REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Ludzie ,zapraszam wszystkich na...

# Michał Chmielewski

15.09.2006 07:16

Wiele piasku w klepsydrze się przesypało jak ostatnio się tu rozpisywałem. Nie pamietam dobrze ale była to polemika z jakimś siekierkiem kurpiowskim czy jakoś tak...Nieważne.
Znajomy mi powiedzał że forum do dobry pomysł więc dziś ja zabawię się w B.Włodkowskiego z którym w radzie programowej jestem! Postanowiłem zareklamowć inicjatywę obywatelską na rzecz dzielnicyw sferze kulturalnej i sportowej -oto ona:
Tak więc zapraszam wszystkich forumowiczów - małych , dużych z dziećmi i bez ( tych starających się o dzieci-jasne że tak ), chudych i tych przy kości , kłutliwych i luzaków. Zapraszam wszystkich od piwoszy którzy o 7 rano mająmisje na wydojenie 2 butelek browca po normalnych ludzi pracy i nauki po radnych zaradnych i bezradnych po burmistrzów i innych ...mistrzów.
Wpadnijcie na 12-stą w sobotę 16 IX do BOKu na Van Ghoga obejżeć I festiwal sztuk walki na dzielnicy. I będzie skromny ale co roku będzie ciekawiej- zapewniam. ten festiwal to promocja kultury , sportu i ...turystyki! POZDRO!
PS- wchodząc na forum nie omieszkałem się poczytać postów. Nic się nie zmieniło - nadal te same dewagacje!
A to "przystawka" z POlubców albo "danie" z PISmanów dodatkowo "surówka" z SLDuchów i troche "pierniczenia" na tematy rózne. Wszystko to polane sosem " ala Smoczyński musi odejść". Analiza jest prosta. Kochani dzielnicowi frustraci - wpadnijcie na 12-stą w sobotę dokładając starań " o atrakcyjniejszą kulturalnie dzielnice" - odbiorcy też potrzebni!
PS II - kolega powiedzał mi bym się zabezpieczył ( chodz jestem już od dawna dorosły to się zabezpiecze ) NIE BIORĘ UDZIAŁU W KONKURSIE JAKIM SĄ WYBORY!!!

# B. Włodkowski

15.09.2006 09:24

Choć Kolega jest dorosły, to jednak pozwolę sobie Kolegę uświadomić, że zabawa w B.Włodkowskiego nie uchodzi bezkarnie - pozostawia trwałe ślady w psychice, zachowaniach, języku...
Zabezpieczenie w tej sytuacji wskazane jak najbardziej.
Dla dobra wszystkich.
A z doprowadzonej do szczęśliwego celu inicjatywy bardzo się cieszę i trzymam kciuki. Myślę, że cała Rada Prog. - choć dowie się o wydarzeniu post factum - także. POZDRO!!!

# M.Ch

15.09.2006 10:29

Niekoniecznie- są jeszcze telefony!!!

REKLAMA

# M.Ch

15.09.2006 10:32

Pozatym - reklamowanie ala Włodkoski Bartek na forum publicznym uważam za trafne - czyli na Twój plus panie przewo.

# student

15.09.2006 11:05

Co za inicjatywa - czy poza "mordobiciem" będzie coś ciekawego?

# M Ch

15.09.2006 11:47

Rany - czy będą padały mądrzejsze pytania ? Chyba przed tym ostrzegał mnie koleś , mówiąc o zabezpieczeniu...
Festiwal ma przybliżyć naszym "miejscowym" czym tak naprawde są sztuki walki. To nie tylko "mordobicie" - jak przytoczył tu student zapewne fana wzmacniania przegubów dłoni trzymającej joypada od konsoli do gier. Sztuki walki to rozwój fizyczny przy jednoczesnym zachowaniu spokoju. To sposób na wyładowanie - dobrze działa na jeśenne depresje. To też mozliwość poznania kultury dalekiego wschodu ( i nie tylko ).
Nie będe też ukrywał że festiwal " Kamikaze " ma na celu promocje szkół sztuk walki - więc element marketingowy jest zachowany. - chodz profitów organizatorzy z tego mieć nie będą.
A co do rasowego " mordobicia" to szybciej je znajdziemy na meczach naszej extraklasy!!!
Ok- to by było na tyle!

REKLAMA

# b.

15.09.2006 12:41

Ależ ja nie dostrzegłem w pierwszym poście złych intencji...
Po prostu, zostałem wywołany i po koleżeńsku (nie "przewo...")wskazałem na konsekwencje forumowej aktywności społecznej. Pozdrawiam.

# siekierka kurpiowska

16.09.2006 01:22

może i wiele czasu minęło, ale z ortografią dalej .... się KŁUCI

# M. Ch

16.09.2006 07:08

Ciebie też zapraszam kolego

REKLAMA

# NN

16.09.2006 12:44

Tak podejrzewałem -to jest jednak Rada popkultury a nie kultury. Też fajna, ale ona juz istnieje od dawna i liczy kilka milionów członków.

# tomek

16.09.2006 14:43

Ale impreza kilka osób występujących i paru widzów,ale nic dziwnego kiedy do organizacji zabiera się CHMIELEWSKI TO<JEST DUŻO SZUMU I PIANY, MITOMAN>CZAS NAJWYŻSZY PANIE CHMIELEWSKI ZADBAĆ O POPRAWNĄ PISOWNIĘ<BO TO NIEPATRIOTYCZNE.SĄ SŁowniki , które można kupić w supermarkiecie za grosze.

# Prezes Ave

16.09.2006 23:43

Dlatego własnie szkoda, że Rada, która poprzez Szanowną Osobę Organizatora w jakiś sposób była "zamieszana" w imprezę została postawiona przed faktem dokonanym... Na przyszłość Drogi Panie Vice oczekiwalibyśmy więcej współpracy. Także w warstwie merytorycznej i językowej (dziękuję Siekierko - mnie nie wypadało).

REKLAMA

# nowa

17.09.2006 00:03

to niedobrze że w zarządzie rady bok już są zgrzyty.. a dopiero co ta rada została wybrana.. przed wakacjami? toż w sumie dopiero zaczynacie i już iskry lecą.. oj niedobrze..

# hisroryk-wyjątkowo

17.09.2006 10:41

Bez złośliwości koledzy, ważne że rzecz się spełniła. Jakby nie było specjalnością polską (nie tylko w literaturze) są Wielkie Improwizacje.
Pozdrawiam,
też Vice

# b.w.

17.09.2006 21:36

Oj, nieporozumienia, zgrzyty - wielkie słowa. Po prostu warto pewne rzeczy stawiać jasno. Żeby na przyszłosć nie było nieporozumień.
Podkreślam, że piszę jako b.w. - nie jako przew. - i wyrażam wyłącznie własne zdanie. W imieniu Rady mogę mówić/pisać wyłącznie po konsultacjach na forum gremium.
Myślę też, że po to dość długo konsultowaliśmy regulamin i rozważaliśmy wszystkie "trudne" przestrzenie, aby uchronić Radę od manipulacji. Trzeba dołożyć wszelkich starań, aby wszelkie inicjatywy w jakikolwiek sposób "otarte" o Radę były dokładnie przedyskutowane na forum.
Nie zmienia to postaci rzeczy - fajnie, że zaplanowana impreza odbyła się. Oby więcej.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA