REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Przewrotne pytanie

# Karolcia

02.03.2006 09:31

Czy swieży student ma szanse- to było pytanie w nawiązaniu do możliwości pracy .Każdy sądzi że jak cos wyduka to praca na niego czekać musi.Natomiast pracodawca pyta sie co on umie ? no i rozpoczynają się schody.Dziś kazdy w rzadzie ,na poczcie ,w administracji jest po historii.Najlżejsze studia.Wstrzymala bym produkcje tych pseudo historyków -nie wiadomo na jakie i czyje potrzeby.
Po polibudzie -szukasz.

# Też mgr.

02.03.2006 14:32

Kim jest przeciętny absolwent ?-oto jest pytanie.Wyksztalcenie ,wychowanie,zachowanie,umiejetności itp. Jak patrzę na większość magistrów to plakać się chce. Zero kultury-oprócz umiejętności plaszczenia się przed przełożonym (tak zwane padalce ).Wiem że nikt nie jest doskonaly, ale magister to ten który powinien być wzorem (godnym ) nasladowania przez pracownika. Kandydat na jakies tam stanowisko kierownicze . Jak jest- można podyskutowac .

# piotrek

02.03.2006 19:53

pewien frajer powiedział mi kiedyś tak.....
ja mu mówię ...proszę pana, wyślę panu maila i prosze zapoznac sie z treścią tego maila...a ten pedał mówi...ja jestem profesorem. itd, itp, więc nie negujmy magistrów kiedy to prof. pieprzy banialuki zanim zapozna sie z tematem....WYKSZTAŁCENIE I EDUKACJA NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z INTELIGENCJĄ I MĄDROŚCIĄ, TO ŻE KTOŚ POSIADA TYTUŁ TO NIC NIE OZNACZA.
kiedyś znanałem...sp. PIOTRA G. , który skonczył jedynie 8 klas, a inteligencją i oczytaniem prześcignąłby większoiść profesorów, niestety is death.....

REKLAMA

# asystent

03.03.2006 12:40

Tutaj Piotrze żeś wpadl w galop.W danej dziedzinie profesor (nie myl z profosem ) zawsze ma wiecej wiedzy niz 8 klasista.Wybaczam Tobie tę niescisłość bo jak mawiają chłopi na Bialołęce -jest Panie przednówek człek osłabiony jest.Hej !

# piotrek

03.03.2006 21:12

asystencie, ciekawe, że mówisz o sprawie, o której wypowiadało sie juz kilku profesorów(biegłych w tym temacie) negatywnie, czyli inaczej niz przedmiotowy pan sor...
ten sor niestety tworzy (za forsę) operaty dla b. bogatych firm działających w pomrocznej-zawsze pozytywne......za pieniądze ksiądz sie modli..
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA