swoimi wymaganiami a zresztą prezio stoi po mojej stronie i możecie mi nafiukac głąby.

REKLAMA

# kil

12.05.2006 09:41

I w tym miejscu skończyła się nocna zmiana człowiekowi z wielką wyobraźnią, ale brawo bo to znaczy że w pracy nie śpi i myśli o poważnych bolesnych sprawach.

# życzliwy

12.05.2006 21:21

Macie szansę na zmiany i to radykalne.
Tylko ruszcie tyłki na zebrania

# Baruś

15.05.2006 06:02

I tak ta banda bezrobotnych alkocholików z RSM-Praga nic nie zdziała nie potrafią nawet się podetrzeć a co mówić o zorganizowanej akcji, jedyną akcją jaką potrafią zrobić to jest "daj piątaka" na wino.

REKLAMA

# kil

15.05.2006 08:27

Wiesz to z autopsji ?

# szansa

17.05.2006 07:26

Życzliwy - nie leć w druta, tylko pisz wyraźnie o co chodzi radykale ztyłkowany!

# piotrek

29.05.2006 12:43

Nie za bardzo wiem dlaczego tak psioczycie na ten RSM, miałem przyjemność pomieszkać swego czasu w JW Constructio tam dopiero jest wolna amerykanka. Jak dla mnie to w RSM mi się podoba i nie mogę złego słowa powiedzieć na Spółdzielnię "Poraje". Jeżeli chodzi o czynsz to może nie jest najniższy ale i nie najwyższy, powiedziałbym że całkiem znośny.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA