REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Powstanie Warszawskie -trochę inaczej

# Jolanta

02.08.2007 09:00

Jestem przekonana że to wielki ból Warszawy.Nie mogę się jednak pogodzić z jednostronną i nie zawsze mądrą argumentacją uczestników.Zginęło tylu niewinnych ludzi ,przypadkowo ,bez sensu, na chwilę przed zakończeniem wojny.Rozstrzeliwanych pojedyńczo i grupowo w tysiącach.Zwykłych cywili i co ? O nich to nic. Im to zadnego medalika ,bo może teraz Ci którzy przeżyli nie stanowią w swej zgryzocie łupu pod wybory.Spalone miasto z wszystkim ,co za lwnioski wyciągneliśmy z tej lekcji. Czy jesteśmy sprawiedliwi w ocenie ?

# piotrek

03.08.2007 09:11

najfajniejsze jest to, że politykierzy i urzędole, którzy cisną i okradają naród robią z tego tytułu wiele szumu, ale tylko dlatego aby ludzie pomyśleli, że politykierzy i urzędole są tacy sprawiedliwi i waleczni, że kosnolidują się z powstańcami przeciwko uciskowi cccp, a tak naprawdę, to postepują tak samo jak stalinowcy........obłuda i syf.

# rick

25.08.2007 01:52

to znaczy mordują wysyłają do łagrów - co dzidzi wie o stalinowcach

REKLAMA

# piotrek

27.08.2007 18:24

a co rick wie o ameryce i kolumbie, nawet go nie widział....oszukują, omijają prawo, nie ponosza odpowiedzialności za decyzje złe w stosunku do poszkodowanego...nawet powiem sa gorsi od stalinowców, bo tamci wiadomo, z zasady i wizerunku byli bandytami, a urzędol i urząd przyjazny dla petenta........ chyba pod stołem, powtarzam jeszcze raz ...to najgorsza kasta ludzi....mój znajomy adwokat zawsze powtarza mi jak sie spotkamy w urzędzie, że urzędników powinno się rozstrzelać jak w chinach za tragiczne pomyłki, i to niejednokrotnie przy urzędolach, oni dostają kocich mord i nie wierzą czy gostek se jaja robi czy naprawdę......a ja myślę tak jak on,.......naprawdę!!!!

 Matka_Sławka_z_Gdańska

28.08.2007 14:43

... czyli jest miedzy wami ''chemia'' ? Kiedy sie pobieracie ?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe