REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

od godziny 00 zakaz prowadzenia kampanii

# piotrek

10.11.2006 22:41

bo jak się ministrant ziober dowie, to dostanieta po 25 lat z możliwością opuszczenia aresztu po 30.
podoba mi się dzisiejszy pomysł ministranta, tylko jak zwykle..opowiem wam ciekawą prawdziwą historię.
jedzie sobie lekarz, ten od...kobiecych sprawek, samochodem. za nim pędzi milicja wózkiem typu mondeo nieoznakowane, podjeżdżają mu na ogon, ten przyspiesza, szybciej ,szybciej, a milicja nagrywa.
halt, a ten no panowie, wicie mam tu na czekoladkę dla dzidziusiów waszych raz ,drugi, 3, licytując w górę, a oni w końcu kajdanki na gałązki...i kazamaty białołęckie.
pół roku tam biedaczyna siedział, w mniędzyczasie wypier..go z palestry lekarskiej, żona z dziećmi też spier...., czekał na wyrok.
nie wiem co dalej z nim było, ale.....w naszym kraju siedzi sporo ludzi, sporo czasu za pól darmo w porównaniu z rekinami, którzy jak to dziś i kilka dni temu mozna było zobaczyć w telewizorni wychodzą sobie na wolność. w naszym kraju nie ma względności w niczym, a szczególnie w prawie karnym.
za kradzież pyzów można dostac kilka lat, a za zabójstwo nic, i dlatego już nie wierzę w rzetelne wyroki polskiego wymiaru spr.
sąd może wszystko i to jest usankcjonowane kurewstwo.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break