REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Przemyslenia Piotra Kozlowskiego

# mały Janek

15.09.2006 23:21

Są tematy ktore oceniasz nie zawsze prawdziwie.Piszesz że sa tacy radni ktorzy nie umieją się wyslowić lub tylko podnoszą ręce.Faktycznie.Kto takich gamoni wybrał? Co taki wniesie w zycie społeczności .Napoleon kiedyś powiedział że niemowa nie może dowodzić.Może być odwrotnie tak jak z Zawiszą że gada bez sensu.
Twoja siostra jest lekarzem i zarabia dużo mniej (anestezjolog ).Moze za malo pracuje.Spytaj sie o ilość operacji w ktorych uczestniczy ,godzin pracy,dyzurow,kwalifikacje itp.Moze sie okazać że przyczyny są inne.No i nauczycieli.Nie ubliżając sa rożni.Godzin pracy w tygodniu -18.Spytaj się jak jest w innych zawodach ile mają urlopów.Czy spełniają święte misje, jesli tak to wróć do hasla :gospodarza po plonie poznasz.Efekty -matury.
No i jeszcze jedno.Piszesz że klub PiSu podjął próbe stworzenia projektu o odpowiedzialności ...Będziesz, tak to wygląda startować z listy PiSu bo sie przymilasz -skończysz na haslach.

# Dyzio

15.09.2006 23:40

Piotr ma dużo racji. Tylko to już nie jest problem lekarzy czy nauczycieli, raczej ich pacjentów uczniów i rodziców. Angielski to prosty język i łatwy w nauce- a etaty czekaja w Irlandii i Wielkiej Brytanii. Jak sie nie zmieni to zostaną tu tylko radni bioracy czesto za nic 1700zł i kiepscy urzednicy- reszta wyjechala lub wyjedzie. PiS dawał i jeszcze troche daje nadziei na zmiane. ALE coraz mniejsza... Nie rozumiem po co tak dopieszcza Gospodarność w Białołęce.

# piotrek

16.09.2006 00:29

Mikry Janku!
Kto ich wybrał? A kto wybrał Andrew L.? Te same ludki i nie mozna do nich mieć pretensji-TAKI JEST POZIOM SWIADOMOŚCI LUDKÓW W POLSCE( bez uogólniania). Nic nie wniesie taki w życie społeczności. Napoleon powiedział również, że do prowadzenia wojny są potrzebne są 3 rzeczy: pieniądze, pieniądze i pieniądze, a czy wojny są dla społeczności potrzene? NIE!
Na pewno nie masz na mysli Zawiszy Czarnego( hi, hi).
Odpie... od mojej siostry , bo zapie... jak mały samochód, żeby utrzymać rodzinkę na poziomie polskim, a nie europejskim, ma teściową w Finlandii od wielu lat i jakoś tak nie emigruje, mimo, iż zarobiłaby tam wielokrotnie więcej niz tutaj( to chyba coś oznacza!). Tak nauczyciele są różni, ale żeby nie było tutaj bałwochwalstwa, nie powiem nic więcej w temacie my wife.
PIS podjął próbę stw. pr. o odp. ( słowa p. Gosiewskiej)...zobaczymy, nie mówię tak lub nie..zobaczymy.
Gdybyś znał moją determinację i upartość, nidgy nie wypowiedziałbyś ostatniego zdania, ale idąc śladem obecnego systemu nie dziwię Ci się......narka

REKLAMA

# Janek może być mikry

16.09.2006 09:14

Piotrku.Otóż Cię znam.I dlatego napisałem to co wiem.Czekałem takze jak będziesz argumentował Twoje spojrzenie na mój opis.Na szczęscie nie pomylilem się.Powiedziales co robi się by oficjalnie narzekać a nieoficjalnie żyć na poziomie.To jest polskie.Praca prywatnie w szpitalu na czyimś sprzęcie ,udzielanie korepetycji bez podatku ,kiwanie państwa.Na starość narzekanie -co to k.... za emerytura.A kto zatem ma pokazać szlachetność?Nowe pokolenie.Po obserwacjach rodziców.To według Wańkowicza są polskie cuda na kiju.Obserwując kościół zrozumiesz dlaczego odchodzą.Dobrze być kaznodzieją gorzej być wzorcem.

# Nostradamus

18.09.2006 13:23

Znam Ciebie "kotku" Piotrze Kozłowski, walczysz od wielu lat z tymi biurokratami, tylko oni tym się nie przejmują i to jest przykre. A to się nie zmieni. Wcale nie oznacza to żeby przestać walczyć z nimi, bo ja też ich nie lubię. Pozdrawiam .
p.s. napisałem "kotku", bo jak ostatnio zobaczyłem twój numer rejestracyjny, to sorry .......wyobraźnia działa.

# piotrek

18.09.2006 19:20

ciekawość 1 stopniem, ale jestem ciekawy kim jesteś Nostradamusie? Dobrze, że mój nr. rej. jest nie znany do końca wszystkim, bo ludziska potrafią mieć dziwne skojarzenie, jeden taki ludek zapytał mnie w związku z tym " czy jestem zwolennikiem Związku Radzieckiego"? Ludki mają naprawdę skrzywione skojarzenia, a ja tylko jaja sobie robię..................

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024