REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# kasma

26.08.2022 13:21

Też robiłam to badanie - Multimedzie. Już USG 3D robiło ogromne wrażenie, kiedy robiłam je przy pierwszym dziecku. Teraz tym bardziej wyglądało to niesamowicie. Bardzo pozytywnie oceniam samą przychodnię. Nie musiałam czekać na miejscu, weszłam od razu. A tak wypasiony sprzęt, fajne podejście ludzi, podpowiedzi, sugestie. Tak właśnie powinna wszędziew wyglądać opieka nad ciężarnymi, ale niestety... tak nie jest.

# maryskam

24.10.2022 12:56

Potwierdzam. Też robiłam takie badanie w Multimedzie i poszło to znakomicie. Tak, robi to niesamowite wrażenie. Nie sądziłam, że będzie widać aż tyle, chociaż koleżanki mi opowiadały, że były w szoku. Nie przesadzały. No i podobała mi się cała organizacja badania w Multimedzie. Dbają o pacjentki - nie czekałam ani chwili, wszyscy bardzo mili, dzwonili przypomnieć o wizycie, wspominali o przygotowaniu do badania. I tak to zawsze powinno przebiegać. Jeśli zastanawiacie się nad zrobieniem tego badania, to naprawdę nie ma nad czym - po prostu je róbcie ;-)

# sanos

21.03.2023 12:56

Dzięki dziewczyny. Byłam w Multimedzie miesiąc temu. Wizyta na godzinę, wcześniej do mnie zadzwonili, żeby przypomnieć. Na wejście do gabinetu czekałam może minutę? Na pewno nie więcej. Porządny sprzęt i niesamowity widok. Nie sądziłam, że to robi takie wrażenie. Było widać uśmiech mojego dziecka, a przynajmniej takie miałam wrażenie. Jeśli się zastanawiacie, czy warto - nie ma nad czym, bo to jest zdecydowanie dobry pomysł.

REKLAMA

# mirra

22.05.2023 12:41

Mogę potwierdzić. Zapisałam się do Multimedu na USG 4D. Widok maluszka, który ziewa w brzuszku, to coś niesamowitego. Zrobiło to na mnie wielkie wrażenie. Inną kwestią jest sama orgnizacja - bez opóźnień, weszłam do środka bez czekania na korytarzu. Wszyscy bardzo mili, nowoczesne wyposażenie. Ogólnie - to był trafiony wybór.

# korda

23.08.2023 12:39

Ile się czeka mniej więcej na USG 4D w Multimedzie? Faktycznie kilka dni? Chcę zrobić to badanie, zależy mi na perfekcji. U nich to faktycznie zostanie tak załatwione? Podzielicie się doświadczeniami? Jak to u Was wyglądało? Faktycznie perfekcja pod każdym względem?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break