REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# pol

27.06.2013 14:11

Pijakom i alkoholikom stanowczo mówimy nie!!!

# Koza

27.06.2013 15:03

To dobry burmistrz.

# z Dąbrówki

27.06.2013 15:06

Wniosek o odwołanie Burmistrza będzie przyjęty, jeśli zagłosuje za nim 12 radnych. Także ktoś z PO musi zagłosować za odwołaniem Burmistrza, aby go odwołać (przy założeniu, ze opozycja zechce głosować za odwołaniem Burmistrza - ale mają tylko 11 głosów). Panie Wojtku a Pan będzie głosował za czy przeciw odwołaniu?

REKLAMA

# miś

27.06.2013 15:16

zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie jako burmistrz. To młoda fala, która mam nadzieje zmieni obraz urzędników, polityków w Polsce, od którego się póki co zygać chce.
HGW popełniła duży błąd... Pani prezydent w panice się gubi.. mozna było to inaczej rozegrać i wyjsć z twarzą.

# Bogdan

27.06.2013 17:21

Takie jest życie polityka. Pan Grzegrzółka jest politykiem PO i na to stanowisko został powołany przez Hanię, która jest wiceprzewodniczącą PO. Nie ma o czym dyskutować. Zawinił musi odejść. Nie jest ważne czy młody, czy stary. Jak był powoływany nie było ważne czy jest mądry czy jest głupi. Ważne było, że ma rekomendację Hani, Prezydent Warszawy. Myślę, że jest okazja aby Białołęka wybrała burmistrza mieszkańca Białołęki. Najwyższy czas przypomnieć sobie o tym czym jest samorząd.

# ziuta szprycha

27.06.2013 19:22

Chyba radni nie zagłosują za pijanym burmistrzem , bo to wstyd i kompromitacja!
Miał honor i podał się do dymisji i tak trzymać !!!

REKLAMA

# Henryków

27.06.2013 19:56

Lepiej jakby został..

# Ziuta

27.06.2013 21:00

Zdecydowanie powinien odejść .Jesli pozostanie to co będzie miało wymiar sprawiedliwości dla słabych ,biednych i nie najmądrzejszych ? Pseudo skrucha i udawana pokora .

 tarantula01

27.06.2013 22:33

W prasie (bo tylko takie informacje posiadam) pojawiały się dwa wyniki poziomu alkoholu we krwi Burmistrza: 0,9 promila (alkomat) i 0,4 promila (badanie krwi). Ponieważ badanie krwi jest dokładniejsze niż "balonik", to jest miarodajniejsze. Nie wiadomo jaki czas upłynął od badania alkomatem i badaniem krwi. Jak krótki, to może się okazać, że Burmistrz miał we krwi bliżej 0,4 promila, niż 0,9 promila. Poza tym 0,4 to wykroczenie, a 0,9 to przestępstwo: http://www.bezpieczny.rowerzysta.com/artykul/po-piwie-legalnie-na-rowerze.
W tej sprawie prowadzone jest dochodzenie i ono odpowie na pytanie, czy Burmistrz może być przestępcą. Dopóki tego nie będzie na piśmie, to nie będę skłonny odwoływać Burmistrza.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

REKLAMA

 tarantula01

27.06.2013 22:33

W prasie (bo tylko takie informacje posiadam) pojawiały się dwa wyniki poziomu alkoholu we krwi Burmistrza: 0,9 promila (alkomat) i 0,4 promila (badanie krwi). Ponieważ badanie krwi jest dokładniejsze niż "balonik", to jest miarodajniejsze. Nie wiadomo jaki czas upłynął od badania alkomatem i badaniem krwi. Jak krótki, to może się okazać, że Burmistrz miał we krwi bliżej 0,4 promila, niż 0,9 promila. Poza tym 0,4 to wykroczenie, a 0,9 to przestępstwo: http://www.bezpieczny.rowerzysta.com/artykul/po-piwie-legalnie-na-rowerze.
W tej sprawie prowadzone jest dochodzenie i ono odpowie na pytanie, czy Burmistrz może być przestępcą. Dopóki tego nie będzie na piśmie, to nie będę skłonny odwoływać Burmistrza.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

# Tridlle

28.06.2013 09:37

Czy ktoś może wymienić zasługi owego pana dla naszej dzielnicy?

 Matka_Sławka_z_Gdańska

28.06.2013 09:54

Byłoby świetnie, gdyby wreszcie kiedyś popracował. W pełnym tego słowa znaczeniu... :)

REKLAMA

# Helenka

28.06.2013 10:22

rozum komunisty - teraz pracuje się głową nie łopatą. Panimajesz

 Matka_Sławka_z_Gdańska

28.06.2013 10:40

no właśnie...:)

# 2lukasz8

28.06.2013 15:20

Nie wiem czy to dobry pomysł panie burmistrzu Guział. Do pracy z młodzieżą powinne być delegowane osoby o nieskazitelnej przeszłości. Wiem, że to nie najlepsze porównanie, ale to coś podobnego do tej sytuacji kiedy w MEN miałaby pracować kobieta, która zakatowała na śmierć własne dziecko. Trzeba nade wszystko dbać o zasady.

REKLAMA

# 2lukasz81

28.06.2013 15:22

Nie wiem czy to dobry pomysł panie burmistrzu Guział. Do pracy z młodzieżą powinne być delegowane osoby o nieskazitelnej przeszłości. Wiem, że to nie najlepsze porównanie, ale to coś podobnego do tej sytuacji kiedy w MEN miałaby pracować kobieta, która zakatowała na śmierć własne dziecko. Trzeba nade wszystko dbać o zasady.

# 5tgb

28.06.2013 15:23

Nie wiem czy to dobry pomysł panie burmistrzu Guział. Do pracy z młodzieżą powinne być delegowane osoby o nieskazitelnej przeszłości. Wiem, że to nie najlepsze porównanie, ale to coś podobnego do tej sytuacji kiedy w MEN miałaby pracować kobieta, która zakatowała na śmierć własne dziecko. Trzeba nade wszystko dbać o zasady.

 antyurzędnik

28.06.2013 15:27

Nie ma to jak trzy w jednym Łukaszu, czy jak Cię zwał!

REKLAMA

# Leopard

28.06.2013 22:02

do tarantula01
Badanie krwi jest miarodajne wtedy gdy jest wykonane min 2 razy w przedziale czasowym.A tu są nie zbadane dane , na podstawie których Pan orzeka kare????Ciekawa teoria filozoficzna?...Trzeba posiadać prawdziwe dane by dokonywać sądów.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break