REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Przestrzegam przed PIS i gospodarnością

# Skorpion

21.11.2006 18:50

Taka koalicja dla PO to koniec marzeń na zmiany.Nepotyzm w urzędzie i żłobku pozostanie.Białołecki wyborca dał sygnał na zmiany i trzeba to zrobić.Czterech radnych nalezy wyciagnąc z PIS i gospodarnosci albo rzadzić z lewicą Jej oczekiwania na stanowiska będą duzo mniejsze.Z daleka od stanowisk Ostrowski(ćwierć inteligent) Smoczyński,Sementkowski(kombinatorzy)

# Bogumił

21.11.2006 18:57

Koalicja tylko z PiS, nowa jakość i zmiany na lepsze.

# 123

21.11.2006 19:08

Bogumił
Ty chyba dopiero co sprowadziłeś się do Miasta

REKLAMA

# Bogumił

21.11.2006 19:20

Mieszkam już dość długo i widzę rządy Gospodarności a raczej pseudo..Radni tej partii też ich mają dość, nie radzili sobie z nimi.

# Spijacz piany przed TV

21.11.2006 19:22

Bogumił przypomina mi w wypowiedzi Oracza lub Zajca . Jasne że by się chciało takiego aliansu z PO wy nieudane materiały na księdza! Wtedy wszystkie przewałki żłobkowe i w komisji socjalnej przeszły by bez echa. Jeżeli Kaznowski zgodzi się na taki układ to tak jak by opluł wszystkich wyborców domagających się diametralnych zmian. A wtedy to zapomnij Pan o stołku na Wiejskiej! P.Kaznowski miej Pan więcej honoru i zamysłu bo znów Ostrowski będzie cieszył się ostatni.
Ps . Przypomnij sobie panie przyszły burmistrzu kto Ci wyciągał ludzi z ekipy ( Oszmian ) i szkalował Cię na tle dzielnicy. Raz jeszcze więcej honoru , zycze!

# Krzyś

21.11.2006 19:28

Kaznowski przez 8 lat z nimi też nie radził, on to pamięta. Ich kłamstwa, oszustwa i złośliwości. Nie może zawiązać koalicji z komuchami, nie jest Hanią.

REKLAMA

# Beksa

21.11.2006 19:32

Gdyby Kaznowski wziął slub z PiSem to przy jego głowie wyhustają go szybko.PiS lepiej potrafi wejść księżom gdzies...Przyklad Aveciarz. Nie wyobrażam sobie by wydania nie uzgadniali z ...I slawetne reklamy.
Z Gospodarnoscią to Smok musiałby się wstydzić gdyby mu zaproponowali vice ale gdzie chlop ma wstyd.Bedzie czekać na okazję.Za duzo zainwestował w Głódzia a ten go zostawił.
Rostrzygnie wszystko Hanka.Moim zdaniem jesli nie dogada sie z Borowskim- po niej.Wtedy tutaj wariant drugi

# bezinteresowna

21.11.2006 19:52

Boże,żeby Berman nie decydował o obsadzie stanowisk w Warszawie,dlatego nie popierajcie Hani,która świadomie nie chciała jego poparcia,gdyż wszyscy widzieliby już koalicje Po i lewicy,czyli powtórkę z piskorczyków.A ona chce uchodzić za niezależną a tak nie jest.

# Krzyś

21.11.2006 19:54

Dla Jacka na dobry sen tylko PiS. On burmistrz a vice PiS i PO. Panowie SS do oślej ławy za karę, za brak prawdziwego domu kultury, szkół, żłobków......

REKLAMA

# Mariola

21.11.2006 19:58

Burmistrz Kaznowski jest już oczekiwany przez mieszkańców.

# Bolek

21.11.2006 20:00

Już wiwatuję.

# marysia

21.11.2006 20:39

Krzysiu za brak prawdziwego domu kultury akurat odpowiedzialny kaznowski a za szkoły i żlobki ostrowski.. gdzie tu logika w twoich wypowiedziach??

REKLAMA

# Aveciarz

21.11.2006 21:01

A Aveciarz ni ejest uzgadniany z księdzem ani nawet z arcybiskupem.
Straszne kołki próbują nadawać ton temu forum...

# Krzyś

21.11.2006 21:08

marysiu jesteś w błędzie. Smok przeszkadzał i tylko on. Brak szkół, przedszkoli i żłobków to jego sprawka. Chora wizja rozwoju Białołęki.

# RADAR

21.11.2006 22:00

Jeśli wygra Marcinkiewicz, to na Białołęce koalicja Gospodarności, PIS-u i Lewicy. Ostrowski - burmistrzem, Smok - vice ds inwestycji, losowanie na lewicy kto weźmie stołek vice- ds oświaty.

REKLAMA

# antypis

21.11.2006 22:14

Haha większej głupoty nie czytałem. To już chyba sam Ostrowski się udziela na tym forum.
Radar to ty masz ale ustawiony na Marsa albo najbliższy sklep monopolowy gdzie dają do każdego kupionego litra halucynogeny gratis.

# marysia

21.11.2006 23:04

haha, smoku przeszkadzał! ostrowski siedział na d...e i kase se zbieral (na zlobek dla zony) a dom kultury w szkole był pomysłem kaznowskiego a w wybudowaniu szkoły (ostródzka) to akurat przeszkadza kumpela ostrowskiego niejaka Ziętecka!! haha, oj krzysiu, krzysiu, ty to chyba naprawdę jesteś oraczem , bo takie głupoty piszesz jak oracz na swej stronce czy w gazetach..

# Spijacz piany przed TV

22.11.2006 09:20

Faktycznie myśli niejakiego Krzysia to debilizmy w stylu naszego partyjnego ulubieńca internetowego zwanego Oraczem. Co do strony internetowej wymienionego to założyłem się o kilka pianek które z chęcią śmignę przed TV że po wyborach już nic w niej nie zmaluje nowego. I pianki mam. Wystarczy powciskać odnośniki np PRASA O MNIE , PRZYJACIELE , PRZYSZŁOŚĆ , GALERIA i tylko wyskakuje zamyślony Oracz. Takie zdjęcia miał i Sementkowski i sam Wąsacz jak to stwierdza inny Piotr. Widać że Oracz vel Krzyś małpuje od Panów SS . Oj niedobrze , niedobrze co na to Ostry? To jego powinno się małpować!
Uciekam od meritum tematu , chyba za dużo pianek HAHA
Tak więc gdzie nie wcisnąć tam Oracz. Uwielbienie samego Siebie to grzech ex ministrancie. Ja wiem że najlepszym PRZYJACIELEM Oracza jest inny Oracz . Że PRASA powinna pisać tylko o Oraczach. Że w GALERIACH takich jak np. Zachęta wisieć powinny wszelkie obramowane Oracze. Że PRZYSZŁOŚĆ dzielnicy to przyszłość dynastii Oraczy. Ale było by nudno i wieje demagogią .Ale nie jedną demagogię nie raz puszczałeś więc będzie Ci to wybaczone. Chociaż mamy się z kogo pośmiać a ty bierzesz swoją gaże za robienie z Siebie błazna . Więc wszystko gra !!! Czasami lepszy jesteś od kabaretu moralnego niepokoju tyle że oni musza główkować a z Ciebie wychodzi naturalnie. Nie myślałeś by się przekwalifikować i startować na gwiazdę estrady. Miałbyś w ten czas wszystko co byś chciał i PRASĘ własną GALERIE wielu przyjaciół z branży I PRZYSZŁOŚĆ była by świetlana!
Ale by być prawdziwą gwiazdą potrzeba ksywki hita a nie nazwać się Krzysiu .Z koro jesteś Oracz to wspaniałą alternatywą idealnie pasującą do Twego stylu działania było by ZBIERACZ! HAHA , pianki naprawdę działają na humor i kreatywizm!
Ps. Pozdrawiam tą co trzeba i Piotra którym się posiłkowałem przy tworzeniu tej historyjki.

REKLAMA

# Malutka

22.11.2006 09:48

Tekst fajowy. Spijacz z jakiego sklepu masz takie pianki? Poziom fantazji po wypiciu faktycznie wzrastający! Acha , faktycznie strona "Olacza" była robiona chyba na potrzeby k. wyborczej. Radny wrócił do swego starego działania a właściwie barku działania.

# Osiołek

22.11.2006 16:47

Ha ha ha. Ale ten Krzyś głupi. Chyba jakieś muchomory zjadł i gada takie bzdety. Już Krzyś z bajki i jego Kubuś Puchatek są mądrzejsi od tego Krzysia z forum.

# Spijacz piany przed TV

22.11.2006 17:37

Cześć MALUTKA! Faktycznie poziom imaginacji po kilku piankach bywa naprawdę wysoki. Jednak kierując się wymogami prawnymi i moralnymi , patrząc na nick MALUTKA stwierdzam że nie podam Ci adresu z takimi piankami bo byś jeszcze na fazie molestowała jakiegoś kolegę z klasy , inni by to nagrywali i skończyło by się na zabawie w wisielca! Z drugiej strony mógłbym napisać że recepturka jest własna ale dla większości aktywnych forumowiczów zaraz będzie się to kiepsko kojarzyło . No bo jak pianka ,receptura własna. I jak się piankę robi! Nieważne . Ważne jest to że przemyślałem tak bez użycia pianek pewna kwestię. Apeluję do internautów zle patrzących na poczynania Bartka , Włodkowskim zwanym! Apeluje do tych którzy nie chcą czytać i oglądać Piotra Oracza na łamach pisemka kulturalnego. Mylicie się wszyscy. Dzisiejszego dnia stwierdziłem że Piotr Oracz vel Krzysiu jest mocno związany z kulturą . Ma dar rozśmieszania , pisze i gada głupoty oraz debilizmy mocniejsze niż siła kabaretów Koń polski , Moralny niepokój czy Ani mru mru! On nawet nie wie że ma taki dar a marnuje się w naszej dzielnicy jako radny. Powyżej wymienieni muszą główkować a temu jak z rękawa leci. Zaprawdę powiadam Ci Pozostaw synu służbę w ratuszu i zabawiaj masy dzielnicowe , pracą wielce zmęczoną . Przeto mówię Ci że debilizmami i demagogią bramy nieba sobie otworzysz , AMEN!
Bartek , ty to masz głowę do wyławiania talentów .Winszuje i pamiętaj że jak Piotr zyska renomę Błazna Warszawy orderu debilatora III klasy to warto będzie być jego agentem. Nie dajmy mu się zmarnować!!!

REKLAMA

# Aveciarz

22.11.2006 23:31

Bartek, na którego źle spoglądają, pozdrawia tych, co w d...e mają to, aby:
a) prezentowane poglądy były spójne - inaczej nie są wiarygodne (casus Spijacza);
b) mieć odwagę przyznać się do błędu (casus Gęsiny);
c) nie wywoływać wilka z lasu;
d) nauczyć się elementarnych zasad pisanej sztuki komunikowania.

# veritas

23.11.2006 06:51

i F nauczyć się nie okłamywać wyborców że pismo nie jest polityczne , inaczej nie jest ono wiarygodne ( casus Aveciarz )

# marysia

23.11.2006 08:07

a E?

REKLAMA

# Aveciarz

23.11.2006 09:17

bo nie jest. A jeżeli naród nieświadomy - to przykro...

# veritas

23.11.2006 09:28

F jak fałsz

# Spijacz piany przed TV

23.11.2006 15:21

Oj Bartek , Bartek moje głupoty i dyrdymały należy cedzić przez podwójne sito. Część tekstów jest dosadnych i słusznych ta druga i znacznie większa objętościowo to farmazony! Gazeta technicznie jest spoko. Z koro nie ma co się lubi to się lubi co się ma! To nawet bez pianek jestem w stanie sklecić! A tak do was Panowie Aveciarz i Veritas. Nie ma co sobie dziury wiercić w brzuchu bo zamiast causa będzie na forum Cassus Beli!

REKLAMA

# ryksiarz

24.11.2006 19:29

czytając te fora zastanawiam się nad jednym...
Dlaczego wam k...a kary śmierci przy urodzeniu
nie dali.???????

 Matka_Sławka_z_Gdańska

24.11.2006 21:22

Poniewaz bandyci umilowali zycie ponad wszystko !
Od zaplodnienia jaja, az do ostatniego kesa zestawu kentucky.

# baba

24.11.2006 22:25

Kiedy można przynieść pościel? Zasłony też maglujecie? Chciałabym żeby moje Marysia maglowala bo widzę że zna się na rzeczy

REKLAMA

# Bolek

25.11.2006 19:13

Łeb niech Ci wymagluje
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break