REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

wybory samorządowe na Białołęce

 Monia

26.10.2006 13:33

Drodzy mieszkaćy Białołeki, bądź jej Wielbiciele!!!
Mam wielką prosbe,...ale może zacznę od początku :) Otóż w tym roku zamierzam pisać prace licencjacką na temat wyborów samorządowych na Białołęce, a konkretnie w jaki sposób kandydaci chcą przekoanć do swojej kandydatury mieszkańców naszej dzielnicy, czyli np. czy "reklamują" swoje kandydatury w internecie, czy maja swoje strony internetowe, czy rozprowadzane są ulotki kandydatów na terenie Białołeki, czy "przekonać" chcą Nas poprzez plakaty wyborcze. Więc bardzo by mi się przydała Wasza pomoc i była bym wdzięczna gdybyście na tym forum poawali mi info w jaki sposób dowiadujecie sie o kandydatach czy spotkaliście się z ulotkami , plakatami, Bądź bezpośrednimi wiecami wyborczym itp. Mogę na Was liczyć??:)

# Włodkowski

26.10.2006 16:50

Moniu, zawsze i wszędzie. Chętnie udzielę korepetycji! Myślę, że kilku innych radnych też. Tylko co na to Agnieszka?

 Matka_Sławka_z_Gdańska

26.10.2006 17:08

Moniko. Mowi Mama !
Dla swietego spokoju zaplac pare zlotych chlopcu. Dzieki temu bedzie odprezony (w dobrym tego slowa znaczeniu oczywiscie, moze nawet zapomni o zobowiazaniach ), komunikatywny i chetny, a ta druga zadowolona z tych paru zlotych, ktore przyniesie do domu.
Postaraj sie tylko, zeby banknot nie byl wymiety.
W ostatecznosci daj dwie piatki. Przy wyjsciu, oczywiscie

REKLAMA

 Monia_

26.10.2006 17:46

Drioga mamo, ale ja przecież nie mam brata Sławka. Tym bardziej z Gdańska!

# PIOTREK

27.10.2006 21:58

MONIA!
NAPOLEON POWIEDZIAŁ, ABY WYGRYWAĆ WOJNY POTRZEBA 3 RZECZY: PIENIĘDZY, PIENIĘDZY I PIENIĘDZY!
TO SAMO TYCZY SIE WYBORÓW!
MOŻESZ MIEĆ NA LISTACH NIKOGO NIE ZNAJOMEGO PRZEZ MIESZKAŃCÓW, ALE JAK BĘDZIESZ MIAŁA PIENIĄDZE TO WYGRASZ KAŻDE WYBORY!!!!!!!!!!
PRASA, PLAKATY, ULOTKI, SPOTKANIA Z MIESZKAŃCAMI,SUWENIRY, IM DROŻSZE TYM MILEJ WIDZIANE, KILKU, KILKUNASTU WILKÓW DO PROMOWANIA KANDYDATA, REKLAMA , INTERNET, GAZETY OGÓLNOPOLSKIE(TAK JAK WĄSACZ SOBIE DZISIAJ), ZA DARMO? HE?HE?, DOBRE MIEJSCE NA LIŚCIE, A TO NIE TAKIE ŁATWE, POWIEM INACZEJ BOGATEMU ŁATWIEJ.
NIE TRZEBA DAWAĆ KOMUŚ PIENIĘDZY, NIE TYLKO PIENIĄDZ JEST PIENIĄDZEM.
OCZYWIŚCIE JEST JESZCZE LEPIEJ JAK KANDYDAT JEST ZNANY LUDKOM, ALE ZAUFAJ MI, KASA, KASA, I JESZCZE RAZ KASA..

# xyz!

27.10.2006 22:05

Niezupełnie tak jest z tą kasą. Jeden gość (specjalista od reklamy (HI, HI), menedżer, PR-owiec, wybitny znawca mediów, własciciel agencji reklamowej, wydał 100 tys. w poprzednich wyborach i... przepadł.
Dziś (!?) odpowiada za kampanię jednego z kandydatow na prezydenta.

REKLAMA

# PIOTREK

27.10.2006 22:42

ALE O JAKICH WYROBACH MÓWISZ XYZ?
PARLAMENTARNYCH, CZY DO RADY DZIELNICY?
ZNAM KOLA, KTÓRY DO PARLAMENTARNYCH SPRZEDAŁ 3 DZIAŁKI I NIE WSZEDŁ. ALE JAKBY WYDAŁ Z 5 MILIONÓW, GWARANTUJĘ CI , ŻE BY WSZEDŁ. TYLKO KALKULACJA ZATRACA SIĘ, BO ZWROTY I ZAROBEK ZA TAKĄ KASĘ SĄ TYLKO PRZY ŻONGLERCE, A OLA CI POWIE O CO CHODZI, TYLKO MUSISZ POSTARAĆ SIĘ O PATRZONKO.
CHYBA RZECZYWIŚCIE WŁĄCZĘ CAPS LOCKA, CHYBA CZYTELNIEJSZE SA WTEDY TEXTY.

 Monia

02.11.2006 13:32

Wy tu gadu gadu o pieniądzach a ja nadal nie mam od Was żadnych konkretów :) Napiszcie mi jacy kandydaci i gdzie sie reklamują, z jakich mozliwości dotarcia do Nas korzystają. Ja jak na razie zauważyłam plakaty, informacje "reklamowe" w Echu Białołeckim, ale np. mało ulotek widzę. Czy Wy tez macie takie spostrzeżenia??:)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024