REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Dwa fronty

# smutas

23.11.2006 10:39

Hanka przy swoim usmiechu ( nie zawsze w danym momencie potrzebnym )padnie. Padnie ,dlatego że zarozumialość jest chorobą każdej partii która traci rozsądek lub umiar.Znajdzie się tam gdzie nie chciała .PiS przekręci Platformę rozbijając ją powoli.Przy takich jak Rokita to może i dobrze.
Marcinkiewicz także nie jest zadnym asem.Warszawiacy tak jak inni lubią obiecywanki.Jeden czy też dwa mosty -jaka to różnica ?.W sumie stracimy wszyscy.Jedni i drudzy na stanowiskach poupychają swoich.
A my ?.

# NN

23.11.2006 13:12

A my czegoś się nauczmy i głosujmy pozytywnie a nie negatywnie. I przypomnijmy sobie, czy nie odbudowujemy pewnego układu głosując na pewną zakłamaną kobietę.

# yyy

23.11.2006 22:48

A ja słyszałem że członkowie PO są głodni stanowisk i tylko czekają kiedy zastąpią ludzi Smoczyńskiego, a nie tam, żeby sprzątać tylko na kasę.

REKLAMA

# POPIS

23.11.2006 22:49

Co za frajerzyna..To znowu ty, Jaworski..??

 Piotr Dąbrówka W.

24.11.2006 09:00

To nie mój post.
Proszę nie szafować moim nazwiskiem. Też nie podoba mi się sytuacja, że to forum jest w praktyce anonimowe, a administrator forum pozwala na różnego rodzaju anonimowe dyskusje, których poziom mozna uznać, pisząc spokojnie, za conajmniej niski.
To swoistego rodzaju wyjątek na Białołęce jeśli chodzi o fora.
Sposób pisania "POmocnika" nie jest głosem PO a kogoś anonimowego.
Piotr Jaworski

# Krzyś

24.11.2006 11:14

A czy nie jest układem wyjęcie Zakładu Opiekuńczego przy Mehoffera z okręgu II i dokoptowanie do okręgu Tadzia III. Komu tak bardzo zależało na takiej zmianie? Co o tym myślicie?

REKLAMA

# marysia

24.11.2006 15:00

co oracz?? rozpaczasz,że ci zabrał tadzio wyborców?? jeszcze ci mało?? przeceież i tak sie dostałes.. a ja myślałam że oaza już nie działa, ale się jednak grubo pomyliłam.. ty i zajc.. ech, na przyszłość trzeba odebrać oazowiczom prawo do głosu

# mixer

24.11.2006 15:41

prawa do głosu?????????????? nawet osadzeni go mają!!!!!!!!!!!

# NN

24.11.2006 18:15

POmocnik jest jakiś dziwny - pomaga PISowi. Musiał się zapatrzyć na Niesiołowskiego. To chyba wpływ TVN.

REKLAMA

# michał

24.11.2006 22:38

Podoba mi się ta rzeczowa dyskusja jak w dowcipie Mrożka: facet kręci się nerwowo po ulicy i pyta przechodniów gdzie tu jest wc? wszędzie, odpowiada mu ktoś szczerze żdziwiony jego pytaniem.Nad rysunkiem proponuję umieścić napis Białołęka

# Zyta

25.11.2006 19:10

Do POmocnika.
PO nie uzyskała większości w Białołęce. Przeszkodzili piskorczycy. A dobrze im tak, pycha ich już gubi. Zanim się rozkręcą trzeba będzie POnich sprzątać.

# dosadny

25.11.2006 19:13

Piotr z Dąbrówki niech wraca do Wołomina

REKLAMA

# zibi

25.11.2006 22:11

POmocnik wiesz, że prokuratura jest w stanie dojść kto ukrywa się pod pseudonimem. Uważa, bo to co twierdzisz to są same pomówienia. Zresztą sam chyba do końca nie wiesz o co mówisz, bo we wszystkim widzisz niejasne kwestie a żadnych konkretów.

# Zyta

26.11.2006 09:31

Dla prokuratury komisja rewizyjna rady znajdzie ważniejsze sprawy.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy