REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# pyrek

17.10.2018 13:26

"Jednak to, co dzieje się w Polsce pod rządami PiS-u, uświadomiło mi, że nie można oddać w ich ręce Warszawy" - że niby co się takiego dzieje ?
Krowy się nieść przestały a kury dawać mleko ?
A Warszawy nie można zostawić w rękach PO i córeczki Nowoczesnej

 marta221

17.10.2018 15:34

Kandydat PiS i tak wygra. Warszawę nalezy oddać w ręce Prawa i Sprawiedliwości, a wtedy krowy będa dawać mleko, a kury znosić jajka.

# lideksynubeka

17.10.2018 19:31

Co to za śmieszna kobieta ta Munio?

REKLAMA

 Zuzia

19.10.2018 12:12

Ja popieram Tomasza Jędrzejczaka do sejmiku Lista nr 2 PSL
tomaszjedrzejczak.pl

# Precz z mafią reprywatyzacyjną

19.10.2018 21:27

"Nie jest ważne kto i jak będzie rządził Warszawą i Polską, ważne aby nie był to nikt z PiS-u". W tym kontekście nowego znaczenia nabiera powiedzenie "kuku na muniu"...

# lideksynubeka

24.10.2018 07:31

U mnie w komisji pani Mumio zdobyła 1 głos. Pewnie własny. Dzidzia,na antypisie wybory wygrywa tylko PO,bo jest najsilniejszą opozycją antypisowską. Antypisowskie głosowanie na innego antypisowskiego kandydata jest bez sensu,co zrozumiały nawet antypisowskie lemingi. I dlatego wszystkie antypisowskie ugrupowania dostały po procencie głosu.
Tak więc trzeba mieć własny program,aby się czymś od antypisu odróżnić. A antypisowskie ugrupowania uwzględniając Mumio programu nie mają. I stąd ów 1 głos.
Uff,ale się namęczyłem. Może nawet lemingi zrozumieją.
P.S. Prognoza; za rok-półtora elektorat Czaskowskiego zagłosuje w referendum za jego przedterminowym odwołaniem. Takie zdolności ma ten kandydat-będą homoparady zamiast dróg,przedszkoli i żłobków

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe