REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Proszę o Państwa głos-Iwona Zygner

 IWONA ZYGNER

02.11.2006 08:52

Szanowni Państwo!
Mam 32 lata. Jestem Warszawianką, absolwentką Wydziału Zarządzania UW.
Jestem mężatką, mam¹ 7-letniego Bartka. Mieszkam na Białołęce, na Osiedlu Derby 6.
Posiadam dziewięcioletnie dooewiadczenie zawodowe. Pracowałam w Departamencie
Marketingu Banku Pekso S.A. w Zespole Analiz i Strategii Marketingowej. Obecnie w ZDM
zajmuję się Inwestycjami Mostowymi. Jestem członkiem fundacji Panda działającej przy
Warszawskim Ogrodzie Zoologicznym. Łatwo nawiązuję kontakty interpersonalne, mam
zdolności organizacyjne, jestem osobą kreatywną, otwartą na Państwa sugestie
i oczekiwania.
Warszawa to moje miasto, a sprawy Białołęki i jej mieszkańców, są moimi sprawami.
Deklaruję pełną dyspozycyjność i zaanga¿owanie w rozwiązywanie lokalnych problemów
dla polepszenia jakości życia w tym rejonie Warszawy. Jako Państwa przedstawiciel
w Radzie Dzielnicy deklaruję podjęcie wszelkich starań mających wpływ na usprawnienie
załatwiania spraw w urzędzie oraz wspomaganie wszelkich inicjatyw mających wpływ na
rozwój sfery kulturalno-ooewiatowej oraz infrastruktury na naszym terenie. Jeżeli udało mi się
zainteresować Państwa moją osobą oddajcie proszę na mnie swój głos. Liczę na Państwa
poparcie.
Jeżeli mogę w czymś pomóc, proszę o kontakt : e-mail: iwonazygner@op.pl
IWONA ZYGNER, POZYCJA 6, LISTA NR 4, OKRĘG NR 1

# Aldona

02.11.2006 12:10

Chciałabym pożyczyć trochę kasy
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA