REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Przewrotne pytanie

# Karolcia

02.03.2006 09:31

Czy swieży student ma szanse- to było pytanie w nawiązaniu do możliwości pracy .Każdy sądzi że jak cos wyduka to praca na niego czekać musi.Natomiast pracodawca pyta sie co on umie ? no i rozpoczynają się schody.Dziś kazdy w rzadzie ,na poczcie ,w administracji jest po historii.Najlżejsze studia.Wstrzymala bym produkcje tych pseudo historyków -nie wiadomo na jakie i czyje potrzeby.
Po polibudzie -szukasz.

# Też mgr.

02.03.2006 14:32

Kim jest przeciętny absolwent ?-oto jest pytanie.Wyksztalcenie ,wychowanie,zachowanie,umiejetności itp. Jak patrzę na większość magistrów to plakać się chce. Zero kultury-oprócz umiejętności plaszczenia się przed przełożonym (tak zwane padalce ).Wiem że nikt nie jest doskonaly, ale magister to ten który powinien być wzorem (godnym ) nasladowania przez pracownika. Kandydat na jakies tam stanowisko kierownicze . Jak jest- można podyskutowac .

# piotrek

02.03.2006 19:53

pewien frajer powiedział mi kiedyś tak.....
ja mu mówię ...proszę pana, wyślę panu maila i prosze zapoznac sie z treścią tego maila...a ten pedał mówi...ja jestem profesorem. itd, itp, więc nie negujmy magistrów kiedy to prof. pieprzy banialuki zanim zapozna sie z tematem....WYKSZTAŁCENIE I EDUKACJA NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z INTELIGENCJĄ I MĄDROŚCIĄ, TO ŻE KTOŚ POSIADA TYTUŁ TO NIC NIE OZNACZA.
kiedyś znanałem...sp. PIOTRA G. , który skonczył jedynie 8 klas, a inteligencją i oczytaniem prześcignąłby większoiść profesorów, niestety is death.....

REKLAMA

# asystent

03.03.2006 12:40

Tutaj Piotrze żeś wpadl w galop.W danej dziedzinie profesor (nie myl z profosem ) zawsze ma wiecej wiedzy niz 8 klasista.Wybaczam Tobie tę niescisłość bo jak mawiają chłopi na Bialołęce -jest Panie przednówek człek osłabiony jest.Hej !

# piotrek

03.03.2006 21:12

asystencie, ciekawe, że mówisz o sprawie, o której wypowiadało sie juz kilku profesorów(biegłych w tym temacie) negatywnie, czyli inaczej niz przedmiotowy pan sor...
ten sor niestety tworzy (za forsę) operaty dla b. bogatych firm działających w pomrocznej-zawsze pozytywne......za pieniądze ksiądz sie modli..
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024