REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Bbb

26.02.2022 22:38

Leczą tam cos innego niz zvida?

# czester

28.10.2022 13:11

Na USG to polecam się wybierać do Multimedu. Mają kilka placówek w Wawie. Robiłem badanie bez skierowania. Podobało mi się to, że faktycznie widać zaangażowanie. Placówka jest super wyposażenia, a takiego sprzętu jeszcze nie widziałem. Wizytę miałem po kilku dniach. Mogłem od razu zamówić konsultację. Dostałem zalecenia, po wyniku była jasność, co dalej. Na szczęście nic złego się nie działo, ale przynajmniej miałem świadomość i szybko to załatwiłem.

# okoń

12.01.2023 18:52

Oczywiście sam wybór tego najlepszego dla nas centrum medycznego jest na pewno czymś bardzo ważnym. W sumie jako, że ja mieszkam w Radomiu to jakiś czas temu także szukałem takiego miejsca. Dziś już wiem, że w https://goo.gl/maps/XHSxdXKWPGsBwfoW6 na pewno każdy z nas może mieć profesjonalną opiekę medyczną.

REKLAMA

# menist

23.08.2023 12:46

Co do USG, to pytajcie w Multimedzie. Tam wszystko jest ogarnięte profesjonalnie od początku do końca. Nie było żadnych problemów Moim zdaniem w żadnym przypadku oczekiwanie na badania nie ma większego sensu. Im szybciej macie wynik, w dodatku z konsultacją, tym też szybciej wiecie, co dalej. A niestety w Polsce takie ogarnianie badań wcale nie jest standardem. Tym bardziej z możliwości skonsultowania wyniku z lekarzem. A tutaj wszystko da się sensownie zaplanować.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe