REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# Krzysztof J

28.11.2019 08:48

Mam nadzieję ,że bydlę zwane człowiekiem odpowie za znęcanie się nad zwierzęciem.

# kingkong

28.11.2019 09:23

A ja kiedyś za małolata próbowałem utopić kota w jeziorze. Wiedząc, że nie potrafią pływać chciałem zrzucić go z pomostu do wody, ale ten wredny kocur zaczepił się o kaptur mojego polarowego swetra podczas zamachu. Efekt był taki, że ja wylądowałem w wodzie (październik) a on po moich plecach wskoczył na pomost i uciekł.
Od tamtej pory nie lubię kotów.
"dla wszystkich fanek Animal Planet - do zobaczenia w ZOO"

# kamila dusza

28.11.2019 11:19

To był jeden z tych "miłośników motoryzacji", którym piesi wbiegają pod koła. Ten sam gatunek "człowieka".

REKLAMA

# vdfvdf

28.11.2019 14:47

a o gołębie się nie martwią? kocur chiał je zeżreć.

# Insurgent

17.12.2019 14:14

Koty są szkodnikami, które zamiast polować na myszy i szczury wybierają sobie łatwe do upolowania ptaki przy karmnikach.
Oczywiście potępiam zachowanie człowieka z artykułu i sam nigdy bym zwierzęcia nie skrzywdził, ale czy ktoś mógłby poradzić w jaki sposób walczyć z tymi szkodnikami (kotami) ?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy