REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# KrysiaEmerytka

09.03.2018 10:39

Jestem na emeryturze , dużo spaceruję z moim Fafikiem(zalecenia lekarza kardiologa) i dość ma wycierania się o te samochody.Syn w telefonie pod klawiszem nr 1, ustawił mi nr do Straży Miejskiej.Dzwonię więc codziennie.

# Siwasz

09.03.2018 14:38

Kiedyś Ci ludzie mogliby cię odwieźć do szpitala po następnym ataku lub zawale, a tak tu umrzesz sama na swoim skwerku bez pomocy. Nikt nawet nie zadzwoni po Twojego Syna. Lepiej naucz fafika dzwonić po pomoc. Ciekawe czy Ty schylasz się po to co Fafik zostawia na trawniku

# KrysiaEmerytka

09.03.2018 16:51

Do #Siwasz Kochanieńki, po Fafiku sprzątam oczywiście.Syn kupuję mi w promocji takie torebki biodegrodawalne. Może i umrę sama na tym skwerku ale przynajmniej nie wśród tego złomowiska a pomiędzy krzewami i kwitnącymi kwiatami.

REKLAMA

# Kierowca

10.03.2018 06:31

Przecież to nie mieszkańcy mieli ten poroniony pomysł, żeby ludziom na podwórku zrobić parking. Nikt z kierowców nie jest z tego zadowolony, że musi ludziom jeździć pod nogami. Pytanie: Gdzie mamy parkować? Wiem, że niezmotoryzowani mają to gdzieś, ale to nie rozwiązuje problemu. Dlaczego nie protestowaliście, jak podejmowano tę durną decyzję?
Utrudniajmy dalej sobie życie i niech szerzy się znieczulica. Gratulacje.

# Kazimierz

13.03.2018 10:23

Znam świetny trik żeby nie płacić żadnych mandatów - stosuję się do przepisów. Jak nie ma miejsca parkingowego blisko wejścia do bloku to parkuję dalej. Świetny trik - spróbujcie! To działa! 100% skuteczności! Przez ostatnie 10 lat nie dostałem żadnego mandatu!
:)
Jak czytam komentarze to mam wrażenie, że niektórym wydaje się, że prawo do miejsca parkingowego w odległości do 50m od wejścia do bloku jest zagwarantowane w konstytucji. Niestety w Warszawie jest więcej samochodów niż miejsc parkingowych i trzeba się z tym pogodzić. Jak ktoś uważa, że miejsce parkingowe jest mu niezbędne to niech sobie kupi kawałek ziemi, ogrodzi i będzie miał.

# ...

05.04.2018 16:14

biedaczysko-leszczu zdziwil sie, ze musi stosowac sie do znakow i juz wie, ze nie moze parkowac poza miejscami wyznaczonymi. Co robil na kursie prawa jazdy? Takie znaki, powinny byc stawiane w wielu innych lokalizacjach a samochody musza parkowac tylko w miejscach do tego przeznaczonych, ktore zostaly wynajete lub wykupione.

REKLAMA

# Sąsiad bez auta

12.04.2018 15:16

A może by tak wystąpić do spółdzielni w sprawie budowy parkingu wielopoziomowego obsługującego wiele bloków a nie tylko narzekać. To są tereny zarządzane przez spółdzielnię, więc to ona a nie miasto za nie odpowiada. Cztery dodatkowe miejsca w poziomie nie załatwią problemu bo za chwilę ktoś zapyta dlaczego nie ma kolejnych czterech. Także radzę złożyć stosowną petycję z setką podpisów zaiteresowanych osób do spółdzielni. Inaczej zawsze będą uciekać od tematu.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy