REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

06.05.2019 10:49 #Abcd
Wawer , sadul i Stary Anin.
06.05.2019 12:29 #fve
Żadne progi nie są oczekiwane, bo to obłęd dla kierowców i zarobek dla szwagra
06.05.2019 13:23 #jan
ale dla czyjego szwagra ?
06.05.2019 16:33 #DAr
#fve napisał(a) 06.05.2019 12:29

Żadne progi nie są oczekiwane, bo to obłęd dla kierowców i zarobek dla szwagra
Jestem mieszkańcem pobliskiej ulicy i ojcem dzieciaka, który uczęszcza do szkoły na Kadetów oraz korzysta z placu zabaw i boiska przy Łasaka. Progi były, są i będą przede mnie oczekiwane i "błogosławione". Nie byłyby potrzebne, gdybyśmy nie byli kozakami za kółkiem.
06.05.2019 18:38 #Marian
Przez próg wyspowy nie da się przejechać samochodem osobowym z prędkoscią 30km/h. Okraczanie progu to ryzyko urwania miski olejowej a żeby przejechac jedną stroną to trzeba zwolnić do ok 10km/h. Tylko patrzeć jak zaczną się w końcu pozwy za uszkodzenia samochodów pokonujacych progi z dozwoloną prędkością. Skończy się wtedy 'progoza"
REKLAMA
07.05.2019 09:19 #zmotoryzowany
Tak, tak, mafia szwagrów zarabia na progach. Są już podobno plany ułóżenia progó na Patriotów po obu stronach torów i na obwodnicy !!! Powodzenia. Silnik samochodu rozpędzającego się co 50 metrów wydziela masę spalin, może te dadzą do myślenia wnioskodawcom.
07.05.2019 09:20 #zmotoryzowany
Podajcie gdzie i kogo pozwać za zniszczone zawieszenie !
07.05.2019 09:27 #f10
Problem jest taki, że nowoczesnym samochodem trzeba zwolnić do 5 km/h a busem lub starym autem (mają inaczej zestrojone zawieszenie) po progach można przelecieć 50-60km/h. Lepszy byłby fotoradar albo rozsądni ludzie... ale tacy są w mniejszości więc jednak fotoradar.
07.05.2019 13:29 #M z Wawra
Będą mieli więcej hałasu i spalin zsamochodów, które co chwilę przyspieszają i hamują. Na zdrowie!
07.05.2019 19:47 #rozbawiony
do pana Dara, to ze promil kierowców to "kozacy" to nie powod żeby utrudniać zycie wszystkim pozostałym. A jak ześ pan taki bezpieczny to siedz w domu i to najlepiej na podłodze bo z fotela lub krzesła spaść można.
07.05.2019 19:51 #Dar
#rozbawiony napisał(a) 07.05.2019 19:47

do pana Dara, to ze promil kierowców to "kozacy" to nie powod żeby utrudniać zycie wszystkim pozostałym. A jak ześ pan taki bezpieczny to siedz w domu i to najlepiej na podłodze bo z fotela lub krzesła spaść można.
Komentarz na poziomie, do którego nie będę schodził. Powodzenia w życiu poza ekranem monitora.
12.05.2019 10:16 #ech
wyskocznie dla crossowców, jak nie wyląduje na drodze to na chodnik spadnie
13.05.2019 05:54 #rozbawiony
"Komentarz na poziomie, do którego nie będę schodził. Powodzenia w życiu poza ekranem monitora."

Zejdz dar proszę do mojego poziomu i wytłumacz mi co sa progi? Absurdem jest istnienie ograniczen predkosci. 99,8 % kierowcow nie przestrzega ograniczenia predkosci. Wystarczy popatrzeć minute na ruch samochodowy. Jeśli masz dzieci wychowujesz je w kulcie bezpieczeństwa, tłamsisz je po prostu, dlatego jak dorosną będą przeciętniakami. Moje dzieci wyrastają zdecydowanie ponad swoich równiesnikow i jak będą dorosłe to będą wybitne w swoich dziedzinach. Dlatego że mam i miałem w pupie bezpieczeństwo, ciesze się kiedy moje dziecko wraca z guzem, siniakiem czy raną, wiem że to będzie dla ich dobra. Moje dzieci jezdza bez kasku na rowerach, hulajnogach i rolkach, nie maja zadnych alergii, ani uczulen, bo od małego jadły "wszystko" i każdy wolny czas spędzały na lonie natury. Jeśli masz dzieci i rodzine, to pewnie pracujecie z zona w korporacjach i macie kredyty. Może ostatnie zdanie było zbędne, ale chciałem sobie ulzyc. Takich typowych ludzi na Wawrze, jest niestety coraz więcej i z trwogą patrze na to co robią ze swoimi dziecmi. I ci ludzie zawsze chcą progów.
15.05.2019 08:44 #wawka
pokażcie chociaż jeden apel. Obłęd Wawra dot.spowalniaczy jest śmieszny dla całej europy. Każda ścieżynka nawet ta jak zwykle dziurawa, ma te kuriozum które kompletnie do niczego nie służy. Ktoś wyżej napisał słusznie. Czuć grabe szwagra.
24.05.2019 23:46 Pani Wiosna
Zwycięstwo #Wiosny w wyborach to łatwiejszy dostęp do pigułek dzień po. #wiosna #wiosnabiedronia #KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ
REKLAMA

218/1298 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wawer

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi transportowe
 Transport/Przeprowadzki 500-349-713

Finanse
 Prywatna oferta pożyczki E-mail: bermudez01960@gmail.com Oferta pożyczek między osobami fizycznymi mającym trudności finansowe Hipoteka, Potrzebujesz pożyczki na spłatę długów, spłatę rachunków lub założenie dobrego biznesu? Oferuję pożyczkę od 5 000 do 50 000 000 na okres od 1 do 20 lat, w zależności od żądanej kwoty bardzo atrakcyjna stała roczna stopa procentowa w wysokości 2% dla wszystkich wnioskowane kwoty. bermudez01960@gmail.com

Kursy, szkolenia
 Dzień dobry, Udzielam korepetycji z matematyki na poziomie szkoły podstawowej. Przygotowuję do egzaminu ośmioklasisty oraz udzielam pomocy w zrozumieniu bieżącego materiału. Co mnie wyróżnia wśród korepetytorów? Oprócz doktoratu z ekonomii ukończyłam także podyplomowe studia matematyczne i studium pedagogiczne. Mam ponad 20 lat doświadczenia akademickiego i od ponad 5 lat udzielam korepetycji. Jestem ciepłą, radosną i bardzo cierpliwą osobą, zawsze staram się zapewnić domową atmosferę na zajęciach. Mam duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, ponadto sama mam 25 letniego syna. Pracuję jako wykładowca w Szkole Głównej Handlowej. Lekcji udzielam u siebie w domu - na Ursynowie, niedaleko metra Stokłosy. Godzina zegarowa 60 PLN. Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu, Dorota Bem tel. 500-560-079 www.6i6.pl

Różne
 <BAREK-BECZKA niezwykle oryginalny barek domowy na alkohol. Zapraszam do zapoznania się z ofertą niezwykle oryginalnych barków domowych imitujacych beczkę. Barki wykonywane są na indywidualne zamówienie klienta z wysokiej jakości drewna. barekdomowy.wordpress.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wakacje lato 2020 - zniżki do 60%
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA