REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# solo

29.06.2017 12:03

jestem za progami

# MIchal K

29.06.2017 15:23

A ja jestem przeciwko progom.
Rozumiem idę progów zwalniających na małych uliczkach dochodzących do Osiedli, ale nie na takiej drodze jak przewodowa.
Jak napisała Stanisława, w przypadku zwoleńskiej/mrówczej/mozaikowej kierowcy starają się przejechać między progami. Z resztą samemu zdarza mi się tak robić, ponieważ progi są zbyt strome i szkoda mi samochodu, bo z wielkich zwolenników progów nie zwróci mi za naprawę samochodu.

# Gimby piszo

29.06.2017 22:10

Nie zły dzwą na tym zdjęciu...

REKLAMA

# Kierowca od 50 lat

03.07.2017 23:13

Progi nie są dla kierowców. Progi są dla wykonawców i ich zleceniodawców ... Najlepszym dowodem jest zainstalowanie tych "konstrukcji" w masowych ilościach na bocznych, rzadko uczęszczanych lokalnych uliczkach !!!

# figa

05.07.2017 15:23

progi trzeba zrobić wiem bo tam mieszkam i widzę jaką szybkością tam jeżdżą ,wyprzedzają na ciągłej oraz autobusy

# figa

05.07.2017 15:28

Na Przewodowej potrzebne sa progi ,radar i policja,bo to co tu się dzieje to żal mówić.Kierowcy to szalency a motoru 200 na godzinę jeżdżą,wypadek za wypadkiem przy wyjeżdzie z Dzięcioła,jestem za progami

REKLAMA

# xxx

08.07.2017 10:13

Niech pomysłodawca zamontuje sobie progi u siebie na placu i jeździ po nich w tą i z powrotem!!!

# coffee

23.08.2017 08:44

Zwińcie asfalt to problemu nie będzie. Progi są idiotycznym karaniem uczciwych kierowców za wyczyny tych, którzy i tak te progi przeskoczą służbowym autem.

# Kilof.

03.11.2017 18:21

Po co było budować drogę asfaltową żeby teraz na niej górki budować w ogóle nie trzeba było budować drogi to po piaszczystej i wyboistej drodze i tak jak ze 20 km/h nikt by ni przejechał, a ile to oszczędności. I tak dochodzimy do absurdu żeby wszystkie drogi usłane były śpiącymi, to nie lepiej tak co godzinę na każdą drogę gwoździ sypnąć.

REKLAMA

# gosc

07.06.2018 19:36

ehhhhh...przez baranów montuja takie cudeńka...moze lepiej fotoradar
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break