REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Obiecanki cacanki, a ....

# Siekierka kurpiowska

19.10.2005 21:10

Jak to mówią znacie, to posłuchajcie:
"PiS: Rozmowy nt. podziału miejsc w Prezydium Sejmu
Prawo i Sprawiedliwość kontynuuje rozmowy z klubami parlamentarnymi o podziale miejsc w Prezydium Sejmu i kierownictwach komisji sejmowych. W południe z szefem klubu PiS Ludwikiem Dornem spotyka się prezes PSL Waldemar Pawlak.
Po nim gośćmi Dorna będą lider LPR Roman Giertych i sekretarz generalny Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna.
PiS chce, by stanowiska wicemarszałków dostały wszystkie lub prawie wszystkie kluby poselskie. Wczoraj Ludwik Dorn obiecał miejsca w Prezydium Sejmu SLD i Samoobronie.W Sejmie zasiada sześć partii, maksymalnie zatem może być pięciu wicemarszałków. Marszałek- według wcześniejszj propozycji PiS ma być z Platfomy Obywatelskiej. Kandydatem na tę funkcję jest Bronisław Komorowski.
( 04.10.2005 onet.pl)
A lud wierzy, wierzy, wierzy w PiS... ( u nas trochę mniej tych wierzących )

# aneta

20.10.2005 12:18

Coraz bardziej jestem przekonana że lewica może i kradła na tyle co i inni tylko byli stale nagłaśniani-patrzcie to Ci którzy sprawują władzę a wszystkim to odpowiadało (bo to nie ja choć ???) natomiast to co wyprawiają nasi przyjaciele to wielkie dno.
Zastanawiam się kiedy Polacy się obudzą ? Lub, może czy jeszcze ich to obchodzi ?

# Ad.

20.10.2005 12:29

A durnota dalej idzie głosować!!!!

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

20.10.2005 13:16

... niestety trzeba wziac udzial w tej zalosnej imprezie.
Nie ma, bo byc nie moze Droga Pani Kuncewicz ( hm ? No jak tam skarbie ? ) , godnego wskazania, gdy ma sie wybierac pomiedzy jakims rozhustanym narodowo indywiduum, ktorego rodzina opuszcza obozy koncetracyjne glowna brama, aby zamienic pasiak na mundur okupanta a podstarzalym, niedojrzalym emocjonalnie chlopcem z rodziny naznaczonej pietnem homoseksulnego wynaturzenia, ktore dotknelo brata dziwaka, ale... !
Nie wolno, pamietajcie, nie wolno pozostawic pustego losu i swojego Nazwiska manipulantom.
Tego zrobic nie wolno.
Uniewazniajcie karty poprzez skreslenie jednego i drugiego typa ... I tyle !
Tylko tyle trzeba, zeby nastepnego dnia usmiechnac sie do siebie w lustrze, czego bardzo Wam zyczy przedłikendowa, a wiec trzezwa ( niestety, jeszcze... ) Matka

# ZaKaPiOr

21.10.2005 11:16

Pytanie do siekierki kurpiowskiej-wielotygodniowego piewcy zła.
Tak jak każdy ma swego "złego" ,dla siekierki jest nim cały PIS.
OK, wybór własny-czasem się zgadzam a czasem nie.
Siekiero opisz proszę sytułacje PIS na dzielnicy- masz do tego "talent". Niech ludzie wiedzą kogo "zlikwidować" przy wyborach do sam. Napisz (po nazwiskach) kogo ,zaco i dlaczego usunąć z pod koryta. To prośba:

# Siekierka kurpiowska

23.10.2005 19:54

Drogi ZaKaPiOr
Nigdy nie twierdziłem, że cały PiS to zło. To, że działania poszczególnych ludzi tej partii mi się nie podobają bądź budzą moje zastrzeżenia to zupełnie inna sprawa. Jeśli ludzie innych partii czy przekonań będą postępować niezgodnie ze zdrowym rozsądkiem, a ich działanie będzie przeszkadzać mieszkańcom Białołęki, będą marnować nasze pieniądze ,bądź przedkładać interesy partyjne czy prywatne nad interesy ludzi "zwyczajnych", to będą " zasługiwać " na napiętnowanie.
Co do nazwisk- myślę, że im bliżej wyborów samorządowych tym więcej będzie osób, które licząc na krótką pamięć wyborców będą próbować promować swoje nazwiska i pojawiać się na listach wyborczych.
Myślę, że wtedy będzie odpowiedni czas, aby przypomnieć ich grzechy.
Co do "piewcy zła"- chciałbym pisać o tym, że w naszej dzielnicy dzieje się dużo dobrego. Niestety przykładów czynienia dobra jest jak na lekarstwo. A teraz czekam na pierwsze wyniki wyborcze bo w przeciwieństwie do Matki z Gdańska mam swojego ulubionego kandydata.

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

23.10.2005 21:41

Jestes pewny, ze cos masz ?

# siekierka kurpiowska

31.10.2005 19:31

Dla osób, które toną w korkach na Modlińskiej:
"Wiceprezydent Kozak zapewnił, że miasto będzie wprowadzać w życie tę ideę. - Modernizujemy torowisko i sieć trakcyjną. Chcemy, by w latach 2003-04 szybki tramwaj zaczął kursować w Warszawie - stwierdził.
Na linię tramwajową czekają z utęsknieniem na Białołęce. - Rezerwujemy teren pod linię wzdłuż Modlińskiej, to byłoby przedłużenie torów od pętli na Żeraniu. Szybki tramwaj mógłby także jeździć mostem Północnym do końcowej stacji metra Huta - wyrażał nadzieję burmistrz Białołęki Jerzy Smoczyński.
Ale kiedy to nastąpi? Według prezydenta Kozaka szybki tramwaj z Huty na Tarchomin powstanie po 2006 roku, po skończeniu budowy I linii metra.
( cytat pochodzi z 2001 roku)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe