REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

moja ulubiony leniwiec kameleon

# siekierka kurpiowska

03.11.2006 22:24

"...A skoro mądry Polak po szkodzie, to teraz opłaci się mu wybrać radnych - albo takich, którzy znowu będą przedkładali swoje interesy ponad dobro wspólne, albo tych, którzy mają inne podejście, chcą i będą sobie radzić z naszymi problemami. To my mamy prawo zmienić jakość rządzenia naszą dzielnicą. Mało tego, mamy nie tylko prawo, ale i realną możliwość, aby wiele zmienić na lepsze. Wystarczy przed pójściem do urn przyjrzeć się kandydatom i głosować świadomie, z poczuciem konsekwencji, jakie przyniesie nasz wybór. Na pewno chcesz poczuć się lepiej w miejscu, w którym mieszkasz? Oburzasz się, jeśli miejscowi decydenci łączą swe działania tylko po to, żeby wzajemnie się wspierać w realizacji własnych, prywat-nych interesów?
Tyle miałam do powiedzenia, a teraz, skoro to przeczytałeś, mój Czytelniku, to następnym krokiem nie może być po prostu odłożenie gazety w niepamięć. Przyjdź i wybierz świadomie swojego radnego...''
Wyborcy wybierzcie rozsądnie. Mam nadzieję, że wszyscy pamiętają jak niewiele ( jeśli cokolwiek zrobiła) p.Woźniakowska.
Poza tym jak szybko i przekonująco zmienia poglądy. Od Gospodarności przez PO do PiS-u. Byle mieć pewność wejścia do rady. W PiS-ie dostała "1". W PO prawdopodobnie nie trafiłaby na listy wyborcze. Słyszałem, że na jednym z zebrań koła PO na Białołęce stwierdziła, że ze względu na brak czasu nie chce kandydować do zarządu koła ( trzeba przypomnieć, że nie wiąże się to z kasą). Jak widać ten sam brak czasu nie przeszkadza,aby kandydować na radnego. Mam nadzieję, że pozwolimy p.Woźniakowskiej mieć bardzo dużo wolnego czasu, aby mogła go poświęcić dla dobra swojej rodziny i nie wybierzemy jej do rady.

Anna Woźniakowska

 Matka_Sławka_z_Gdańska

03.11.2006 23:04

Widziales Siekiera z boku jednego z nich ?
Widziales ten karczek ? I przyglupiascie ostrzyzona kiepele ?
Uwierzysz Chlopie, ze Matka tak samo chetnie zczesalaby z otwartej ten bydlecy grzbiecik, jak kopnela z laczka w chudy zadek ten pasztet w lichej, fioletowej garsonce ?
Na miesny do Biedronki !
Ha, ha, ha.... maja tam etat dla ciebie !
Tam bys zaznala ukochanej stabilizacji, tam bys poznala IV RP w portugalskim wydaniu i wiedzialabys ile kosztuje chleb kupiony za wlasne, ciezko zarobione pieniadze.

# budowlaniec

04.11.2006 07:56

Wydaje mi się że problem Wożniakowskiej (no i chyba Dziwulskiej )polega na czymś innym.Są na styku emerytury.Zrobią wszystko by ładnie przejść w ten inny świat.Jak sobie możecie wyobrazić gościa który przychodzi do pracy po 12 latach i mówi cześć. Do kogo ?Tamtych już dawno wymiotło.Tego chyba się boją.

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

04.11.2006 17:53

Ale czego sie boja !?
Tam jest teraz sympatyczna dziewczyna i jak przyjdzie jedna taka byla radna, no to rzeczywiscie powie tamtej - czesc ! - i ona odpowie tez czesc, czyli przywitaja sie, no to wezmie zalozy jedna fartuch firmowy, rekawiczke i do roboty... :) i dawaj za maszyne mortadele chlastac. Ino cienko. I do konca kroisz corcia, za duzo nie zostawiaj, bo portugalczyk patrzy i bedziesz jeszcze lkala przez sniadego, jak Kamela Adela.
To co ? Moze tego sie boja ? Pracy.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024