REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Radny Włodkowski się żeni...

# Życzliwy

19.08.2007 23:34

... tak jak w temacie. Bedąc dziś w kościele usłyszałem to na zapowiedziach. Ciekaw kiedy dokładnie. Pewnie cała rada dzielnica się zjedzie

# B.W. z narzeczoną

24.08.2007 05:57

Co do miejsca, daty i godziny - nie robimy z tego żadnych tajemnic. Zresztą kilka postów wcześniej wiele na ten temat napisano...
W każdym razie razem z narzeczoną gorąco zapraszamy wszystkie Życzliwe i Drogie nam Osoby (jak napisaliśmy w zaproszeniu) 1 IX 2007 o g. 13.30 - kościół w Płudach.
Przy okazji zachęcamy do odwiedzenia strony Fundacji Ave www.avetki.alleluja.pl.

# Wiesia z Mezem

24.08.2007 14:31

A my tu wszystkie, jak jedna, i te z klatki schodowej, i z naszego kola rozancowego, zastanawiamy sie w jakiej garsonce przyjdzie Wozniakowska ? Albo jeszcze Wam powiem, ze Pani Roza zna matke Lilki i podobno, ale to wielka tajemnica, Lilka bedzie w bryczesach i tyrolskim kapelusiku...
He. Ladnie w sumie... chyba ?
Mowilam od tym Edwardowi, mojemu Mezowi, ze i ja bym mogla... cos na glowe sobie zakupic, ale on tak na mnie popatrzyl, wzial jednorazowke, taka co mu kiedys kupilam i mowi:
Chodz Wieska, kark ci podgole...
I mi sie smieje.
Bo chcialam jeszcze powiedziec Dziewczyny, tak miedzy nami, ze Edka, to moda za bardzo nie interesuje... A Waszych ?

REKLAMA

# B.W. radny

25.08.2007 12:32

To Lilka też będzie?

# tez zonkos

25.08.2007 13:49

Oby sprostał obowiążkom małżeńskim.

# ZOSIEŃKA

31.08.2007 12:13

Może nasz Bartuś przestanie działać jak oszołom.Jest szansa ,że żona wpłynie uspokajająco na chore ambicje młodego radnego.Być może zacznie mówić ludzkim głosem.

REKLAMA

# oszołom B.W. z narzeczoną

31.08.2007 14:17

Droga Zosieńko serdecznie dziękujemy za życzenia, pozdrawiamy.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break