REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# rozbawiony

09.12.2019 23:55

zaroi się od aut na pobliskich uliczkach... dlaczego ludzie są takimi debilami? Swoją drogą mieszkam w dzielnicy 10 lat i przez ten czas "kilka" razy byłem w urzędzie i NIGDY nie miałem problemów ze znalezieniem miejsca parkingowego. Ciekawe czyim krewnym jest właściciel firmy Automaticon?

# Henschel

10.12.2019 09:15

Wprowadzić płatne parkowanie w całej dzielnicy. Proste i od razu poprawi się komfort zarówno kierowcom jak i pieszym.

# I to by było na tyle

10.12.2019 12:04

Informacja dla niezadowolonych:
Każda konstytucja każdego państwa na świecie zaczyna się od stwierdzenia, gwarantującego obywatelom równość wobec siebie. Jednocześnie żadna konstytucja żadnego państwa na świecie nie gwarantuje obywatelom darmowych miejsc do parkowania...

REKLAMA

# rozbawiony

10.12.2019 17:20

#Henschel napisał(a) 10.12.2019 09:15
Wprowadzić płatne parkowanie w całej dzielnicy. Proste i od razu poprawi się komfort zarówno kierowcom jak i pieszym.

Mało tego, wprowadzić opłatę za oddychanie, za poruszanie się po chodnikach, za możliwość załatwiania spraw w urzędzie. Proste ? Proste! I ile kasy w budżecie!

# grru

12.12.2019 14:14

#rozbawiony napisał(a) 09.12.2019 23:55
zaroi się od aut na pobliskich uliczkach... dlaczego ludzie są takimi debilami? Swoją drogą mieszkam w dzielnicy 10 lat i przez ten czas "kilka" razy byłem w urzędzie i NIGDY nie miałem problemów ze znalezieniem miejsca parkingowego. Ciekawe czyim krewnym jest właściciel firmy Automaticon?

Zgadzam się bezsensowne wydawanie pieniędzy .Często przyjeżdżam na zajęcia sportowe i może raz miałem zostawieniem aut

# gdhjh

17.12.2019 10:11

Wprowadzić płatne parkowanie jedynie dla słoików głosujących na Trzaskowskich i Rabiejów, przecież oni tak chcieli !!

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break