REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Pytanie do redakcji Echo

 Rudolf

03.11.2006 14:26

Czy ta gazeta musi być aż tak polityczna? Tyle w niej reklamy kandydatów? I jeszcze jedno dziwi. Od conamniej 3 miesięcy gazeta pojawia się nieregularnie w bloku na dole, aż tu nagle dzisiaj leży pod drzwiami. I tak się nie dam, bo nie będę głosował.

# Redaktor ECHA

03.11.2006 18:19

Jakbys płącił nam to byśśmy nie byli polityczni. Kto płaci ten pan takie czasy.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

03.11.2006 19:26

A zadzwon sobie redaktorze do Maliny, 40 latki z Warszawy, adres dostepny na wiekszosci portali, co maja slowo ''towarzyski'' w domenie.
Ona, ta Malina powie Ci, ze jezeli w przegubie ( przegub mozesz uchwycic wzrokiem, gdy machasz dlonmi podczas dialogu z Melem Gobsonem ) jestes grubszy niz ustawa przewiduje, to nie wejdziesz od zaplecza do Jej Krolestwa Rozowego !
Ni-jaaaaaaaaaaaaaak. Chocbys placil, jak za zboze !
A zwroc uwage redaktorze ,ze to K...wa jest, a nie dziennikarz

REKLAMA

# Bad

03.11.2006 21:35

A swoja drogą to co się stało ze strona?? jakoś to sie tak wszytsko rozjechało!! i moje posty poginęły - może by ktoś coś napisał na ten temat

 Matka_Sławka_z_Gdańska

03.11.2006 22:35

Dzisiej , gdzies tak bedzie pare minut po 10, a moze troche pozniej , Matka wziely i daly upust swojej niecheci do rodziny filipowiczow, a takze do bartlomieja wlodkowskiego, kandydata na radengo, ktory nic nie obiecuje.
W pierwszym wypadku post Matki wpisal sie w rodzinny konfilkt ideologiczno - swiatopogladowy i w swojej wymowie mial stanowic o wartosci nadrzednej, jaka sa pieniadze pochodzece z diety. Wychodzac z tego samego zalozenia, w drugim wystapieniu bylysmy lagodne i eleganckie a Matczyne Slowo mialo stanowic swoista przeciw wage dla ordynarnego slownictwa uzywanego przez tego dyrygenta....
Coz... w kilka minut po dokonaniu publikacji w tutejszy portal....
....jakby:
Jeb !
Jeb !
i jeszcze raz
Jeb !
Po trzykroc !
Niczym wzialby i
Piorun Pier.... !
Z sieci wygladalo to tak, wiecie jakby porabali serwer siekiera, krach kompletny Error 404, a potem...
Cisza... i niemoc.
Az po pol godzinie, patrzec.... rozbajzlowalo sie wszystko wokol: i czcionka, i rozdzielczosc, i grafika. Ech !
A to Krzys musial szalu dostac .... hm, hm...
Ps. W tym szale razem ze swoim Wielkim Informatykiem usuneli te dwa wspisy Matki. Zazwyczaj mogliscie sie przekonac o usunietych Matczynych wpisach korzystajac z metryczki Mamy. Tam stoi, ile Mamie wyrzucil ten Cenzor :
- na ogolna liczbe 1398 zalogowań Mamy, Mama dokonala 763
wpisow, a Krzys usunal Mamie 30. Po dzisiejszej akcji licznik nie ruszyl
Ze wstydu sie zacial Ty Morderco ! zywego slowa.
A'propos... dlaczego nie piszecie do Matki ? Wcale.

# Włodkowski

03.11.2006 22:47

Mateczko, gaśniesz i to mnie martwi... Swego czasu broniłem Cię w zażartej dyspucie z przeciwnikami... Tymczasem zawiodłaś. Ku...wa zawiodłaś!!! I to boli.

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

03.11.2006 23:06

To umrzyj w bolu :)

# siekierka kurpiowska

03.11.2006 23:12

Matko napisz swój program wyborczy. Myślę, że będziesz lepiej obiecywać niż inni

# Włodkowski

04.11.2006 00:32

I o kim byś wtedy pisała... Myślę, że moja błyskotliwość w działaniu przebija wielu. Może znów wymyślę jakiego Aveciarza - Bis albo cos podobnego i bedzie nad czym się użalać. A tak? Gówno!

REKLAMA

# Protest

04.11.2006 08:55

Te całe forum jest psu w dupe, bo forum jest cenzurowane i niewygodne wpisy kasowane!!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024