REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

POMÓŻCIE MI ODNALEŹĆ MOJĄ SUCZKĘ!

# Duśka

06.02.2009 02:09

3 lutego 2009 około godziny 12.00 w okolicy ul.Orneckiej (Warszawa - Szamocin/Białołęka Dworska) zaginęła suczka. Jest średniej wielkości czarna, podpalana, z białą krawatką na szyi. Niestety nie ma obroży! Posiada za to CHIP IDENTYFIKACYJNY oraz TATUAŻ w uchu z numerem 1392.
Suczka jest bardzo łagodna i ufna, reaguje na swoje imię oraz jego zdrobnienia, można więc na nią wołać EMI, EMISIA, EMCIA, EMILKA itd. Bardzo chętnie APORTUJE. Jest BARDZO ŁAGODNA (chowana z dziećmi i kotami).
DLA ZNALAZCY NAGRODA (kwota do ustalenia)!!! BŁAGAMY O KONTAKT!
TEL: 0 508 815 133
E-MAIL: ornecka@gmail.com
WWW: www.ornecka.blog.onet.pl

# Duśka

06.02.2009 09:27

Prosiłam o pomoc, a nie o żarty na ten temat.
Zwracam się do wszystkich ludzi, którzy rozumieją co ja w tej chwili przeżywam.
Innych proszę po prostu o ominięcie tematu. Dziękuję - Duśka

# Duśka

06.02.2009 19:57

Mój drugi wpis dotyczy czyjegoś niepoważnego komentarza na mój pierwszy wpis, ale dziwnym trafem zniknął - może autor wstydził się i go usunął - Duśka

REKLAMA

# opiekunka zwierząt

06.02.2009 20:36

Powinnaś być mądrzejsza niż mała suczka .Założyć jej paseczek z adresem .Teraz pozostaje Tobie lament.

# Duśka

07.02.2009 17:50

Dziękuję za rady, ale ja teraz potrzebuę pomocy, a nie rad. Wystarczy, że czuję sie winna i zrozpaczona. Gwoli wyjaśnienia - stale nosiła obrożę z naszymi telefonami i swoim imieniem, ale tym razem została wypuszczona na chwilę do ogródka bez obroży...

 Matka_Sławka_z_Gdańska

08.02.2009 10:43

Szczesliwa to suka, co ma taka Pania. Sa ludzie, co placa podatki, ktorzy przepadli we wrzesniu i wlasciel, czyli pies z kulawa noga za nimi nie pisnal. Dopiero przeglada notatki. Niby tatuaz ptaka w uszku, niby obrozkana szyi... ale co z tego ? Trzeba miec leb, zeby mozna bylo sobie malzowine podziargac i kark, by go skorzana galanteria z inskrypcjami ozdabiac.
Jedno natomiast Matke zastanawia i boli. Ta nagroda. Niezdefiniowana. Do targu... jak milosc wsrod kotkow i dzieci.
Nie meczmy pawia, badzmy szczerzy.
A ocierajac usta, powiedzcie: dalibyscie dwa tysiace baksow za zdekmpletowana zabawke ? Pomyslcie o tym. Bo w Alejach poczytali o co chodzi i mysla...

REKLAMA

# Kuku

08.02.2009 10:56

Ostatnio ktoś prowadził taką białą suczkę do chińczyka na bazarku. Będzie dużo kuciaka w cieście.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA