REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# mieszkaniec Wysockiego

25.02.2021 07:57

Miejsca parkingowe będą wkrótce do wynajęcia na OLX

# ktos

25.02.2021 09:04

Mieszkania komunalne są dla różnych "swoich" albo jako nieformalna waluta płatnicza.
I tyle w temacie.

# DBC

25.02.2021 09:57

Redakcji "Tu Stolica" nic nie boli tak bardzo jak myśl, że istnieje jakakolwiek forma pomocy społecznej albo państwowego wsparcia. Mieszkania komunalne - źle, sklep z tańszymi produktami dla potrzebujących - też źle. Ja rozumiem, że redakcja ma złe wspomnienia z ustroju słusznie minionego, ale bez przesady.

REKLAMA

# lol

25.02.2021 10:47

#DBC napisał(a) 25.02.2021 09:57
Ja rozumiem, że redakcja ma złe wspomnienia z ustroju słusznie minionego, ale bez przesady.
"Ja rozumiem, że masz złe wspomnienia ze skakania na główkę, ale bez przesady". To taka sama logika. Socjalizm prowadzi do tragedii - to fakt, a nie opinia.

# shift ctrl alt

25.02.2021 10:48

#DBC napisał(a) 25.02.2021 09:57
Redakcji "Tu Stolica" nic nie boli tak bardzo jak myśl, że istnieje jakakolwiek forma pomocy społecznej albo państwowego wsparcia. Mieszkania komunalne - źle, sklep z tańszymi produktami dla potrzebujących - też źle. Ja rozumiem, że redakcja ma złe wspomnienia z ustroju słusznie minionego, ale bez przesady.

I słusznie, że redakcję boli. Bo skala zobowiązań socjalnych państwa i miasta przybrała niewyobrażalne rozmiary. Licznik zadłużenia państwa bije w tempie zastraszającym, podobnie jest z miastem. Tych długów nie spłaci nawet kilka pokoleń.

# darfon

25.02.2021 11:13

Mieszkania komunalne to nie jest pomoc społeczna, która w przypadku ludzi zdrowych z założenia powinna być czasowa. To bardzo kosztowna darowizna z kieszeni podatników.

REKLAMA

# frt

25.02.2021 15:49

Skoro to są mieszkania komunalne to skąd najemca ma na samochód?

# xxx

25.02.2021 19:02

#frt napisał(a) 25.02.2021 15:49
Skoro to są mieszkania komunalne to skąd najemca ma na samochód?

Nie musi spłacać kredytu hipotecznego to ma nawet na dwa.

# aga...

25.02.2021 21:16

Niech sie nie cieszą garazami podziemnymi, bo pewnie bedzie tak jak na Ursynowie w blokach komunalnych gdze sa przetragi na miejsce parkingowe umowy. Wiec za miejsca postojowe beda placic. A w przetargu moze brac udział kazdy

REKLAMA

# Pjoterr

27.02.2021 19:10

Wszedzie na swiecie są mieszkania komunalne ale w naszych warunkach nie oowinny przekraczac 40m2 i garaze powinny byc przez miasto wynajmowane odplatnie
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA