REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

(Apolityczność )

# spokojny

15.09.2006 14:25

Prezes AVE ciągle -takie odnosze wrażenie waha sie przed startem w wyborach.Odwolam sie do srodowiska ,przemysle ,rozważe ,itd. Uzasadnienia takie jak u wszystkich.Dietę oddam ,może narzeczona z tego tytułu bedzie miec muchy w nosie ale przecież wyższa sprawa ,musi zrozumieć .Co się nie robi dla innych.Z 16 strony otrzymuje wsparcie Oracza ,Stanczyka,Polit,Oszmiana.Polit napewno ma jakies doswiadczenia .Dziala w oświacie i z tego co słychac nie pozuje.Pozostała trójka to zmieniając naglówek strony -Chwyt wyborczy "kużni obywatelskiej".Bedziecie startowac w czwórkę.Co bedziemy miec z tego my?.Zwykli ludzie.Może powinni wpierw pochwalić sie co zrobili w tej kadencji tak konkretnie .Ale nie 5 X.Teraz.
I dlatego zwracam sie do Ciebie Bartłomieju (mój rówiesniku ) nie pędz tych mlodych w swiat polityki,jako dzialacz BOKu prowadż w swiat lepszy,kultury.I Ty sie nie rozdrabniaj na mydło. Wszystkiego nie ogarniesz ,nie kazdy zrozumie Twe szlachetne intencje. Może pomyśl że tej trójce potrzebny jesteś dla innego celu?
Wpływaj na wrazliwość czytelników młodych nie wystawiaj ich na eksperymenty.

# Prezes Ave

15.09.2006 15:24

Rówieśniku Mój! Z tego co wiem to Paweł Stańczyk i Andrzej OSzmian nie będą kandydować w tych wyborach. P. Stańczyk próbuje chyba dostać się do Rady Warszawy, więc Białołękę ominie szerokim łukiem, a Andrzej Oszmian w ogóle nie będzie startował.
W tej sytuacji nie czuję się manipulowany ani przez Panów z PiS, ani przez oszczędzoną przez Ciebie Panią Radną, ani przez nieobecnego w wypowiedziach, ale łamach tak - przedstwiciela PO.
Jak zapewne zauważyłeś, Rówieśniku Mój, uwrażliwiamy na 18 stronach. Te dwie pozostałe dotyczą przecież możliwości wyrażania owej wrażliwości lub jej spożytkowania... Toż to wrażliwość obywatelska. W każdym razie jak stało w Aveciarzu chyba ze 3 razy: napiszemy o KAŻDEJ ciekawej inicjatywie, dotyczącej młodych ludzi. I katolickiej, i prawosławnej, i ateistycznej, i PIS-owskiej, i SLD-owskiej... Nie ważne jest pochodzenie, a idea i środki do jej realizacji prowadzące.
Po drugie - znamienne, że każdy tekst, w którym pojawia się słowo "radny" musi być oznaką "wsparcia", "popracia", "układów", "wpływów"...
Rówieśniku Mój! A może obawiasz się konkurencji?
W każdym razie - proszę, nie pocieszaj narzeczonej. Z tym poradzę sobie sam.

# Telimena

15.09.2006 22:53

Ho,ho,ho.Kazdy kawaler sądzi że z narzeczoną sobie poradzi.Nic bardziej błędnego mlody człowieku.Nie kazda narzeczona to lelum polelum.Uważaj na siebie.To może być cwana gapa.Jako zarozumiały kawaler możesz się przejechać .Przytrafilo się to mądrzejszym od Ciebie.Nie kazda jest ofiarą.

REKLAMA

# Prezes Ave

16.09.2006 13:09

O Agnieszce - cwana gapa? No, nie! Taka zniewaga krwi wymaga!
A co do jazdy. To i owszem. Jeżdżę sobie z Agnieszką, a właściwie wozimy się. Bo Ona ma prawo jazdy. I pruje bez opamiętania. A na moją zarozumiałość nie zwraca uwagi. Przynajmniej od 8 lat.

# zapisana

16.09.2006 14:31

Brawo Bartku,chyba ci pismacy forumowi echa próbują Cię zmanipulować,nie daj się,a ONI niech sami startują w wyborach i pokażą na ile są skuteczni.Maria Chromińska

 Matka_Sławka_z_Gdańska

16.09.2006 16:28

Ile ?
Osiem lat !? O zeby cie....
Bez slubu ?!!!
Musisz byc chyba bardzo zagubiony, skoro sie wciaz tak ekscytujesz manewrami kobiecej dloni ( uroczej z pewnoscia ! ) na drazku od zmiany biegow... no ?
Wiec... rozumiesz....
yhm... sluchaj..., Mama postaraja sie byc delikatne, w ktoryms momencie mezczyzni dojrzewaja do nieco innych zachowan... niz jedynka, dwojka... i wrzucaja wsteczny. Para - buch ! Biodra w ruch ! Tak. Wiesz ?
No to czego sie boisz glupi ?!
Czemu nie chcesz isc na calosc....

REKLAMA

# Prezes Ave

16.09.2006 23:41

W aucie są też inne uchwyty poza drążkiem od skrzyni biegów. Znacznie ciekawsze, Mateczko. Uhhhh... Kto jak kto, ale, że Ty doświadczona dojrzała Mateczko tego nie wiesz...? Czyżby jakaś homo-pruderia? O, Niebiosa - żal d... ściska.
A właśnie - pozdrawiałem Cię w Aveciarzu. Wypadało by podziękować. Wiem, że miejsce pozdrowień niezbyt chwalebne, jednakowoż kurtuazja kurtuazją pozostaje. Nawet w kontekście Aveciarza.

# ciekawy

18.09.2006 19:22

Tyle lat i czy stawiasz na samodowolenie?

# Prezes Ave

18.09.2006 21:40

Cóż za ciekawość? A fe świntuchy!
Wiadomo, że trudno wszystkich zadowolić, więc proszę pytających o podawanie sympatii politycznych, abym mógł sprostać gustom.
Eeee... Nie ma to jak pikantne szczegóły na forum.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break